Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4uwi neraudi varu tevi panjemt ar visam paunam, bet tikai uz vienu galu, jo nakti vai drizak uz rita pusi braukshu jau atpakal. Ka sacits izspiedishu rokas un ataa.

ps who da hell is littleangel !?

ps or Dr Pain mok tu gribi aizvest mani ar savu turbomobili uz turieni un apreibushu atkal vest atpakal no rita :) Tapat kaa pagashgad un pec tam maukt pa rigu pretejaa virziena pa vienvirziena ielu :))

Link to comment
Share on other sites

littleangel ir reģistrējusies šajā forumā gadu pirms tevis, mahmed :)

baigā tusētāja :)

enivei - nafig tu tikai uz vienu vakaru? mīkstais? Uz pasākumu nav jābrauc atrādīties, bet gan forši pavadīt laiku.

Link to comment
Share on other sites

ps who da hell is littleangel !?

ps or Dr Pain mok tu gribi aizvest mani ar savu turbomobili uz turieni un apreibushu atkal vest atpakal no rita :) Tapat kaa pagashgad un pec tam maukt pa rigu pretejaa virziena pa vienvirziena ielu :))

tas buutu baigi zbis, Tu tur pat kkur Brasaa dziivo?! Tikai es piss kaa es 1pats atpaklaj atkuultos.. :D

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

vari šai sakarā editot pirmo postu vispār.

littleAngel - (es tevi kādreiz dzīvē šitā uzrunāšu :lol:) - tad tu pieraksti blociņā ja, ka tev ir obligāti apmeklējams pasākums 22-24 augustā? Un paņemšu Village People disku. Izskatās, ka tev viņi patīk :)

Link to comment
Share on other sites

uzpimpoju pirmo postu ar dalībnieku sarakstu.

tie, kas zin, ka būs un nav iekļauti sarakstā, postojiet zemāk "ES BŪŠU!"

tie, kas ir sarakstā, bet zin, ka tomēr nebūs, postojiet zemāk "ES NEBŪŠU!"

tad nu mēs iegūsim nelielu skaidrību par to ar cik cilvēkiem rēķināties.

Link to comment
Share on other sites

tie, kas zin, ka būs un nav iekļauti sarakstā, postojiet zemāk "ES BŪŠU!"

tie, kas ir sarakstā, bet zin, ka tomēr nebūs, postojiet zemāk "ES NEBŪŠU!"

tad nu mēs iegūsim nelielu skaidrību par to ar cik cilvēkiem rēķināties.

VAPROS TAKOI :) ja tev uzmestu cilvēki pa latiņam, paņemtu savu garšīgo gaļu līdz ? :P

Link to comment
Share on other sites

:) ja tev uzmestu cilvēki pa latiņam, paņemtu savu garšīgo gaļu līdz ? :P

nez, īpaši negribās pa autobusiem spaini staipīt, bet vēl jau ir laiks, izdomāšu.

Link to comment
Share on other sites

Mmm...nu es jau saku, ja pains brauc un atkal nekoz , bet es varu kost :) Tad viss ir kulle , bet taa nee, es laikam par vecu, lai kratitos ar tiem busiem un mocitos :)

lolo, japazvana mosh klientam, vai shamejais nevelas pievienoties :)

ps btw Benar panjem manu diplpmu lidzi bus pagajis akurat gads kopsh tu man vinju ved :)

Link to comment
Share on other sites

:)

es atkal nezinu kā mums būs šogad ar gignmobīli, jāuzprasa peinam, kad šis atgriezīsies no ārzemēm.

ja nebūs, kratīsies visi uz bausku ar autiņu , un no Bauskas līdz turienei gan jau atradīsies pāris mobīļi kas izvadās :)

Link to comment
Share on other sites

sarkanbotiite arii var ierasties? :D vienu gadu esmu izlaidis, bet nu jau atkal uzjundii atminjas :)

Labots: huh, ku neveikli :D tikko pamaniju, ka jau samurays mani ielicis :D značit nav variantu man nemaz :D

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...