Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

ja ir, kas mani aizved - 70%. + ja izveidojam foršu cilvēku mašīnu, tad varu paņemt telti. liela. pilnīgi jauna. datums - hvz. neko tālāk par divām dienām neieplānoju.

P.S ali - ir bijuši, ka kautkādi strenči ar sabrauc? pagaidām visi, kas pieteikušies baigi okei, bet man galīgi nav noskaņojuma vilkties uz otru latvijas galu, lai pavadītu 2 dienas starp kretīniem (kautvai tikai dažiem).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nebija jau īsti skaidrs, vai viņam to mobīlo nospēra, vai arī viņš pats, rāpojot pa krūmiem, padirsa. Beigās vienk tika konstatēts fakts, ka mobīlā nav :)

Link to comment
Share on other sites

speršanas tas vel tā. vairāk interesē kā iet ar džekiem, kas vnk ir idioti + tiek pie alkohola. kr4 tevis augstāk minētie tipi.

edits. ja būš, tad tik uz to 29. 22 man ir 2 dienu (laikam) pasākums palangā.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

par to futbolu kaut kas jāzidomā, lai visu laiku nav jāskrien lejā pēc bumbas.

šašļiku laikam šogad neņemšu līdzi, būtu kāds, kas ar mašīnu aizved, tad varētu domāt.

cilvēku! cilvēku! cilvēku!

un es arī vispār ceru uz lunātiķu mašīnu atkal ;)

Link to comment
Share on other sites

Tādā ziņā viss būs kārtībā. Absolūti lielākais vairākums būs ar nobriedušu psihi, tāpēc tādi megamežoņi, ja arī tādi būs, tiks ātri neitralizēti. :)

un es arī vispār ceru uz lunātiķu mašīnu atkal ;)

Apsolos tev šogad kreklu neplēst + aliņš no manis par pagājušo gadu. ~_~

Link to comment
Share on other sites

tas 29 datums smird, dazhiem sakusies skola/studijas vai kadi citi traucekli varetu uz to 22-24 lidzigos datumos iebidit pasakumu, 29 vel viens minus tads ka tolitas ka parlido visi majas no pasakuma ta sakas skola kas arii smird, pagaishad kad bija 25 datuma ja nemaldos bija tiri najs parbraucu majas vel bija nedelja kuru pavadit ar tiem nabiem kuri netika uz gign :)

ediiitw: ka ar klientu, kko minos ka pagaishgad kads sapratigi teicas ka jadod otra iespeja, jo chalis bija labi nodzeris 2as dienas... protams zhel ka vinjam ta izgaja ar mantam, bet ko darisi ir pidari kas tadas cucibas dara >.<

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Domāju braukt, tik jāatrod ar, ko, jo Teddy grib PAMATĪGI AIZLIET MŪLI, tādēļ netaisās ar savu auto braukt.

Vēl derētu atrast, pe kā teltī varētu gulēt, jo savu telti staipīt negribu.

wahwahwah.

ps ruksim ( minority ) ar jābrauc.

EDIT: ak, jā! būtu foršāk tuvākais datums, jo tomēr pēctam gribētu atiet līdz 1.sept, bet protams, ja galīgi nevar, tad kaut kā pārdzīvošu.

EDIT: guļamkule pašam ir.

Link to comment
Share on other sites

nēnē :) pamatīgi es tur netaisos piedzerties, bet gan normāli iedzert, lai nākamajā dienā nav jāuztraucas par promilēm? :thumbsup: + vel nezinu neko par datumiem ar augstoskolu, kurā sākās utt. vai mani vispār pieņems? :khehehe: ?

Link to comment
Share on other sites

Izklausās foršs pasāciens, ja kāds tomēr var paņemt mašīnā (RĪGA) tad 100 punkti brauktu.. Meibii ir kaads barinsh, kuram var pievienoties, kas brauc ar autobusu no Riigas?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...