Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da bljin rita jums pateikshu kas un ka un cik ljoti precizim tik noprecizejam davai.

tatad 22. augusta 15.00 riigaa, pie autoostas kanala puse .

16.30 apmeeram Autobus jus aizved pie manis

24. augusta 16.00 autobuss ir pie manis tur, un 17.schem to jus esat riiga pie autenes.

emairait"?

Link to comment
Share on other sites

Ai, visādas figņas ar naudām sanākušas. Varbūt izdosies aizbraukt, varbūt nē. It kā jau var pie kāda ielīst mašīnā (worms kaut ko teica par brīvām vietām :) ) un dzert worma uzlikto bezmaksas alu par spites kompja uzvarēšanu. ^_^

Varbūt ka tik traki nebūs un varēšu braukt. Viss atkarīgs no notikumu attīstības laikā līdz tusa norisei.

Link to comment
Share on other sites

Nu okej,diemŽēl sanāk tā, ka laikam krītu ārā no šī saraksta, lai gan īsti negribas, jo vienkārši šobrīd tēriņi pārsniedz finansi pieejamo (paša) un tā jau nākas no seņčiem kautko ņemt, so laikam izlaidīšu šo pasākumu, ja gadījumā kas,tad aizsūtīšu macho PM, lai piemet back mani sarakstā, bet nu fakts kā tāds - pagaidām visi pasākumi notiek pārāk bieŽi, lai uz visiem tiku, ja šogad nebūšu - nākošgad centīšos noteikti un jā - vēl viens sīkums,ka sāk rasties iespaids, ka kāds mani tur īsti negrib redzēt, bet nu tas tā. :) Ta jau redzēs. so,pagaidām varētu mani tomēr izdzēst:

63. /x/

Link to comment
Share on other sites

Jā, noteikti aizsūti macho pm arī tad, ja tomēr izdomā par 100% nebraukt :)

ā un par to, ka negrib redzēt - saproti, ja kādam kāds nepatīk, tad var ar viņu nekomunicēt un izvairīties, tā vietā tusēt ar cilvēkiem, kuriem tu liecies sakarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...