Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu man ar to busu nesanāks uz turieni tik. atpakaļ noteikti, ka brauktu ar gign busu.

reāli man darbs ir tāds, ka es nezinu cikos viņš beigsies, it kā 5dienas ir vieglās dienas un beidzas ātri. iepriekšējā 5dienā beidzās ap 7ņiem.

ir kāds kas brauc ap šo pašu laiku un ir brīva vieta. :)

Link to comment
Share on other sites

ir sagadijies tā, ka 23. augustā ir iauto.lv ceturais autoposms, ko es nevarēju paredzēt.. līdz ar to es netieku uz gigna tusu, jo esmu komandas neatņemama sastāvdaļa un bez manis iztikt nevar... tā kā es nekādi netieku.. ļoti liels sorry

n0r3k : izņemts no saraksta :(

Link to comment
Share on other sites

:(

Aij tak taadi ir vienmeer, nav ko kert krenki, cilveki kuriem vajag ierasties izskatas, kad praktiski visi taisaas arii buut, un tas ir pats galvenais :) Ir laipni aicinaati arii tie, kuri vabruut nepazist sejaa citus gignieshus, bet ja atsakas atsakaas, gan jau pardzivosim :D

Link to comment
Share on other sites

BBP atstojs.... vakar biju prata vetras koncii preiljos :)

ideaals pasaakums .. ta iztrakojos ka maz neliekas :)

aa pa teemu..

ko es te gribeju teikt.. ibio vakar pa paalim laikam biju izdomajis bet vairs neko neatceros

Link to comment
Share on other sites

aje.. sogad esu sadabujis sev paligus, ta ka vis jau bus izdarits ljoti laiciigi..

UN, futbola vieta 100punkti ka japarcelj, jo tur augsha salikti visadi chernji kinda solinji ugunskura vietas utt.. domashu citu variantu.. tas ari biaj tas ko gribeju teikt..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...