Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eij YOU pussiji! Jus visu FUN reali garam palaidat!Tiko parripoju majas! Reali es plikais,huseins,diviitis,koshkjers un acido(kas visu laiku bija konstantaa komaa) palikam lidz beigaam! Un GIGN machs Kokskjers ar acido zarubaa pret diviiti taa vnk bija gign nagla tas bija jaredz kaa divitis abus nabagus ar vissdazhadakajiem mortal kombat panjemieniem lidinaja pa gaisu :D Vispar TUSS pizdatijs! Eziic ar allworth mani reali piepisa :D Arii tie kas aizbrauca majas 6dienaa,piemeram ka fakingais macho! :axe: Jurko bija uzdevuma augstumos : "Ej dirst, nenaac klaat !!!"

futeni pa dubljiem spelet bija vnk arii kronis visam! Da vispar lai gana gulejis esmu faking maz un jutos galigaa komaa jo joprojam vel kozhu,tomer ir baigi labi :):DD Tadu tusu nebiju vnk iedomajies,paldies Jums visiem kas ieradas par laipno uznjemshanos :) Starp citu norita kad visi aizbrauca skaitot pudeles tiku lidz 700 pudelem ;)

P.s. Zhel ka plikaaa telefonaa ir tas video ar to FIGHT :D

P.p.s Odinj a kur ir futenes bildes? :D

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Tātad.....

1. Jim - tavas saulenes ir pie manis

2. Bij kolosāla nakts FUCK tos kuri neatbrauca vispār!!!!

3. .......Esmu tas kurš lika jums atcerēties un runāt par mani entās stundas :DD

4.Korn tu esi vienīgais bezbiksainais capueiršiks kuru pazīstu ... Rispukt

PS. bilde: Rāpjaties mudaki...gribat acc...rapjaties maitas...tikvaitā ar kāju pa ģīmi :DD

Link to comment
Share on other sites

Manas bildes bus tiklidz uploudosies fokijaja YY.

PS. Nakamgad jāmēģina pasūtīt visus pēris mājas tālāk un jābrauc vienam uz ilgāku laiku, kautkā vienēr esmu atkarīgs, pakļauts apkārtējai ietekmei :(

Link to comment
Share on other sites

PS. Nakamgad jāmēģina pasūtīt visus pēris mājas tālāk un jābrauc vienam uz ilgāku laiku, kautkā vienēr esmu atkarīgs, pakļauts apkārtējai ietekmei :(

Holly shit tadu bildi vair neatceros bet shitaa ir real 1majaa vakaraa :muahaha:

P.s. Zorgjeli pavisam gludeklja galva nosedz :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:DDD d

EIj tu pussy,kur tu atradi Traffic postu? :pizdiblee: Jeb man reali acis aizlietas ka neredzu! :slap: Koma prosta vnk ahunakaa shobrid CS vispar nevienu nevaru noshaut un n0r3k o jaa es plostoju joprojam un galvenais ka man vel 2l alus leduskapiii un ritaa jashancee! pizduuu nahuj bez tevis tomer bija baigi auxti tai faking teltii un divit zb modinaat 5:30 no riita! :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...