Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahahahaha :)

Man sieva tikko ieraudzīja manu kreklu no kapuero :)

Bļin tas krekls ir rofl :))

Un vēl es atcerējos pārgājienu un to, kā macho man no otrā kalna skrienot lejā iemaucās tieši manī un mana džina pudele aizlidoja nahren un pēc tam bija jādzer ar smiltīm :)

:ahahaha:

Link to comment
Share on other sites

p.s. shausmiigi saapeeja galva

varзji kвdu momentu izkвpt no maроnas tad bыtu interesantвk :)

JURKO, tavas brilles ir uz HONDAS. Godоgi!

Chillin'

futbols bija megalol. vispвr viss bija megalol. sestdienas vakarв uzradвs vзl kaut kвds mistiskais lыriнis :D

man pasвkums turpinвs pie worma :D

randri - AAAAAAAIJ, vienkвrрi. KAMХN.

© macho

Link to comment
Share on other sites

Es arii tiko ievaljiiju majaas :thumbsup: Ir tik daudz ko rakstiit un aprunaat, kad nesaakshu, otraa nakts arii bija zajebis, ir radushies tik daudz jauni izteicieni, psc vnk :D

Losharas tie, kas neatbrauca, jo laiks bija labs, futbols bija dievigs un pargajiens vnk raava nost jumtu :superlol: Ehh ko tur daudz, tie kas bija pashi zin, kas notikaas :muahaha:

Ej dirst, nenaac klaat !!!

Tu jahto ???

Shie bija pasakuma visbiezhaak izgliegtie saukli :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Bļē, pārāk daudz informācijas :D

Randris bija uzdevumu augstumos - faking jahtoja nepajokam.

Sūdīgi, ka Jimbijam bačene nobeidzās. Otro nakti nemaz nesagaidīja. Tur, laikam, es vainīgs, jo visu laiku fočēju kaut kādu herņu, bet nu neko. Es kaut kā neatceros ceļu no mašīnas līdz mājām. No rīta vecāki parādija, kā es aptuveni ierados :D

Šķiet, ka neko padirsis neesmu. Vienīgais -> prātu, bet tas jau kaut kad rīt atradīsies.

Link to comment
Share on other sites

es pat nezinu, ko lai te rakstu dižu, bet pasākums bij makten izdevies, ieturēju normālu ritmiņu, stundiņu patusē, stundiņu paguļu :)

un karoč jāuzinstallē cs un jāiet mest virsū visiem banāni, kuri nebija, bet solīja, ka būs. starp citu - kāds zin, kā koshkers tika mājās? gan jau vēl aizvien tur tup un dzer šņabi :D

ā un BILDES STUDIJĀ!

Link to comment
Share on other sites

Pasākums, kā jau vienmēr PA PIRMO!! Un lietus pilnīgi pie pakaļas. GIGN spēcīgākā lietus laikā spēlēja futbolu :D

Video:

kaut kad drīzumā būs (nākošnedēļ)

Bildes:

.zip klucis 63MB

inbox.lv fotogalerija

:) šīs bildes manuprāt vislabākās:

img_1219583262_0.jpg

img_1219583268_0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...