Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

:lol:

1nu ibio Jurko kaut kur graviii aizlidinaja,bet hvz ,lai gana it kaa kads atrada :) a otru meigjinaju izzhavet ugunskuraa,bet beigaas baigais SMOKE sanaca no taas botes! :DD

P.s. Bet 4 real divisha ciinja ar Koskjeri un Acido vnk bija jaredz :10cm::superlol: :superlol: :superlol:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Istenibaa tev taisniiba :) Manas botes diezgan flashoja aciiis :sparta: Bet skjiet Jimmyam visrealak flashoja :) LAi gana tu jau Holliy cik tu atri atbrauci tikpat atri aizgaji gulet :muahaha:

P/s Dj Erix , Sadali reali pa daljam un sararo!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

peec bildeem var spriest to, ka jimbuga ir bijis pastajanaa koma un ar netiiru seju...

Benciks laikam telti nenopirka :D + es vinju satiku jo es BIJU gign tusaa :D

Jaa un macho laikam sasmiidinajaa redboot mashiinas motora izmeeri - em ai rait? +es vinja bmw redzeeju jo es BIJU gign tusaa RedBoots un veel dazhi to var apliecinaat nemelojot :D

Labi bencik karoch uz skolas saakumu taisi tusu pie sevis ok?

Link to comment
Share on other sites

Shogad for real bija tas ka visu laiku kads bija augshaa un koda! Lidz ko 1ns gaja gulet attiecigi cits ceelaas! :) Benchiks ne velti teica ka shogad ljaudis bija vairak nobriedushi nekaa citus gadus :) Istenibaaa pizdaa man ir koma.lv un faking negribu iet gulet!

P.s. Jaa Lavrx it kaa bija atbraucis,kamer neviens cits neesot vel bijis ieradies :)

P.p.s bet tas skats kaaa Koshers aizgaja gulet uz telti vnk bija dievigs! Galva teltii,bet rumpis araa :superlol:

p.p.p.s MAN IR TADA KOMA,ka neliekas maz,es tagad riposhu uz gultu :slap:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Vel reali Jimbugam ir paar pa 1k bilzhu XD un Dj Erixam ar Ali ir bilzhu! Nu divitis vnk gribeja paradit speku bet Koskjers ar Acido visu laiku taisisa Jackass :D Sjo mans ripo schlaffen :) Beigaas diviitis pret Acido un Koskjeri uztaisija dublju cinjas :D Bet futene dubljos vnk bija pzdc! Un Jurko bljautuve :"Ej dirst nenac klat " :10cm:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Njaa lai arii likas, kad pagajushogad bija vairaak cilveki utt, shis gads bija neatkartojami labaks, ar to vien, kad bija party 24/7 :thumbsup: Vienigais zheel, kad baigaa masa aizbrauca prom 6dien, buutu veeel lielaaks party, jo mees 10 cilveki otrajaa nakti jau nesaam nost pagastu. Lavrx un es telti nopirktu, tieshi pirms braukshanas :D

Par jaunajam sejam runajot es biju reali parsteigts kaads ir nor3k, biju domajis, kaut kaads 16 gadiigs chalis, be nekaa, baigi sakariigais chalis, cik atceros es ar vinju iepazinos, kad shis man Jameson leeja iekshaa :D Labais Viirs arii reali pozitiiva persona, tapat kaa var teikt praktiski visi, kas bija ieradushies, protams bija paaric kadri, kas bija ''reali party animal'', bet bez viniem arii nekur neliksies :lalala:

Dj Erix, tas kaa tu aizbrauci vnk bija shoks man, pat neatsveicinajies, es domaju juus uz veikalu aizbraucaat, nekas nakamgad mauc ar sabiedrisko un vari dzert cik uziet :D

Lielu lielais paldies bijach par to, kad aizvizinaja maajinjaas :)

Ehh varetu runaat un runaat, bet paldies visiem, kas ieradas un sadzera ar mani, cerams nakoshgad nodosim veel labaak un ilgaak ! Respketa un kaa teiktu Gludais ar Vinchji Never forget the eastside crue :superlol:

Aaaa lol, Ali tu esi loshara zem promilem braukt :thumbsdown: Nekas nakoshgad mees tev nahuj tas atsleegas nonemsim un dzersi ar mums liidz galam :urraa::meele::pizdiblee::meele:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Kefīr666 iemet savas bildes. Video būs nākamnedēļ, jo man japabeidz viens cits video, lai atbrivojas vieta un var uztaisīt šo.

p.s. erix man sūta savas bildes, tā kā drīz būs pieejamas.

Link to comment
Share on other sites

Neatceros īsti, kaut kas tam otram nepatika!

Es zinu, ka tas otrs (tālāk tekstā 2) rāva koshkeru aiz viņa bārdas rugājiem :D

EDIT: Man jāuzlādē digitālajam baterijas, tā kā bildes būs rīt :)

+ R&R tu ar savu Kefiirs666...

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

atbraucu ~2 vai 3iem, aizgāju gulēt 10os.

mani veikumi:

sasveicinājos ar visiem

sapīpējos gandrīz ar visiem

izdzēru alu visu (bija 8 aliņi)

uznāca miegs :zhaav:

_____

da nē, vnk nebija plāns pielikt mūli šinī pasākumā. ja būtu 3dienas, cits bazars :) šogad tā mierīgi.

Link to comment
Share on other sites

Promiles man būtu pāri normai arī svētdien, tākā arī tad, ja paņemtu menti būtu žopa. Un es nebrauktu, ja nebūtu drošs, ka varu braukt vai galva būtu dulla, ar domu, ka visu dienu es nogulēju un tās promiles bija uz pohām, nevis no tā, ka es tur kodu vislaik.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...