Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ā, jā vispār, kur notiks gulēšana? :D man telts nav.

MAN IR TELTS :D

+ vēl viņa bezsakarā stāv darbā jau kādu mēnesi :)

Tikai man nav guļamaiss/segas.

Nebūtu nosaucis mani par cūku, varētu gulēt manā teltī :lohs::meele: :meele: :meele:

Link to comment
Share on other sites

randri, tev bija kaut kādi mega-laikaziņu avoti. un tu pats tak būsi vai ne?

un es parasti skatos http://www.windguru.cz/int/index.php?sc=69 , tur parasti ir labas un precīzas ziņas, tā ir lapa sērfotājiem, tā ka spoti ir tikai pie ūdenstilpnēm un bauskai nekas diži tuvāks par Rīgu nav, bet vēl aizvien rāda, ka šovakar lietus nebūs, pa dienu arī nelīs un tad tikai sestdien vakarā uzlīs. tā ka nav tik traki, itsevišķi, ja būs tās pajumtes, būs tāds savdabīgs actions.

un, jā, es būšu , manuvietuieņemreģistrētais mašīnā.

Link to comment
Share on other sites

:D

+ vēl viņa bezsakarā stāv darbā jau kādu mēnesi :)

Tikai man nav guļamaiss/segas.

Nebūtu nosaucis mani par cūku, varētu gulēt manā teltī :lohs::meele: :meele: :meele:

oo lol telts. tas der. nu nopērc kaut kādu lēto guļammaisu un būs viss ok.

a tev telts kruta? ja pa nakti uzlīs negulēsim dīķī tā kā tavs bračka blomē? Runājot par tavu bračku, viņš vispār būs?

bloodlord, TbI JIoX, laikam nav ne vainas, nevajag pārsteidzīgi mīzt.

Link to comment
Share on other sites

u novelt vainu uz laika aptsakliem ir tiztli, it iipashi atceroties kaa bernibaa 90% no mums ziemas laikaa sedeja lauka aun trieca pirms kada pasakuma vai tamlidzigi...

ceru ka jums buus kada nojumiite, ja nee naksies staigat pa mashinaam un dzert :)

Es braucu, lidzi r&r, nak3d un it kaa Alise (sodien saak atrunaaties, bet taa anv problema)

Link to comment
Share on other sites

Ak juus amzaas fashistiskaas maucinjas, kur var shitaa miizt no laika apstakliem :superlol: Deadalive tu suuda braali telefonu iesleedz, jo man veel japaspeej telts nopirkt un paika nopirkt un vispaar visi parejie suudi arii :10cm: Tiekamies tad 17:00 autoostaa .

Deadalive sazvanits izskatas, kad priskim kaut kaadu suudu un taja pashaa sudaa guelsim, bled to es saucu par atputu JEEEHUUUU :10cm::meele:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Manā kārā atbrīvojās viena vieta, braucu uz vienu dienu, ar domu, ka rīt vakarpusē mājās par turp/atpakaļ ceļu prasu piečuku, par kuru jūs varēsiet turpceļā izbaudīt kontrolētas un ne tik kontrolētas sānslīdes :D Izbraucam ~7 ;) PM.

Link to comment
Share on other sites

Liepaajaa pirms 2h AHUUNA gaza lietus,bet tagad saule spiid un visas pelkjes izzhuvushas! Un pajat kadi laika apstaklji un cik sudigi shodien istenibaa juutos! bet vel 1h janorukaa un tad jadod vagu uz majam,fiks somu sakraut un uz veichi iepirkt krajumus! :) Segas,spilveni,guljammaisi un mini TELTS man bus taa kaa po parejo :) a kaads vispar tagad udens ir? SILTS? Tad janjem dvielis vel oij shit!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...