Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man ir reali pohuj ka es soliju pec GIGN tusa vairs nedzerrt :P Jo es shovakar pec darba dzershu :) Un tas pateicoties Eziiicim,kursh apsolijaas 5dien ierasties Liepaajaa un ar mani sadzert par to ko neizdarija @ GIGN party vinjam neierodoties :) Acido un Koskja Juus maz spejaat nomazgat visus tos dubljus? Manas drebes joprojam metajas uz balkonaa bails iiet skatities :)

Link to comment
Share on other sites

Ta pasakums visus 100% super,karo4e pa pirmo !

Liels paldies sadiem cilvekiem:

Bloodlord`am , deadalive , jimbugai pa to ka reali pirmaja nakti sastadija kompaniju!

Bencikam gludinatajam,vincisteram koskaram,un goodmenam pa to ka otraja nakti sastadija kompaniju!

Paldies ari pasam divitim par vietu un wormam par atvesto smigu ! XD

lab, karo4e man jataisas uz valsts examinatoru brauksana ! 17:00 ie4ekosu un pateiksu ka pec sitadam realajam 3 dienam nodzertam,es shodien noliku tiesibas :)

pateiksi pie kā liki tiesības? žēl ka neredzēju, vajadzēja pateikt lai tevi izgāž :muahaha:

izvēloties grūtāko maršutu

Link to comment
Share on other sites

:P Jo es shovakar pec darba dzershu :) Un tas pateicoties Eziiicim,kursh apsolijaas 5dien ierasties Liepaajaa un ar mani sadzert par to ko neizdarija @ GIGN party vinjam neierodoties :) Acido un Koskja Juus maz spejaat nomazgat visus tos dubljus? Manas drebes joprojam metajas uz balkonaa bails iiet skatities :)

Man arī ir nedaudz bail iet skatīties uz viņām, stāv netīrās veļas grozā. Pēc tās ekskursijas man palika reāli pohuj par drēbēm, jo daudz netīrākas viņas palikt tāpat vairs nevarēja. :DD

Link to comment
Share on other sites

Jā, manas botas izskatījās līdzīgi. Vislielākā škrobe par to, ka es biju paņēmis vecās smērējamās kedas līdzi, bet pārāk ātri pielējos un aizmirsu viņas pārvilkt kā rezultātā manas, skaistās, izejamās, botas izskatījās pēc dubļu pikas.

Link to comment
Share on other sites

Es savukārt aizbraucu ar jaunajām botām, kuras biju iegādājies 2 dienas iepriekš. Nekas, tagad vismaz man būs mācība, ka uz tādiem nodzeršanās pasākumiem 2 dienu garumā, ir jāņem līdz kaut kādas pavecākas botas.

Link to comment
Share on other sites

a denja bija TUR ?

Cik atceros neviens neveema-tad jau denjas 100punkti nebija :khehehe:

P.s. Kaa ar erceem? Neviens vel nav nevienu pamanijis? Starp citu tiko atcerejos nahuj man roka sap,man tak kaut kada fakinga spindzele 3shaa dienaa iedzela! :unsure:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

P.s. Kaa ar erceem? Neviens vel nav nevienu pamanijis? Starp citu tiko atcerejos nahuj man roka sap,man tak kaut kada fakinga spindzele 3shaa dienaa iedzela! :unsure:

ejat ka jus (_|_) nesanaca man atbaukt nu sorry :) es 2dienas dzerstijos pie masicas svinedams vinjas vardadienu un vel 1 4ikas dzimeni

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...