Jump to content
GIGN Forum

Labi Attā Puiki!


Streelnieks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

27 User(s) are reading this topic (6 Guests and 1 Anonymous Users)

*ne pa tēmu*

EDIT.

32 User(s) are reading this topic (9 Guests and 1 Anonymous Users)

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Es laikam sapratu šī topika jēgu :D

čalis ir virsotnēs. Nevis vienā, bet vairākās. Kurš var pārspēt šito? Uzreiz pasaku - es nevaru - man lielākā sporta virsotne bija, kad gribēju džekam ar basīša bumbu iespert bet viņš pieliecās un viens kas meta soda metienu dabūja pa pakausi.

p.s.

soda metiens bija garām.

Link to comment
Share on other sites

krč, tu esi LOX, jo pateici, ka tam kesh nav WH, bet streelnieks, redz, domā otrādi un tāpēc tagad viņš vairs gignā nespēlēs. un to viņš vēlējās pavēstīt mums...

šitam visam zemteksts laikam bija tāds, ka mums tagad viņu jāņem par adminu, jo viņam ir superspējas čīteru atpazīšanā, savādāk visi pametīs gignu...

Link to comment
Share on other sites

āāāāāaa.

Nē nu vienmēr jau vieglāk ir nevis mēģināt pierādīt savu taisnību, bet pateikt "Jūs esat idioti, es eju prom". Var arī redzēt, ka viņam cs ir tikai "atgāze pēc ēšanas" kā čalis rakstīja. Šis topiks to vien bļauj kā "ŠĪ TOPIKA AUTORAM CS IR TIKAI ATGĀZE PĒC ĒŠANAS ZOMG LOL".

:lol:

p.s.

EPIX AAAHAHAHAHAHA. KO TU AR TO ADRESI DARĪSI? IERAKSTĪSI BLOCIŅĀ LAI ZINI KAM IET AR LĪKUMU? :superlol:

Link to comment
Share on other sites

es nevienā postā neminēju neko par iešanu, viņš vienkārši varonīgi paziņo man ir tas un tas, varu iedot adresi blaa blaa..teddys paprasa un nekā, smieklīgi izskatās thats all.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Tik augstprātīgs pidiņš kā Streelnieks sen nebija redzēts. Latv.val. speciālists, CS PRO, labākais čīteru atpazinējs, un, pats galvenais, atrodas virsotnēs. Vēl, protams, viņš pilnīgi visus uzskata par botiem un kaut kādiem sīkajiem, kaut arī te ne viens vien ir vecāks par viņu. Man pat liekas, ka viņš ir cienīgs ar SR mērīties ar krāniem..

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

P.S CS Dievs ar tevi lepotos Epix, skills ir ar tevi XD

Manuprāt, Epix runā par šo banu. Tātad sanāk, ka viņš neaplaužas, bet par to, kurš ir daunis, lai liecina šis topiks kopumā. :)

notactic demku, vinsh arii normaali rubii shito lietu, lai gan shaubos ka vinjam ruupees skatiities kau kaada pubera demo. aa un 1 cilveeks kursh arii sheit meedz apgroziities ir allworth, domaaju ka arii vinjam vareetu buut pietiekami laba pieredze un wh atpaziishanas speejas.

Es, protams, izsaku pateicību par manis pieminēšanu, kā WH pro atpazinēju, bet es tomēr vēlējos mazliet pakavēties nostaļģiskās atmiņās un atminēties iemeslus, kamdēļ tu tiki nobanots vienā citā CS komjunitijā. Mana atmiņa sāk atgriezties, un tā vēsta, ka bija gadījums, kad čalis tika nobanots, mums izvērtās gandrīz identisks konflikts ar tevi kā šis tev ar macho (ja vien to varam nosaukt par konfliktu :) ), un tu sāki tā aizrauties ar latviešu valodas olimpiādes laureāta cienīgiem lamuvārdiem, sakot, ka es no čītu atpazīšanas saprotu tik pat daudz kā no NASAs noslēpumiem un to papildinot ar visu, ko vien vari izdomāt manā virzienā savas fantāzijas ietvaros, ka man nācās serveri no tevis atbrīvot.

Tad man rodas jautājums, kāpēc tu mani (MANI!!!) piesauc kā čīteru atpazinēju, ja pats dēļ konfliktiem ar mani čīteru atpazīšanas ziņā (visi jau ir iepazinuši šī čaļa daiļrunību un saprot, ka ne jau tikai dēļ čītu atpazīšanas atšķirībām mūsu starpā čalis tika iešitlistēts) esi ticis manas online komunikācijas vēstures šitlistes saraksta pirmajā vietā? Es jūtos samulsis un glaimots. ~_~

Bet, čali, lai arī tu man vienmēr esi riebies, es tomēr gribu cilvēkus izprast, un tavā gadījumā es nesaprotu jēgu bojāt savu (kaut arī tik nekam nederīgajā CS vidē, kurā dienu dienā pavadi pēdējos sava mūža gadus) tēlu, ja beigās tāpat zini, ka atvadīsies no visiem pavēstot, ka esi gudrākais, titulētākais, sportiskākais, ar spējām apveltītākais un visādi citādi labākais čalis, to visu apgāžot ar katru savas rīcības molekulu?

Gribēju rakstīt baigi garo poustu, kurā par to visu spriedelētu, bet sapratu, ka man tas īsti neinteresē. Neesmu arī skatījies to demo, un man ir pilnīgi vienalga, vai macho ir kļūdījies čītu noteikšanā vai nē, bet, atceroties mūsu toreizējo situāciju, pieļauju, ka kārtējo reizi kļūdies tu. Vai arī otrs variants - es esmu tāds pats kļūdas pieļaujošs lohs kā macho. B)

Link to comment
Share on other sites

Blin tomeer jautri, kad paradaas shadi te indiviidi :thumbsup:

Tomeer es te taa paskatijos visu topiku, un sanaak, kad visi bara blaustaas virsuu vienam cilvekam, zinu, kad cilveks pats uzprasas, bet izskatas, kad pietiek ar paris zinamiem cilvekiem, lai dabuutu lidzi sev baru, kas 9 lpp garumaa tik muld un muld. Labpraat samaksaatu, kaadam mega uber pro(nee tas nav streelnieks), kurs pateiktu uz 100% bija tur chiiti vai nee tam kesh, jo pats demo neskatijos(neko nejedzu no chitiem). Tas tikai dotu man atbildi uz 2 jautajumiem.

1.Vai tieshaam macho ir tik kruts, nu labi es to zinu, bet man gribetos uzzinat cik kruts :)

2.Vai tiesham tik daudzi admini kludijas shajaa lietaa, vai arii vnk dazhs labs redzeja, kad zinami vaardi izsplauj wh, un parejie skatijas video, jau zinot, kad teiks, kad chalim ir wh...

Es neaizstaavu to auna pieri streelnieku vai kesh, pashli vinju p**zdu, bet vnk nedaudz aizdomajos ar skatu no malas, shajaa visaa pasakumaa un diskusijaa, un kaut ko izsecinaaju, kad ir vajadzigas reformas, jo visi admini kluvushi tik saliedeti, kad tieshaam es pielauju, kad 1 no 100 cilvekiem ir noravis nepareizi banu, lai arii visa komuna teica, kad ir chiiti :zhaav: Secinajums - esam parak labi pazistami, tapeec jabut uzmanigakiem, jo kludoties vienam adminam loti iespejams citi aizies liidzi. Ir admini protams kaa hardcore, kas pilnigi veesi skatas uz situaciju nenemot veraa parejo viedokli, macho arii ir viens no tiem, turpreti ir admini, kaa zloy un sye, kam visu gadu un meneshu garumaa viedoklis ir saskanejis, dazhreiz liekas, kad speleetu viens cilveks :D Ehh blin kaut kaa es baigi taalu esmu aizrakstiijies, ceru, kad kaads kaut nedaudz iebraucu manu domu un nenemiet launaa es apvainot nevienu netaisos, tikai daleji apbrinoju, kad tik ilgu laiku tik daudz labi cilveki, ir palikushi uzticigi :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu skatities sho demku, JAUNA pec kesha atbrivoshanas.

Mani momenti:

1. 1:25 ta smuki caur sienu velk

2. 5:30 ik pa bridim atkapjas redzot kad nāk pretinieks (Mans miļākais :) ) (obligati ar wh skatities)

3. 8 min vnk intresanti

4. 11:40 ari intresanti

5. 16:35 tads forsh dubult zooms, kad chalis lien ara

6. 17:10 man forši ieliek galva :)

7. 18:20 nu tads intresants, kjip ierauga chumaku caur smoke un aizslepjas

8. 19:00 foršs hs

9. 22:05 pamanam (hvz ko ar to biju domajis, slinkums velreiz skatities demku :( )

10. 23:50 aizmirstam parbaudiit vai B tirs

11. 25:40 negrib iet CT baze ( nu shis tads nevisai moments)

Tur, kur tie mazie apraksti tos pats isti neatcerejos :)

P.S Nu sliecos uz wh :(

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...