Jump to content
GIGN Forum

Labi Attā Puiki!


Streelnieks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samuray nu man prieks par tevi. A aarpus Latvijas? :meele: kr4 taa, 90% vispaar no jums neko neponjii un neponjii vispaar par ko ir runa. Tad iipashi neapdaavinaatajiem es varu pateikt. Ir speciaali atsevishkjs topic par speeleetaaju kesh, ir demo. Man jums nekas nav jaapieraada. Tie kas uzskata ka vinjam ir wh- ar jums nav nekaa runaajam, kuri uzskata ka tur nav wh, tad regojaties lapaa brain.net un ieskrieniet govs tuuplii. Es uztaisiju topic, un efektu panaacu, pietika ar nelielu pljeku gign virzienaa un tas iedarbojaas tik ljoti ka tie aizkjeera juusu sirds dziljaakos stuuriishus un juus nepalikaat vienaldziigi. Bravisimo! P.S still gaidu kad kaut viens speeleetaajs kursh maak labi speeleet sheit ierakstiis kaut ko, citaadi ljoti sku4na un atkal aciis sarieshas asaras.

Link to comment
Share on other sites

psc, jūs visi esat tik jauki un mīļi, ka pašam pat sanāca tā viegli pasmieties (lol, kā gan var viegli pasmieties), bučas :)

Nesaprotu, ko jūs visi te esat TĀĀĀĀ uzvilkušies un ņemat nopietni tā cilvēciņa teikto, psc.

Tā vietā lai runātu par kaučkāda kesh'a spēlēšanas prasmēm un to, vai viņš izmanto čītus vai ne, jūs te visi vnk beztolkā diršat, pat zinot, ka reāli tam nekāda mērķa nav. kautkā stulbi, ne :(

ā, Streelniek, pasaki vismaz tagad, lūdzu, kāds bija tava topica veidošanas mērķis. nu tā pavisam godīgi :)

ezit: aok, izlasīju tavu postu, nopratu topika mērķi, kuru Tu arī esi zināmā mērā izpildījis, bet, ja reiz tev ir pilnībā nasratj uz gignu, tad nu nafig tā censties?

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

:meele: kr4 taa, 90% vispaar no jums neko neponjii un neponjii vispaar par ko ir runa. Tad iipashi neapdaavinaatajiem es varu pateikt. Ir speciaali atsevishkjs topic par speeleetaaju kesh, ir demo. Man jums nekas nav jaapieraada. Tie kas uzskata ka vinjam ir wh- ar jums nav nekaa runaajam, kuri uzskata ka tur nav wh, tad regojaties lapaa brain.net un ieskrieniet govs tuuplii. Es uztaisiju topic, un efektu panaacu, pietika ar nelielu pljeku gign virzienaa un tas iedarbojaas tik ljoti ka tie aizkjeera juusu sirds dziljaakos stuuriishus un juus nepalikaat vienaldziigi. Bravisimo! P.S still gaidu kad kaut viens speeleetaajs kursh maak labi speeleet sheit ierakstiis kaut ko, citaadi ljoti sku4na un atkal aciis sarieshas asaras.

Afigenaas garstaavoklja mainjas tev - tad tu gribi sieties tad tev aciis sarieshas asaras!

Karoch streelienk iemet sheit kaadu konkreetu momentu no taas demkas un apraksti lai vareetu tomeer pieraadiities tas, ka tomeer kesh chiito! Liidz shim izskataas, ka tu esi kaut kaads parast klaidonis kursh iekliidis gignaa papontoties! :ermm:

Link to comment
Share on other sites

un vēl es nesaprotu, kāpēc tevi tik ļoti uztrauc tiešī kesh bans? viņš tev kaut ko nodarījis?

nu pieņemsim, ka macho ir kļūdījies un tur tik tiešām ir wh. kļūdīties takš ir cilvēcīgi. ja 100 spriedumiem 1 ir nepareizs, uzreizi cilvēku jānorok?

man te vairāk izskatās, ka tev ir kāda personīga nepatika pret to kesh.

Link to comment
Share on other sites

Traktorist, meerkjis bija pateikt cik sheit ir "advanceeti" cilveeki, un ka es pazuudu lai nebojaatu un netrauceetu vairs vinju Gign dziiviiti! Jo nu 3 banus jau paspeeju dabuut izspeeleejot labi ja 5 kartes. Aizieshana ir kaa zheelsirdiibas misija pret shiem "SuperSpeejiigajiem" adminiem. un veel izsaku pateiciibu adminiem, kas 3x nobanoja manu izbijusho klana biedru Emolsy, kas nobanoja manu draugu UNSEEN. Paldies jums, Pasaules Optika juus gaida! Un priecaajieties, ka taadu sheit iegriezhas ljoti reti, citaadi juus pa nakti guleet nevareetu deelj taa cik daudz suudziibu par nepatiesiem baniem. Aaa un punkts uz i kaapeec raxtiju bija kesh attaisnoshana, jo es labaak par jebkuru, iznjemot vinju pashu zinu ka vinjam tur bija wh, taa ka slavas dziesmu Gignam nodziedaaju, tagad vnk uzturu sarunu ar visiem shiem chibrikiem kas mani apjuusmo un pieluudz. :hooray:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

83058660cp0.jpg

Ble ieliki :@

manssf6.png

P.S Kpc es nekad neparados saraksta? XD

P.S.S Kads shito aiztaisis ciet, vai ari gaidam strelnieka uber momentus?

P.S.S.S Bencik velviens rekords ir tas, ka 3 h laika var piedirst 7 lpp :) NICE

Shodien gign rekordu diena, tnx StrelNIEK

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

omg Streelniek sportist, kursh atrodas savaa zenitaa (esi Olijars, Eriks rags vai vnk rakjetes puletajs) tu izveido topiku ar asarainam acim it kaa tevi te kaads baigi zinatu. Es tevi nezinu bet man pietiek palasit tavus postus, lai saprastu, ka tev tie tipa entie diplomi 7 klases olimpiades neko pelekajai galvas masai nav devushi. tu esi nedaudz stulbs un paliksi tads arii droshi. Ko tu te megjini te pieradit !? Ka tipa esi baigais tevs ar nobela premijas sasniegumiem, jo tu ja uredz neesi viduvejiba tu esi diezgan kruts majas pie pc. Labak jau tu nebutu rakstijis un ja tev tik tiesham ir tikai 14, than wtf negjer ar kuru galu tu domaa te visu sho te tuftu rakstidams ai ai ai.....

Link to comment
Share on other sites

...juus dziivee vispaar neko sasniegushi

neeasat un esat kaa neizshkjiilushies omaara kaapuri?

buutu kaut beernu shampiiti pagarshojushi, botu brigaade ar lentenju breinu...

Nu teiksim taa perdeli, taa kaa jums vispaar visiem petuxiem nav sava mugurkaula

Kapēc man liekas, ka viņš reāli noliek visus, ieskaitot mani?!?!?!

Klau bērneli, varbūt tomēr ej un izaudz, un tad vārsti savu pāksti visu virzienā?

Kā tu tur teici....nedirs virsū cilvēkiem kurus tu nepazīsti....?

Atradies te Latviešu valodas olimpiskais ģēnijs.....

Link to comment
Share on other sites

man ir nepatika pret visiem 4iiteriem, kas pashi to noliedz, pilniigi pajaat vai tas ir klesh vai klintons. Un paprasi tiem kas ir lietas kursaa, vinji tev pateiks ka Latvijaa neatradiisi nevienu kursh ir atkodis vairaak chiiteru par mani. (runa neiet par pubu, bet par speeliiti 5x5 un cilveekiem kas apgrozaas tajaas sabiedriibas masaas)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...