Jump to content
GIGN Forum

Family Guy Vs American Dad


Bucher
 Share

balsoshana  

102 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://youtube.com/watch?v=zZnNsbtsUV0

pilnīgs sviests. Simpsoniem ir bijušas cik? 18 sezonas? Ir arī kāda lieta, kas NAV bijusi viņos? Man patīk... nē man īstenībā nepatīk, man BESĪ tie pidari, kas mēģina kādam iestāstīt, ka FG špiko no simpsoniem. Katrs no tiem seriāliem bieži ir uztaisīts tādā parodējošā manierē un katram ir savs stils kā to parodēt (un lai gan man ļoti patīk Simpsoni, FG stiliņš man patīk labāk).

Tikpat labi es varētu uztaisīt tikpat debīlu video par simts citiem multeņu seriāliem, kuri ir kaut ko NOSPĒRUŠI no simpsoniem. Sviests. Runājot par nosperšanu, Southparkam bija fanī WOW sērija. Neatceros vai FG bija kaut kas par to tēmu, iespējams. Pēc kāda mēneša arī Simpsoni uztaisīja sēriju par mmorpg padarīšanu un jāsaka, ka tur nu gan līda laukā pa visām vīlēm pēc špikošanas, jo Southparka Wow sērija bija ļoti populāra (man liekas viņi pat kaut kādu Emmy nomināciju dabūja). Sērija, protams, bija Simpsonu stiliņā un kopumā likās ok, bet nu nevarēja atkratīties no domas, ka viņi tādu uztaisīja tāpēc ka southpark variants guva lielu popularitāti.

Runājot par seriālu, kas owno visus - tā ir Futurama. Tur ne tikai ir rēcīgi joki nonstopā, bet pats seriāls ir uztaisīts ļoti tāds cilvēcīgs un brīžiem pat emocionāls. Piesiet neoriģinalitāti arī nav kur :) Pie tam - nav kā pārējos seriālos - kur vienmēr tikai jārēc (neskaitot southpark sēriju "Kenny dies", kas tiešām bija skumīga"). Rēkt protams ir forši, bet pat FG, kas man ir ļoti mīļa multene, es neesmu pieķēries tik ļoti kā Futuramai.

btw southpark pēdējās sezonas ir tik nenormāli krutas, ka man vislaik liekas, ka krutāk vairs nevar :)

p.s.

bija vēl southpark sērija, kurā bija bazars par "simpsons already did it". Tak vot.

p.p.s.

vēl man besī ka kaut kādi gaiļi stāsta cik ļoti simpsonu veidotāji ienīst FG veidotājus un otrādi. Jā, kaut kādiem lamzakiem, kuriem ir problēmas simpsonos izdomāt kaut ko oriģinālu pēc 18 gadiem varētu sākt skaust, ka FG ir tik populārs, bet Matt Groening un Seth MacFarlane (abu šovu radītāji) starpā attiecības ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Da labi macho, neesmu nekaads simpsonu patriots, bet tomeer simpsons > FG. Tas tik taa, peec manaam domaam. BIju jau pavisam aizmirsis par taadu lietu kaa southparka seerijas, tuulit saakshu aktiivi skatiities. BEt lol taa bija laba seerija par to wow. Es ceru mees domaajam par vienu un to pashu seeriju, tjipa kur tas dzheks uzka4aaja neraalo levelu un vareeja nokilot visus?

Link to comment
Share on other sites

Jā, tāda par wow ir viena tikai.

Un lai patiktu simpsoni labāk par family guy, tur vai nu jābūt maz redzējušam FG vai arī kaut kādai biš dīvainai humora izjūtai, jo man kaut kā liekas, ka abi šovi ir forši un smieklīgi, tikai family guy ir smieklīgāks :)

p.s.

man personīgi besī, ka simpsonos ir tik daudz baznīcas staffs.

Link to comment
Share on other sites

īstā sērija trāpījās :)

p.s.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ai nevaru, labais :D

Toč īstā sērija! :gigi: :gigi: :gigi: :gigi:

Bāc, tā arī nesaprtu, ko īsti viņi iedzēra. vheeeee :D

Something has been stolen. Simpsons vs Family Guy :hrmmm:

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

bija vēl southpark sērija, kurā bija bazars par "simpsons already did it". Tak vot.

Tā sērija ir vienkārši bomba. ^____^

Simpsonus skatoties es personīgi smejos 2x mazāk nekā family guy'ā vai southparkā. Neatceros pat nevienu sēriju kas man būtu likusies ekstra laba, vienīgi filma bija super...

EDIT: hehe, tikko venu šitu nejauši uzgāju. Bet nu man liekas pilnīgs sviests.

Traffic, es personīgi velku no dēcē++ vai torrentiem.

EDIT2: hehe. - pati sērija vispār bija lieliska.

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

Tākā te tā pat offtopiks aiznesās, tad es arī offtopikā čut iebraukšu. nenoturējos vairs un arī gribu kko no tā, ko jūs te skatāties. Tad man jautājums jūs tās sērijas kkur kačājat vai youtubē lūrat? :gigi:

EDIT: noskatījos to vidiku family guy vomit - nelikās smieklīgi :((

EDIT2:rofl tas vidiks, ko vintage ielika XD

EDIIT3: āāā vēl tās pārējās sērijas omfg :D :D :D

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

babaac, man tieši pati filma likās simpsoniem ne visai smieklīga. protams, momenti bija (piemēram tas kur šis grima smilšu kastē, spiderpig, run, run, run, khm jump, jump, jump, rest rest rest un citi), bet arī draugiem likās ka parastās sērijas ir labākas. simpsoniem manuprāt visrēcīgākas ir haloween series.

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz runa aizgaja par citam multenem...

South Park 7. 8. videejaas sezonas bij norm, jaunaas man kaut ka ne parak!

Simpsoni ar ir ok, bet vinji tomer ari ir tendeeti uz jaunaaku auditoriju, FG tadi pikantaki joki un ari daudz recigaki un ari tie iestarpinajumi par visadiem notikumiem un slavenibam vnk pwnz!

Macho nez kapec tu ta par futuramu fano :) shis tas tur ir norm, bet nu neliekas tur nekas parak smiekligs, kaut gan varbut tas tapec, ka isti neesu uz kompja skatijies, tikai negribigi pa mtv, kad radija, nekad isti neiedzilinajos, parasti kaut ko chakareju pie kompja fonaa, mosh janostas bus kadreiz visa serija norm!

Robot Chicken ar labs, bet ar dazhreiz ilgs periods bez smiekliem jaiztur, bet nu viena aina man nereali piedur, kur siikais uzraksta uz tafeles 4 + 4 = 7 un uchene izshkjaida lineaalu vinjam pret galvu :)

Link to comment
Share on other sites

Family Guy >> everything else :)

Tūlīt būšu noskatījies visas AD sērijas (esmu 3. sezonas 14. sērijā) un esmu noskatījies visas FG sērijas. AD arī ir ļoti labs, īpaši patika sērija par meksikāņu imigrantiem, kas šuva tos lācīšus :D Bet FG, piemēram, tie flashbacki ir vnk kaut kas nepārspējams :D Nu labāk vienkārši nevar :D

Link to comment
Share on other sites

FG FTW!! FG ir vnk labākā multene, ko jebkad esmu redzējis :) Nu South Park arī nav ne vainas, bet FG ir daudz rēcīgāki prikoli. AD k-kā nepārāk, lai gan pa MTV pēdējā laikā sanāk bieži skatīties. Futurama arī skatām gabals.

P.S. iečekojiet manā sigā to linku "Rrrrr" :)

Link to comment
Share on other sites

South Park 7. 8. videejaas sezonas bij norm, jaunaas man kaut ka ne parak!

Simpsoni ar ir ok, bet vinji tomer ari ir tendeeti uz jaunaaku auditoriju, FG tadi pikantaki joki un ari daudz recigaki un ari tie iestarpinajumi par visadiem notikumiem un slavenibam vnk pwnz!

Macho nez kapec tu ta par futuramu fano :) shis tas tur ir norm, bet nu neliekas tur nekas parak smiekligs, kaut gan varbut tas tapec, ka isti neesu uz kompja skatijies, tikai negribigi pa mtv, kad radija, nekad isti neiedzilinajos, parasti kaut ko chakareju pie kompja fonaa, mosh janostas bus kadreiz visa serija norm!

Robot Chicken ar labs, bet ar dazhreiz ilgs periods bez smiekliem jaiztur, bet nu viena aina man nereali piedur, kur siikais uzraksta uz tafeles 4 + 4 = 7 un uchene izshkjaida lineaalu vinjam pret galvu :)

nu gan čalīt - tieši simpsoni nav tendēti uz jaunāku auditoriju - viņi ir tendēti uz VISIEM amerikāņiem, jo tā gluži vienkārši ir amerikāņu ģimene ar visu kas tai pienākas (nu un pāris ekstrām). Man galvenie personāži neliekas īpaši interesanti neskaitot Homēru, kam dažreiz ir ĢENIĀLAS idejas. Family guyā katrs personāžs ir īpašs. Teiksim tikko atcerējos sēriju kur stewie prasa braienam WHERE'S MY MONEY MAN, where's my money? Ģeniāli :D No simpsoniem mans mīļākais tēls ir Bumblebee Man :)

FG tieši ir domāts nedaudz jaunākai auditorijai, jo es šaubos, ka 40 gadīgs amerikānis, kas var saskatīt sevi Simpsonos kā homēru - resnu duraku, kas dzer alu, sapratīs inčīgos family guy jociņus.

Futurama vienkārši ir seriāls no sirds. Benders ir lielisks + rēcīgs. Zoidbergs ir lieliski nožēlojams + rēcīgs. Leela ir fanī, fry ir fanī ar savu stulbumu, profesors arī rullē, ZAPS BRANAGANS ir mans faking absolūtākais favorīts visās multenēs :) Wests no FG ir gandrīz tikpat kruts :D . LERR (vai kā viņš rakstās) no Omicron Persei 8 arī spārda dirsu un MORBO vienkārši rullē :) es katru reizi rēcu nenormāli kad viņus abus redzu. Ai, Futuramā ir nenormāli daudz prikolīgu personāžu :) es par Futuramu varētu visu dienu runāt.

Kas attiecas uz Robot Chicken, tad tur jāpārzin visādi amerikāņu supervaroņi. Es jau visus šitos seriālus esmu tā atskatījies, ka jau zinu apmēram visu, tāpēc man arī tie sūdi tagad liekas smieklīgi. Vispār, tur ir vairāki tādi specifiski amerikāņu jociņi visos tajos seriālos (it īpaši FG ar saviem flashbackiem).

galvenā ideja ir, ka gan simpsoni, gan futurama, gan fg, gan ad, gan robot chicken ir smieklīgi un viņus ir interesanti skatīties :)

btw iesaku jums youtubē pačekot komiķi craig ferguson. Tas arī rullē :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...