Jump to content
GIGN Forum

Gadskārtējā Gign Ballīte


macho
 Share

Recommended Posts

aaa.. tikai ja ir kada ipasha muzikas gaume smagie dzelsgabali vai kkadi uuberpusiji tad njemiet pashi :rolleyes:

defaulta muuzika ir

jāpalaiž tik peinu pie pults un viss būs kārtībā :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

labvakar :)

r&r, krish, outlawz, ali, duhs, orc, test2, sharingans, dj_erix <- ja jūs teiksim vismaz puse no nosauktajiem būsiet, tad jau man arī jāpiedalās, lai tur vai kas. bet varētu gan maksimāli uz 1 dienu ierasties, t.i., no rīta lacītis turp - vakarā lācītis šurp.

ā, un būtu jau forši, ja MaX vai dreams arī ierastos, man liekas ka viņi man ir parādā pa long islandiņam (varbūt es kļūdos, bet kādi 3 ļautiņi no gigna man toč to ir solījuši), tā kā šis pasāciens varētu būt ideāla vieta, kad sarunāt, kā un kur un kad šos vecos parādus dzēst.

nobeigumā derētu kas jauks, piem. :arfa:

gn & gl.

Link to comment
Share on other sites

Sūdīgi.

Esmu pilnīgā bankrotā. Taču, ja atradīsies 4 cilvēki, kas sametīsies man benzīnam, tad varētu it kā aizlaist. Un te sākas problēma - iespējams, man svētdienā jābūt agri Rīgā, tāpēc nāksies šaut atpakaļ jau sestdienas vakarā, kas savukārt nozīmē, ka atkal vajadzēs 4 cilvēkus, kas apmaksā man benzīnu.

Ā jā! Vajadzētu arī kādu, kas man uzliek kādu aliņu :)

Tāds nu lūk ir mans bēdu stāsts.

Link to comment
Share on other sites

:) A atpakal ari javed?!? O_O

nū tas tākā būtu forši ja atvestu ar atpakal uz rīgu. piemestu mby vel kādu aliņu . :)

pag tad sanāk, ka pasākums notiek 3 dienas? nu 2 naktis paliek?

veikals tuvuma bij?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

pa sho laiku es biju tur pie lielupes stradat, ta ka sanaca ta riktigi izpetit.. ieprieksheja vieta kur bija domats fuuzim izradijas ka ir daudz vietu kur pali paklupt, proti nelidzenumi, bet turpat kalna augsha ir pljava kas ir lidzena ta ka to labak izmanot..

aa pa sho laiku jau ta netisham izkartoju ka 1 reiz jau tika nopljauts viss pasakums, tadejadi next time kad pljaus bus labak!, proti mazaka zale ko pljaut = mazak siena

miķelīša dampis? :)

Īstenībā jau perfekto, es ar kājām varu aizsoļot miera vējos :)

šitas pasākums domāts visiem useriem?

Link to comment
Share on other sites

Sūdīgi.

Esmu pilnīgā bankrotā. Taču, ja atradīsies 4 cilvēki, kas sametīsies man benzīnam, tad varētu it kā aizlaist. Un te sākas problēma - iespējams, man svētdienā jābūt agri Rīgā, tāpēc nāksies šaut atpakaļ jau sestdienas vakarā, kas savukārt nozīmē, ka atkal vajadzēs 4 cilvēkus, kas apmaksā man benzīnu.

Ā jā! Vajadzētu arī kādu, kas man uzliek kādu aliņu :)

Tāds nu lūk ir mans bēdu stāsts.

es domāju taisam gignmobīli - es, tu, tests, krišs un odiņš - tāpat kā pagājušogad. Benzīnam sametīsimies. Vienīgais sestdienas vakarā gan braukt prom negribēsies :(

Link to comment
Share on other sites

iespējams, ka braucu, bet situācija tāda patik kā dakterim sāpem, nav naudas, bet ir mašīna, kurā, ja braucu varu paķert 4 cilvēkus un diezgan daudz mantas. un paredzamais atpakaļbraukšanas laiks tad būtu svētdiena ap 12iem dienā.

p.s mans buut kusteet no riigas.

p.p.s. nu par celju vareetu 5ls prasiit.

p.p.p.s rusty droshi runaa :D

p.p.p.p.s laikam sanaak, ka visas vietas aizsistas( cash,rusty,huseins,plikais)

p.p.p.p.p.s es ceru, ka tie, kas pieteicaas ar mani braukt saprot, ka es veel pats esmu zem jautaajuma.

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

es joprojām meklēju vedēju (Ērikam mašīna noklājās) un tajā pašā laikā iespējams nemeklēju - mums klanam arī nodzeršanās paredzēta (klanā ir daudz krievu tautības cilvēku), bet Liepājā pie dārgās Baltijas jūras. vot i nevaru izlemt, kam lai sēžas kamanās :)

Link to comment
Share on other sites

nu ja ne, tad vajadzētu kārtīgi noorganizēties braukt ar autobusu reizē - kopā jautrāk

ja nu sanaaks, ka netieku ar vaagji, tad gan jau ka ar busu shaushu ;) tad nu kopaa vareesim laist. :)

Pein, esmu tev paraadaa alu, kaads tev garsho?

edit: mekleeju transportu, kuraa piemesties! esmu forsh B)

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

domaaju, ka lunatics mobails arii vareetu ierasties, tikai vel iisti nepateikshu kaadaa sastaavaa..

tas vel jaapreciizee, bet, ja kas, tad r&r tev vieta vareetu atrasties + lunatics mobails ir apgreidojies pa 20 gadiem :) un nav jaamiizh, ka pa celjam kaads chernis(riepas mainiishana tumsaa uz shosejas pagajushogad) var sanaakt :weeeii:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...