Jump to content
GIGN Forum

Gadskārtējā Gign Ballīte


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ak tad Plakanciems Kuldīgas pusē. Šogad izredzes ierasties ir kārtējo reizi augušas :) Ja kāds uz foruma pm man atsūta kādu kartīti vai arī ir kāds ar auto kas no autoostas savāc tad lets roll :)

Gan jau būs arī haidro aka hydro, analgins un vel pāris cālīši no liepājas :) plikais jau noteikti ar.

Karoče count me in, šogad jātiek :) Un uztaisiet kāds kādu kopvilkuma taktiku topiku kur raksta braucējus :)

Un katrs pērk savu šmigu n paiku?

Un kā ar to plakanciemu - veikals ir tuvumā? Tā kā drošvien sēdēšu uz aliņiem un tērējot vidēji 10-15 aliņus dienā.. nu negribas pusotru kasti ar aliņiem stiept somā O_O

Link to comment
Share on other sites

:) Ja kāds uz foruma pm man atsūta kādu kartīti vai arī ir kāds ar auto kas no autoostas savāc tad lets roll :)

Gan jau būs arī haidro aka hydro, analgins un vel pāris cālīši no liepājas :) plikais jau noteikti ar.

Karoče count me in, šogad jātiek :) Un uztaisiet kāds kādu kopvilkuma taktiku topiku kur raksta braucējus :)

Un katrs pērk savu šmigu n paiku?

Un kā ar to plakanciemu - veikals ir tuvumā? Tā kā drošvien sēdēšu uz aliņiem un tērējot vidēji 10-15 aliņus dienā.. nu negribas pusotru kasti ar aliņiem stiept somā O_O

Pasākums būs pie Bauskas. Tas gan neko daudz nemaina, kāda 20km starpība. Un visu no veikaliem savedīs pirms tam uz turieni ar mašīnām - viss ko vajag ir tikai saorganizēties. Laika tam vēl gana.

Link to comment
Share on other sites

Davai džeki - jūs te varat rakstīt visādu černi, bet, ja kāds uzraksta, ka viņam vieta mašīnā, tad sazinaties pa PM. Tāpat - vēl vairāk kā mēnesis laika, te kādi 30% pēkšņi netiks un citi 30% tiks.

Ā, jā, diversant, iedod precīzu vietas nosaukumu lai pirmajā postā varu karti ielikt (vari pats arī uztaisīt ja baigi gribi).

Link to comment
Share on other sites

tatad .. Vietas nosaukums - Laikam Vel Rundales pagasts skaitas.

karte .. tuvaak celjsh no bauskas

i liela karte no riigas..

NO riigas - Pa salu tiltu nogriezhas uz bausku (gar maximu) , talak rulle prom no rigas un caur kjekavu, iecavu , gar codi ir bauska..( tagad 1 ziimejums) bauskaa parbraucot par tiltam ir kalns, uzbraucot taja ir aplis un taja pa labi ( ja nemaldos ir ziime) - talak braucam pari velvienam tiltam un prom uz pilsrundali! talak ( pec kadiem 12 km) bus pagrieziens uz ( 3. ziimeejums) "viesturi"vai "jaunsvirlauka" (to4na neatceros.. riita noskaidroshu) . pa to celju uz priekshu kamer labaja puse ieraudzisiet smaidoshu diversantu. talakais jau bus pats par sevi.

NO liepajam un taa gala - Brauc liidz jelgavai un tad caur eleju min uz pilsrundali ( tikai pilsrundale ieksha nebrauc, pa galveno celju garam tai! ) ! zimejuma noradits ari jums!

macho der?

post-7273-1184697583_thumb.jpg

post-7273-1184697736_thumb.jpg

post-7273-1184697751_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

es atljaushos otrajaa postaa uztaisiit aptuvenu sarakstu, kas no kurienes brauc un kam ir vietas mashiinaa, lai te nesaaktos kaut kaads chernis, tad variet privaati sarunaat :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nekas, vienreiz 4os gados baigo pisienu vari atļauties. Un, ja tu brauksi līdz Bauskai, tad noteikti kāds atradīsies, kas atbrauks pretī. Uztaisīšu jaunu topiku, kur bazarēt par savākšanu no Bauskas. Bet tas būs ap 9 augustu. Tā ka līdz tam laikam - chill.

Link to comment
Share on other sites

ja liidz tam laikam manu mashiinu nepaardos, tad izskataas ka es vareetu buut pat shoferis, jo mani lauki ir netaalu no diviisha piemineetaas "jaunsvirlaukas" kaa arii mashiinas atrashanaas vieta tur ir.

p.s. diviit peec tavas otraas kartes spriezhot ir galvenais tureeties kaadus 10m nost no celja un braukt vinjam paraleeli :D

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...