Jump to content
GIGN Forum

Gadskārtējā Gign Ballīte


macho
 Share

Recommended Posts

Nu it kā jau bija tāda doma, bet, skatoties reāli, liekas, ka bez mašīnas normālu variantu nav.

Ā, vēl viena lieta - ali un asiņu kungs, droši meklējiet variantu bez manis, lai nesanāk, ka es piekāšu, jo manam brālēnam tajos datumos kāzas - ja nevarēšu izlocīties, tad man būs jābrauc uz kāzām. :) Nāks tuvāk došu precīzāku atbildi, bet līdz tam laikam - uz mani nepaļaujaties.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

karo4 tatad kas tiek - laipni aicinats helpos. jo vairak mes busim jo labaku vidi sev kodienam sagatavosim :)

talak - mans numurs - 26087336 janu kko vajadzes.

par piektdienu. iespejams ka sabidishu businju vienu reisu ap 5 kadiem pa leto no bauskas lidz tai vietai ( teiksim 14 cilvekiem 10 ls )

taa. gaidu ieteikumus atrakcijam utml jo kiem :)

Link to comment
Share on other sites

lunatics mobailaa izmainjas ar lainapu, jo ownage netiek :( striitbolaa finaalposms 25. un erix, pa cik brauc, no jelgavas, tad pats kaut kaa tiks..

shobriid lainaps: es, tomass, r&r

bet ir taa, ka izskataas, ka mees tik braucam uz 25., jo tie abi netiek 24ajaa..

pa cik mums izskataas, ka +2, droshi piesakaas..

p.s. juus tik tur tajaa piektdienas vakaraa neaizlejat sejas, atceraties, ka jums jaabuut gataviem 6dien papist fuuziitii ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds mani aizved un arī izmitina teltī, varu pievienoties, savādāk varat visi iet.. ēēēē.. bekot. * PS: macho vari neiet, es tevi mīlu anywayz *

*COUGH*KASPARA JAUNSKUNGS*COUGH*

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

life un mino (ja paspēji izlasīt) uz manu telti pagaidām parāk nepaļauties. tiko izvilku arā un atklājās pāris defekti tākā drošvien jaunu nopirkšu, bet tikmēr labāk meklējat citu variantu!

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

janemaldos bija 2 topic'i kur bija nominacijas, ierosinu izprintet top10 nominacijas un tas arii pasniegt kkad pasakuma laika gaita..

eu, bet nav slikta ideja! ;) tur noteikti būs par ko pasmieties visiem kopā, protams nomnētie visi nebūs, bet nosaukt jau viņus varēs.

Link to comment
Share on other sites

:)

nu jāa esmu auzās :D

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=1944&st=15

tiešāk, ja slinkums lasīt manu pieteikumu uz tiesībām - hmmm tas gan nesen paradijos pirms 2 menesh kaut kadi Bet speleju samera biezi nu nez lemjiet bus gign tuss tad ari uzsauksu wormam vai macho Lb smile.gif [kip kukuloshana nez vai lidzes bey nu meginat var]

P.s Mēs jūs kru$ijaat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...