Jump to content
GIGN Forum

Gadskārtējā Gign Ballīte


macho
 Share

Recommended Posts

megjinashu atbildet vinju vietaa... braukt jums neviens neaizlidz, jo juus tur varat paljubomu uzrasties :)

to vai jums tur buus ko dariit, tas ir jautajums jums pashiem. ja reiz no tiem ~ 50 cilvekiem nevienu nepazistat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

es tak paziistu vinju (savu draugu)

aaa un es paziistu tevi

EDIT2: es zinu arii macho, esmu bildee redzeejis ^_______________^

EDIT3: es zinu arii kavacky

EDIT4: bloodlordu ar es zinu, vnk jaameklee Artuurs Skrastinjsh

Edited by enjoy
Link to comment
Share on other sites

iemetat mašīnās kādus tomahaWku ar ko kapāt malku un, ja nu kas, tad arī kādu dnb fanu baru, kas varētu pie mums iemaldīties.

ps, tagad kāds laiks būs pa naktīm? guļammaisu poļubom man vajadzēs, lai nenosaltu, ne ?

Link to comment
Share on other sites

man te tāds diezgan ticams avots ziņo, ka piektdien būs labs laiks, līdz 26 grādiem silts, taču sestdiena un svētdiena būs lietainas un sestdienas naktī temperatūra var nokristies līdz pat 0 grādiem.

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

khem...daun!

Runajot par paiku vnk pa barinjiem visi sametas kopejam katlam un ar to arii pietiek. Rekjinot vel to ka sestdien no rita est nevienam negribesies, jo bus poxmels. Tad teiksim 2 cilvishiem ar 2kg galjas un rupmaizi bus ar atliektiem galiem.

Link to comment
Share on other sites

Beefijs ediis rosolmaizes un uzdzers snabi! Kurs metas snabim ar beefy?

Un lai sis posts nebutu spams - Laika Prognoze nedelas nogalei

accuweather.com - labs laiks sestdien. Bisku lietus piektdienas nakti un svetdienas rita.

windguru.com - tas pats, tikai svetdienas lietus parcelts uz sestdienas vakaru (ka tik back to school partijs neizjuuk :D)

Beef

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...