Jump to content
GIGN Forum

Ligo, Ligo.


eM`
 Share

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Braukšu uz dunti, jāceļās jau pēc 4h :)

Neesmu pārliecināts, ka pasākums būs to vērts (kaut gan ļoti ceru uz to), bet nu sliktākajā gadījumā - kaste alus jau gaida mani un vajadzības gadījumā ir iespējams viņu iztukšot ĀTRI :)

Link to comment
Share on other sites

ai, es tepat, Zvejniekciemā pie viena čoma svinēšu. kā jau ierasts pēdējos gados, noteikti piedzeršos, jo tie taču ir Jāņi. nu nez, gribu piedzerties vai negribu, bet Jāņos tas vienmēr sanāk. stulbi tas, ka pie viņa varēs iet tikai ap 23:00. drošvien nenoturēšos un pa dienu jau pāris alus pudelēm no manas ļaunās rokas pieskāriena attaisīsies korķīši ^_^

Link to comment
Share on other sites

Plāni mainījās un es strādāju, lai gan iepriekš darbs nebīja šķērlis piedzerties, tad tagad arī tas nav šķērslis. problēma ir tā, ka nav tik agru autobusu,lai tiktu atpakaļa no kaut kādas tālākas vietas, nekā rīgas.

Link to comment
Share on other sites

psc, āpši! :axe: jāņu diena ir vienīgā diena, kad dzer visa LATVIJA! :latvia: bet jūs to laidīsiet garām, jūtu jums līdzi! :thumbsup: Ticu ka pavadīsiet nakti skatoties porņikus un :whatever: . Pats svinēšu Ušuros, pie ezera! :beer:

Link to comment
Share on other sites

:axe: jāņu diena ir vienīgā diena, kad dzer visa LATVIJA! :latvia: bet jūs to laidīsiet garām, jūtu jums līdzi! :thumbsup:Ticu ka pavadīsiet nakti skatoties porņikus un :whatever: . Pats svinēšu Ušuros, pie ezera! :beer:

Nespried par visiem pēc sevis :thumbsup:

Es dzeršu visu nākamo nedēļu Vecpiebalgā, tāpēc tagad taupu aknas :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Sanāca aizdzerties :/ Pēc kāda 10. aliņa pazuda filma un pēc tam pazuda arī kaste ar atlikušajiem 10 aliņiem, kuru es no rīta tā arī neatradu :) Saplēsu jaunos, uberkūlos šortus, pohodu pret dzeloņdrāšu sētu, bet 100% teikt nevaru, jo ne sūda neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Nedzēru. OUNED MUCH ?

Pavadiju Jāņus vienā pirtiņā, pazīstamu, un arī nepazīstu ( vēlāk arī pazīstamu ) cilvēku lokā.

AIzgāju gulēt jau ap ~01:30, jo bija jāiet prom no pirts, jo viena meitene čutne precēt jau taisijās mani. Bija jābēg. :lol:

Diezgan sūdīgi šogad sanāca kopumā. Gribēju arī braukt uz to raiskumu sākumā, bet mani tur mazliet refjūzoja uz to pasākumu, tākā sanāca šitā ..

Link to comment
Share on other sites

pie vienas meitenes mājā. bā alus bij daudz, bet no rīta jutos svaigs kā gurķis. pats labākais, ka baša treners arī tur bij :D no sākuma domāju, kas būs bet beigās baigi labi sanāca. vieni no labākajiem jāņiem kādi bijuši...

ā. vēl kāds saplēsa manu somu, jo nevarēja 4paku bauskas dabūt ārā :) bēt tā kruti. bij arī kautkads mucā pasūtīts alus baigi labais :) kopumā ~ 15 kausus paņēmu... :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

tagad tik pie pc tiku :D

karoce svineeju laukos!! biski iedzeeru un noluuzu!! naktii piedaavaaja uz zalumballi braukt bet es visus pasuutiiju!! :D

+ mamma piekeera ka piipeeju!! :D

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...