Jump to content
GIGN Forum

Ligo, Ligo.


eM`
 Share

Recommended Posts

svinēju mājās. pagājšreiz "svinēju" (īstā jāņu svinēšana nav piedzeršanās lol) un dzēru pie paziņām kaut kur pie Siguldas, nu whateve. a vēl iepriekšējos gadus es jāņos vienkārši strādāju. vienkārši dzert tikai tāpēc, ka "ir taču jāņi" mani nevelk. līdz ar to kaut kādas braukšanas un šašliku cepšanas atkrīt. mazāk problēmu. no rīta ar draudzeni mierīgi meklējām papardes ziedu un praktiski visu dienu novārtījāmies pa gultu. man neko vairāk nevajag

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 cilvēki ar 7+ promilēm un nevienam pat neapstājās elpošana :( ? Vai nu manas aizdomas par http://www.pievienojies.lv/?page=054334 un http://www.pievienojies.lv/?page=54345 pilnīgu aplamību ir piepildījušās, vai nu kāds nedaudz pārspīlē.

Link to comment
Share on other sites

Jeebal. Es laikam dzeru 2 dienas. Laikam. Īstenībā es nezinu cik pulkstens.šie bija labākie Jāņi ever. es atceros ka man sencis nopirka šņabi. jā. ā, jā, pēc tam mēs ar Koshkeru sitām kautkādu lohu.k, es nevaru parakstīt.

no rīta uzrakstīšu savus piedzīvojumus. lai arī kad būtu rīts.

Link to comment
Share on other sites

Viss saakaas piekdien skolaa. Normaali izlaboju nesekmiigaas atziimes un devos celjaa svineet. Satiku savu klasesbiedru ar kuru mees nopirkaam 12L alu un normaali izdzeeraam netaalu no centra (nu kjipa stacijas riigaa). Taalaak normaali iedzeerushi savaacaam barinju ar cilveekiem. Visaasi emo, metaalisiti un hardcori savaacaas. Gaidijaam vilcienu un dzeeraam taalaak uz sliedeem. Ieraudziju beigtu vaarnu, kuru es nometu no tilta. Peectam es beegu, jo es laikam traapiju kaadam cilveekam, kas protams ir forshi. ^_^ Sagaidijaam vilcienu uz Lilasti. Vilcienaa es pasuutiju dirst kontrolieri, jo vinja nepienjeema manu biljeti - mazliet iepleesta bija. <_< Celjaa runaajos ar vienu sameeraa seksiigu meiteni. Domaaju: "jaa, vakaraa normaali vareeshu ar vinju visaadas nekjiitiibas padariit". Nokljuvaam lilastee, devaamies caur mezhu uz juurinju. Uzceelaam teltis un leenaam jau saakaam kuriit ugunskuru. Peekshnji (jaa, tas bija diezgan negaidiiti), viena meitene izvilka no somas litru absintu. Vinja sajauca absintu ar ledus teeju un garshoja vienkaarshi ideaali. Man klasesbiedrs tikmeer jau guleeja. Iisteniibaa forshi. Vinjsh apkodaas stundas laikaa un visu nakti nogleeja pie ugunskura. Taalaak sabrauca veel visaadi emo un skeiteri. Te peekshnji es atcereejos par forsho meiteni, kuru es ljoti veeleejos dabuut shajaa forshajaa vakaraa. Runaajos ar vinju (reikjinaties ar to ka es biju konkreeti apdzeeries, bet ne tik traki veel) un domaaju, ka esmu stiliigs. Ja godiigi vinja vija iedzeerusi arii, taapeec viss notikaas. Vinja man apsolija preceet mani un iedeva man forshu buchu. Peectam es prasiju vinjai: "neveelies uzpiipeet ar mani pie ugunskura". Meiteniite atbildeeja pozitiivi - aizgaaja uz telti sakot ka atgrieziisies tuliit. Zheel ka vinja tajaa teltii ielidoja un atluuza. Biju diezgan beediigs un seedeeju pie ugunskura vientuljsh. Pie manis pienaaca 2 meitenes un teica ka jaaiet apraksti metaalisi, kuri gulj pie ugunskura. Rakaam vienu, viss izdevaas. Rakaam otru, vinjsh pamodaas un iemta man ar alus pudeli. Diezgan saapiigi. Tagad man ir elkonis uzpampis. Nu ok, galiigi jau sadzeeries aizmigu ar vinjiem. Peedeejais skats bija kaa viens dzeks churaa uz telts.

Pamodos galiigi pohains pie ugunskura. Iechekoju kaapeec man pakalja nogurusi. Izraadaas man dzeks gulj ar galvu atspiedies pret dupsiiti. Laikam forshi miiksts man ir. ^_^ Katraa zinjaa, biju sameeraa laimiigs, jo peec minuutes man iedeva alus pideli, kuru laimiigs izdzeeru. Stadija: paalii. Kaa ne kaa, guleeju tikai 2 stundas. Savaacam teltis un mochijam uz Carnikavu. Pa celjam sanaaca paguleet stacijaa. Zheel ka tikai 5 minuutes, jo vilciens brauca. Vilcienaa kontrolieris ljaava mums braukt pa briivu, jo saprata, ka mees esam konkreeti pohaini un naudas mums nav. Izveelaamies carnikavaa no vilciena un gaajaam uz vieteejo veikalu. No veikala iznaacaam nopirkushi chetrus roltonus, protams ja neskaita 2L shnjabi, 1kg shashljikinjus un daudz koncervus, kuri tika man somaa sabaasti pa kluso. Paeedaam un skatijaamies uz urlaam, kuri vaacaas baraa un aciimredzot muus taisijaas sist. Par laimi atbrauca vilciens un devaamies atpakalj uz Lilasti. Protams naudas mums nebija. Atnaaca kontroliere un prasija biljetes. Kaa mees luudzaasmies, lai atljauj divas pietruinjas nobraukt, bet nee. Vinja pazvanija polcijai. Izkaapaam aaraa un beegaam pa sliedeem. Protams liidz gala meerkjim bija aptuveni 7km, kas konkreeti iesuukaaja. Ik pa briidim iedzeeraam shnjabiiti un arii iereecaam kaa viens keksinjsh piedirsa mezhu. :) Par laimi bija laba tante, kura brauca pa mezha celju blakus sliedeem un uzprasija vai nevajag aizvest. Protams neatteicaam vinjas laipniibu liigo dienaa un feini aizbraucaam uz Lilasti. Keksinjsh kas vakar bija paalii stundas laikaa bija pilniigi taads pats. Vinjsh aizmiga pie kkaadaam publiskajaam toleteem. Piekaast vinju, devaamies uz veco vietinju, iekurinaajaam ugunskuru, uzcepaam shashljikus, dzeeraam shnjabi ar upes uudeni, jo beidzaas uzdzeramais, atluuzaam atkal visi juurmalaa, pamodaamies, kad atbauca veel barinjsh cilveeku un dzeeraam taalaak. Ar laiku man uznaaca besisi un es atcereejos, ka Zvejniekciemaa mani gaida draugi, jo biju sarunaajis ar vinjiem svineet. Nu kaada runa, dodos protm. Eju pa celinju laimiigs ar alinju rokaas un smaidu uz sejas. Paskatos aiz muguras. Divi konkreeti urljiki iet... pietam aatri. Es nobijies saaku arii aatraak iet. Dzeki mani panaak un pienaak katrs no savas puses. Juus tagad noteikti domaajat, ka vinji mani sita? Nekaa! Dzeki pateica krieviksi: "ejam piipeet zaaliiti" Es izbriiniis un daljeeji laimiigs pateicu: "davaj ejam". Normaali sapiipeejaam zaaliiti, dzekiem veel bija 0.7 malibuu, ko mees arii sadzeeraam. Vispaar ideaali. Eju taalaak uz shosejas pusi. Shtopeeju autinjus. Tiku aatri uz Zvejniekciemu. Aizeju pie coma un turpinu liigoties. Normaali iedzeeris, un visiem izraadijies ar savu poeemu, kura man bija kaa maajas darbs anglju valodaas, devos ar meiteneem dariiti vienu stiliigu lietu. Taisijaam skreejienu pa shoseju... pliki. Izskraidijus un biju tik laimiigs, jo nekad nebiju kko taadu darijis. Sajuuta bija ideaala. ^_^ Taalaak es ar acido devos maajaas. Iisti neatceros kas notikaas, jo es biju konreetaa paaliig, bet pamodos pie acido guultaa. Pamodaamies un gaajaam pie kaiminja dzert. Pa vidu tam visam es kkur biju nozadzis no Elvi ratinjus, ar kuriem es normaali lidoju, jo acido mani iestuuma kkaadaa plaisaa. Sadzeerushies devaamies uz kaapaam dzert. Konkreeti daudz cilveeki tur bija un arii alkohols. Saprataam ka vajag shnjabi, jo alus nedeva galvaa (jaa mums gribeejaas piedzeries). Gaajaam uz Elvi. Acido teetis nopirka shnjabiiti un es nozagu 3 pacinjas cigaretes. ^_^ Devaamies uz kaapaam dzert. Sadzeeraamies un centaamies runaaties ar kurlmeemajies. Tur bija taadi 3 vai 4. Iisteniibaa bija forshi. Es sapratu ka vinji skataas uz dziivi pilniigi savaadaag. Man arii bija stiliigs jautaajums: "kaadu muuziku juus klausaties". <_< Dazhreiz es vienkaarshi apbriinoju sevi. Turpinaajums ir vispaar forsh. Tie pidinji teica ka izvaros vienu meiteni, kas protams nebija gudriju jo atnaaca vinjas, laikam braaleens, un konkreeti sadauzija vienam seju un otram ar koku izlauz zhokli. Taalaak man viens no vinjiem uzdirsa un es ar vinju saaku kauties. Protams man kaadi 4 cilveeki paliidzeeja, ieskaitot acido, kursh nedabuuja normaali pasisites, jo vinju tureeja ciet... nabags :( Principaa man tagad ir konkreeti roka uzpampusi, nebriiniishos ja no riita secinaashu ka vinja ir lausta. Jaa, es esmu paalii un tuliit ieshu ar acido taalaak dzert. Katraa zinjaa beegaam no palicistu onkluljiem un taa nu es atskreeju maajaas. Principaa man ir veel tik daudz ko rakstiit, bet gribaas iet tuseet, taakaa beigshu takstiit.

P.S. Es esmu paalii, taakaa atvainojos par interpunkcijas un taada veida suuda kljuudaam. Ataa. ;)

Link to comment
Share on other sites

vbyuer nedaudz paarspiilee ir maigi teikts :), jo 7 promiles nezheeliigi kozhot var dabuut tikai treshaaas dienas vakaraa vai ceturtaas dienas viduu. Taaakaaa pa 7 + promileem nevajag d*rs*

p.s. un ja dzer alu tad 7 promiles ir tieshaak gruuti sasniegt, jaakozh kaadu nedeelju

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

koshker iztēle tev smuki strādā, jo ļoti stipri šaubos, ka pēc 12 l uz diviem cilvēkiem tu tik skaidri sīkumus atcerētos! Reāli sāku ticēt vietai kur tika pieminēts acido, jo viņs to var paliecināt, bet parējo diezvai! anyway bija interesanti palasīt!

Link to comment
Share on other sites

9.5 l es pats par sevi un vel uz kajam turejos un pasakumu zinaju 70 %

reku bilde pec alus

svars ~ 90

gadi kadi 19 jau bus

nedoma ka tas ir daudz/// ja pats esi 15 gadigs kraninsh un aplusti pec viena apinisha tad cssssshhhh

post-7273-1182808586_thumb.jpg

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

reku bilde pec alus

svars ~ 90

gadi kadi 19 jau bus

nedoma ka tas ir daudz/// ja pats esi 15 gadigs kraninsh un aplusti pec viena apinisha tad cssssshhhh

ā. dyver. :D es arī nesen biju 15 gadīgs krāniņš kam pēc ~ 10 litriem (17 kausi) viss bij labi. visu atcerējos, ja neskaita to, ka vienā brīdī baigi žagoju... :ermm: . pohas ar nemaz.

ā. svars tikai vairāk. 93 :)

Link to comment
Share on other sites

:D es arī nesen biju 15 gadīgs krāniņš kam pēc ~ 10 litriem (17 kausi) viss bij labi. visu atcerējos, ja neskaita to, ka vienā brīdī baigi žagoju... :ermm: . pohas ar nemaz.

ā. svars tikai vairāk. 93 :)

Vecumam šajā ziņā nav nekādas nozīmes, visu nosaka svars (pareizāk sakot, ūdens daudzums organismā).9 litri uz 93 kg nav salīdzināms ar 15 litriem uz ~70kg, ja ņem vērā, ka dzerot 2 diennaktis, alkohols tiek noārdīts lēnāk nekā tiek uzņemts jauns.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh biedri alkaholiki, meraas ar kraniniem kaa beerni... Janos galvenais nav piedzerties vai noraut komu, bet gan iedzer uzdziedaat, padejot un labi pavadiit laiku :) Pats es tiko tikai atgrieozs no 5 dienu svineshanas, bet nenoraavu komu nevienu dienu, kaut gan alus tika dzert visu laiku, vajag atrast pareizo kondiciju un izbaudiit pasakumu, thats the right spirit of party :thumbsup:

Shii gada jaanu dziesma Uz tobago :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...