Jump to content
GIGN Forum

Situaacija


Mmmm
 Share

Recommended Posts

taa nu izdomaajaam es free dream un molder sariikot sacensiibas kursh aatraak ar ri4uku + veel 1nu cilveeku apbrauks apkaart kvartaalam aatraak !!!

mees kaa jau brashulji ar liidziigiem rezultaatiem visu laiku maucam (es ar free uz stuures, dream ar molderu)

te nu peekshnji vienaa jaukaa meegjinaajumaa kad bija jaapaarsit rekords normaalaa koksaa njeemaam pagriezienu lejaa pa kalninju un kaa gadiijaas kaa ne ri4ukam prieksheejaa daksha (bija bik jau metinaata+free svars veel uz stuures :) ) vienkaarshi nolociijaas uz priekshu :D

palidojaam normaalu gabalinju free 4utnji uz ielas a es naatrees :(

katraa zinjaa tajaa vakaraa man bija lowriders ar dakshu 90 graadu lenkjii salociitu !!!

iz riteņiem.. man ar bija, kā maderam, tika man paarluuza apaksheejais stienis raamin. vienreiz, citreiz ar felli maucu pa ceļu, paceļu stūri, hops, rats aizripo, un ar dakšu zemē brutāli.

stoned...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man ir tikai 1 staasts pa ritei :(

protams tika traumeetas kaarteejo reiz manas olas, taapeec laikam man ir taada smalkaaka bals nekaa nobriedusham teevinjam :).

Man dikti patiik braukt kaajaas staavot nevis seezhot , seezhot parasti olaaam spavas raujas aaraa, kad saiet ne tur . Nu un protams kad tad nepatiik spoleet :) man arii protams patiik. Izdomaaju ka vajag taisnaa gabalaa paarbaudiit kaads man ir uzraaviens ( parasti to daru kad meitenes ir tuvumaa, bet pa laimi tai reizee neviena nebija) nu un taa es saaku savu sprintu , pie diezgan liela aatruma , man gadiijas nelaime kas ik pa laikam man gadiijaas, tikai vienmeer laimiigi beidzaas . Man kaaaja noshljuka no pedaalja, protams taadaa aatrumaa arii otra noshljuka. Mans augums tolaik bij kaa uzliets lai uz pirkstgaliem vareetu nostaaveet virs raamja. Nu un tad es kaa mazais zakjiits ar olaam lecu pa raami un ar kaajaam meegjinaaju sabremzeeteis. Peec incidenta atklaaju ka man ir stiliigi jauni ~ 25 caurumi kaajaa no zobrata, kursh duuraas man kaajaa pie katra paleeciena. Nu un tad bija mana dilemma ko skjert labaak, caurumaino kaaju, jeb olu kulteni. :)

Link to comment
Share on other sites

stoned...

jap ar aizripojoshu riteni ari ir gadiijies +

bija agraak taadi veljaagi kaa AIST (baigi labie bija :D ) katraa zinjaa vinju vareeja salociit uz puseem paarvadaashanas gadiijumaa . a lai vinsh pats nelociitos tur bija iemaukts dzelzs stienis. taa nu es mieriigi ar draugiem braukaajaamies apkaart a man tas stienis bija izlidojis aaraa. bikinj uznjeemaam aatrumu un njeemaam liikumu bet gadiijaas taa ka njemot liikumu arii ritenis saaka lociities uz iekshu kr4 normaljna panjeemu uz mutes

+ kaadu dienu savaacaamies pie moldera pagalmaa un izdomaajaam speeleet kazakus. savaacaamies normaals bars un aiziet. a es uz ritenja :) braukaaju pa kvartaalu mekleeju pretiniekus peekshnji skatos divas meitenes kas jaakjer taa nu es uznjemu aatrumu un pie vinjaam uz zaaliites normaljna meegjinaaju nobremzeet (laikam bik pa strauju) un kaa njeemu ar abaam bremzeem taa arii aizlidoju paari stuurei paaris m taalaak :(

vinjas nenokjeeru :(

ja runaa par avaarijaam ar ri4uku tad sanaaca taa ka paaris meeneshus atpakalj bik iedzeeraam un maucaam ar ritenjiem apkaart pa riigu :)

jau no ieprieksheejaa kritena man prieksheejie aatrumi nefunkcioneeja un trosiite diezgan briivi lidinaajaas apkaart. taa nu es kaa normaljnijs maniaks nesos no tilta ar ~50km/h un peekshnji mana miiljotaa trosiite njeema un ielidoja pedaalja rotaacijas trajektorijaa. taa normaljna nolikos... sliideeju ar skatu uz dominu ~6-10m pa asfaltu :(

prieksheejie aatrumi vairs nav lietojami tika normaali nobraazti abi celji, gurns nu taa pa smuko ar raadiusu 3 cm protams veel elkonji un sapleesta aadas jaka :(

tas nekas aizgaaju maajaas noliku riteni un asinojot devaamies uz centru ietuseet :D

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

Nu re ku vel viens garduminsh. Bij tads laiks, kad kadu pusgadu dzivojos un stradaju pa Igauniju Pernava. Nu savangjoju tur vienu damiti krievvalodigo nu viss jau bija chikinieka. Bet tad vienu vakaru ar kadu savu igaunju draugu merijamies gailishiem kuram nu tad krutaka beibe, caur sms. Nu kaa tur arii lai nebutu tas texts no manas puses bija aptuveni , ka manai kucitei ir labaki pupi un kaut kaa taa un ka man bus maximali labs kniebiens, bet kaut kaa sgadaijas , ka sadomajos pa to damiti tik talu, ka to jauko textu aizsutiju vinjai :skalda:

Nu neko logiski paliku gan bez kniebiena gan bez damites :weeeii: Lai arii kaa tur es necentos ataisnoties :)

bla tikko atcerejos vienu smiekligu atgadijumu. Biju pavisam siks nu kada 3 klase tok. Ar vecomati aizmshmaucam uz bodi pec partikas , nu un vecamate mani teica: "paliec araa un uzgaidi mani es atri". Nu kada runa stavu un gaidu ar. Pats biju laikam savas domas aizravies par visadam globalam problemam un it ka redzu ka vecais mams naks lauka un kjeros pie rokas shai un gazeju lidz, un tad it kaa gribeju panest vinas maisinju (tas pat nebija maisinsh tas bija padomju laika kullite ta ka sietinsh ) , bet shameja nepa kam nedod. Nu tad tikai beigas paveros ausgha un apjedzu , ka esmu piekjeries reali sveshai citai tantei. Nu neko veca mate staveja turpat nomaljus un par to visu uzjautrinajas.

ak jaa vel viens isais :) Reiz ar savu bijusho draudzeniti sportojam pa gultu un, tad nezin no kurienes pavisam spontani paradijas, nu varetu pat teikt taa kaa no gaisa nokrita. Purkshkitis paspruka, bet diezgan tads paskalsh sanaca. Nu protams sports uzreiz tika partraukts, tiku nolamats par to, ka ja nevaru savaldit savu tupli, tad lai eju pie arsta un arstejos. Pec tam sekoja nedeljas garuma pilniga dieta, kas attiecas uz to temu :)

Link to comment
Share on other sites

mahmed ar purkskjiem ir reaala probleema :), pac eedu visaadus drankjus un ta vinji naak un naak nelaika un tad ir ljoti tizli, jo lai aiztureetu ar vajag manaamu sasprindzinaajumu ko otrs cilveeks juut :). Vienreiz sportojot pa gultu , ienaaca sporta partneres braalis, vis ko vinjsh speeja pateikt bij OI BLJEGJ.

Link to comment
Share on other sites

mjaa ar tiem pirdieniem ir taa. Nespeju savu raksturu izaudzinat , ja nak tad jalaiz brivibaa :) Nu protams ir zinamas situacijas , ka ir janoturas, bet tad tiek ziedotas gandriz visas energijas rezerves. Un reizem pat notiek tik talu, ka diben vaigi saspiezas tik cieshi,ka visi muskuli sasprindzinati un sviedra lase izspiezas pat pieree , lai tik spiegs netiek laukaa. Taa jau varetu pirst , bet nekad jau nevar zinat cik toksisks tas var but..:(

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

ā. pa feļiem. kr4 līst lietus un braucam pa normālu kalnu lejā, kas ir noklāts ar jaunu, labu asfaltu. kr4 priekšā labs krustojums pilns ar autiņiem. mēs 4 cilvēki rindā braucām - 3 džeki un aizmugurē meitene. bij labs ātrums un sākām bremzēt un tad visi džeki kā viens vienādi uz sāniem parāva un ar visiem feļiem krustojuma vidū ieslīdēja. tas notika diezgan ātri, bet atceros to, ka mašīnas lampas atradās kādu 1m attālumā no manas galvas.

bļa tikko atcerējos...kr4 pagājušo gad ar čomu braucam. galvenais lēnām - kādi 10 kmh. nu kr4 taisa tādu kā čūskiņu - stūri griež uz vienu un otru pusi tālu cik vien var...nu tā es arī nojaucos - jebogu, ka galvu atpisu. vispār ejot uz mājām viss rādijās spilkti dzeltens un neko tālāk pa 5m neredzēju + aigi roka sāpēja. pēc 4h izdomāju aizbraukt uz slimnīcu, kur pateica, ka ir smadzeņu satricinājums un elkonī kauls lauzts...nu tā arī 1 septembrī uz skolu ar ģipsētu roku devos...

Link to comment
Share on other sites

Diezgan nesen - tusējām, dzērām, tusā bija meitene, kas man afigenna patika, koļīju vuņu jau kādas 2 nedēļās.

Sēdēju viņai blakus, pļāpājām. Vienā brīdī jūtu - esmu vienk totālā ķirsī - rauj uz augšu, Saku šai, ka tūlīt būšu,

ātri pavemju, izmazgāju zobu, atskrieu atpakaļ. 5 min pasēžam, šī lien man arvien tuvāk, atkal man korķis nāk. Ātri aozskrienu pavemt atkal, bet jūtu, ka tāpat nav labi. Tad nu 3os naktī ar draugu soļojām uz veikalu (nab vajadzēja izvēdināt galvu un izkorķēties līdz galam) - pateicām pārējiem, ka afigenna kko vajag. Atnācām atpakaļ ar paciņu piparmētru tējas :skalda:

Tā nu biju atžirdzis un varēju turpināt iesākto.

Link to comment
Share on other sites

Sakaraa ar tie pirdieniem... apmeeram pusotru gadu atpakal notiek speelee futbola Rigaa Daugavas stadionaa ta pēkšņi sagribeejaas uz tualeti skrienu skrienu un tad peekšņi negribot puk ,bet taads pamatiigi skaļš, paveicaas

ka blakus atradaas tikai 1 pretinieks tas pasmeejaas, es nosarku kaa vienmeer kauns palika un aizskreeju pie trenera lai nomaina, iemesls ka tjipa kaaja saapeeja nevareeju paskriet :)

Link to comment
Share on other sites

aaa tiko atcereejos naaviigo gadiijumu .

Sezzham iztabaa barinsh dzheku , baudam faking amaizing vasaru , te peekshnji viens no chilotaajiem panjem un nopirzhas, visi saak kautko burkshkjeet , te peekshnji blakus seedoshais ar panjem un nolaizh vienu kas aciis ceertas , naakamais pa rindu domaa ka naaviigi labi buutu turpinaat sho kjeedi, bet nu dzhekam uz sitienu nenaaca. Ta nu vinjsh savieba seju taa kaa kautko dikti spiestu nu un beigaas akutkaada skanja ar bij. tik dzheks peec tam nosarka, tad leenaam ar roku pabrauca starp gultu un vinja pakalju, tad cik neitraali vien maaceedams aiztentereeja liidz savam skapim, panjeema toletes papiiru un devaas uz atteju :D . Pa celjam uz ateju viens dzheks izskreeja koridorii un nobljaavaas ka vinjsh piedirsa bikses :), es domaaju ka tas ir bijis pac aapkaunojoshaakais ko tas dzheks savaa dziivee ir izdariijis :)

P.S. aa atceros veelvienu gabalu :)

GIGN futbola speeli :). situaacija taada macho dodas neatvairaamaa uzbrukumaa, bet vinjam priekshaa bij DuH kursh uzliek hokeja cieniigu bloku, vai arii patrauceeja macho sprintam ( tik smalki neatceros), bet nu iznaakumaa macho bij gar zemi ar milziigu kunkuli potiitee, nu un tad sekoja Pain vspiidoshais teksts : (apmeeram skaneeja taa) "Eu tu to kunkuli potiitee vareetu biidiit pa cisku liidz aukshai un ta tu buutu TAAAAAAADS MUZHIKS" :)

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

Forshi staasti! :)

Paaris gadus atpakalj, kad ievilka i-netu maajaas mani samaacija tikt mircaa. Visi saka, ka krutaakais kanaals ir gather.cs. Nu, es gribeedams buut kruts tur ieeju iekshaa (niks man bija "TominjshLatvietis") un, protams, pieklaajiigs buudams uzraxtu: "Chau visi forshie! Cs baigi forshaa speele, ne?!" Tad artfulls (gather.cs chana sargs imho, vislaik tur seezh) uzraxta man:"LOL!!!!!1!1" Es, protams, nezinaaju, kas tas ir un teicu, ka jaa, tas es esmu. Likaas, ka kaut kaads ahuunais kompliments. Vinjsh un veel paarsimt okupanti saaka par mani smieties. Uzprasiju, ko tad noziimee tas LOL. Un tad vinji teica:"Tu esi 0, ja nezini, ko noziimee LOL!!!" Tad atkal visi smeejaas un man sametaas kauns. Mircaa neraadijos kaadu gadu :D

Link to comment
Share on other sites

ir viens baismigaks vards kada damites var saukt taa nu pat pirms kadas nedeljas man sanaca labi. Aizlaidu ar savu damiti pie viena mana drauga. Panjemu sho , bet shis apsedas priekshaa man balkus un sakam plapat par visadam glupibam un kaut ka piemirsu, ka tur mans sabiedrotais ar sez aizmugure. taa nu apstajamie spie luksafora un tur divas chikitas glitas stav un plapaa. Un tad man paspruka mans teiciens:"o re kur divas forshas apakshas stav un runajas!" Nu logi4na, ka uzreiz histeriska dumsu lekme no aizmugures. Pec tam nacas pusdienu pielabinaties :)

Link to comment
Share on other sites

Saistiba ar virtualo pasauli ka var but baigi apkaunojumi? nezinu vismaz man nav tadi iipashie bijushi :)

Vispar topiks ir izdevies un lasot jusu stastus smaids uz lupam visu laiku...

Tads neliels stastinsh no manis...

Dabuju saliekamo gadi bija man kadi 9 vai 10 pec lietus tas viss bija nu jau kad viss zuust u.t.t maucu maucu pa ielu tulit pagrieziens domaju bushu kruts un ta smuka atruma iebraukshu a izbraucu caur izzuvushu pelkji nu pa dubljiem un kad kritu sture ieduras vederaa :D Kadas 10min paguleju un kads no majas logiem visu laiku reca pa mani skalja balsii :D tad man bija apkaunojums :D

Link to comment
Share on other sites

Braukaajos skeiptarkaa un nejaushi paarsitu kjeedi, bet nu kaut kaa maajas bija jaatiek (3km liidz maajam), taadeel saliimeeju ar izolaacijas lentu (aptinu sapliisusho posmu). Braucu seezot, lai nebuutu tik liels spiediens uz kjeedi. Braucu, braucu un aizmirsu par keedi, kad jau biju kauguros pie "ligo" biju jau galigi aizmirsis par kjeedi un uzlecu uz "bortjika" protams kjeede atpliisa un es ar seju asfaltaa ielidoju. Gulju uz zemes un saapees vaartos, kad peekshnji pienaak tantinja un saka: "Pusiit tev kljeede nokrita". Pilniigi gribeejas vinjai pateikt: "paldies, nepamaniju". Apkaunojoshaa dalja ir tajaa, ka braucu maajas nevis viens, bet ar paziistamo un vinsh pastaastija to visiem un mani apsmeeja :(

Edited by Hofo
Link to comment
Share on other sites

1. 4 - 5 gadi nopirka riteni...esmu pie omes..tetis aizbrauc pec masas...brauc atpakal kad atved masu tieshi kaa brauc man pretii pacelju gribeeju nogriez malaa lai man neuzbrauc ar mashiinu bet es lohs ikebraucu kokaa :D

2. 5 -6 gadi galvenais sarunajam ar draugu uz aatrumu es ar riteni vins ar kajaam...tikko lija lietus..es velku uz visu shusi un tajaa vietaa kur jaapstaajas reaali bigs/liels resns beerzs es bremzeeju iebraucu zaalee kura slapja..saaku sliideet un veel aatraak sliideeju nekaa braucu un ar visi aatrumu beerzaa..draugs norecaas :D (nezinu vai shitaas te iedereejaas bet nevareeju vnk nociesties)

Nekā smieklīga!

:superlol::superlol:

Es gan zinu, bet tad man vajadzētu te ielikt dazhas nesmukas demkas! :)

ai blin nav laika, veelaak uzrakstiishu savu staastu! :)

EDIT: Tā esmu mājās! :D

Kaut kādā trešajā vai otrajā klasee gājām uz "meža māju" - kur mums, stāstīja par putniem un mēs spēlējām baigi foršās spēles! Nu vot! Vadīja kāda sieviete, kurai bija lupatu mantiņa, kurai bija arī vārds, bet diemžēl neatceros kā :( ! Tad viņa mums sāka, kaut ko stāstīt par putniem, un iespieda, to zirnekli padusē! Es to pat neievēroju, bet draugs man teica "rekā viņa to Bruno viļā pa padusi" rādīdams ar savām rokām un tad es sāku šausmīgi skaļi smieties un nevarēju beigt, pat pēc tam kad skolotāja pateica : "Mārtiņ, kaunies!" bļin cik tur visi bija dusmīgi it sevišķi tā sieviete! Tik tizli tagad liekas! :)

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

atcereejos vienu taadu neloti apkaunojo6u... vaita negribas te staastiit :fsckinsad:

budams mazaaks ar bumbu metu un meitenei galvaa trapiju ka taa smadzenju satricinajumu dabuuja..

oi viss kas ir bijis.. pat negribas domat par to..

Link to comment
Share on other sites

ohh-dohh, tikai tagad pamanīju, ka manējais pabeigtais pousts tur pirmīt nav ielicies. tā notiek, rakstot no telefona :)

tātad - kā jau tur rakstīju, bija drēgna rudens pēcpusdiena kaut kādus padsmit gadus atpakaļ. aiz Rīgas 2. vidusskolas ar čomiem spēlējam futeni - mēs kruti džeki, mums nospļauties par to, ka jau sācis pilināt mazs lietutiņš. sevišķi kruti jau tas, ka visi zinam, ka tūlīt nāks mūsu foršā pagarinātās dienas grupiņas skolotāja, lai sauktu visus iekšā ( :10cm: ), bet nu enivej spēlējam. es todien stāvēju vārtos un tas mēdz būt visai garlaicīgi - sevišķi tad, kad spēlē otrklasnieki - un tāpēc ļoti nopriecājos, kad pie manis lēnām pieripoja slapjā, dubļainā bumba un man bija iespēja no visa spēka pa to ar kāju uzspert uz pretējo vārtu pusi.

kas tajā brīdī notika: es speru pa (tiešām ļoti slapjo & dubļaino) bumbu no visa sava 8 gadīgā spēka, un, ziniet, uzsperu diezgan augstu gaisā, pat krietni augstāk nekā plānots. tajā brīdī, kad esmu uzspēris, pamanu, ka tepat, jau futbola laukuma malā nāk foršā audzinātāja mūs saukt iekšā. es vēlreiz paskatos uz bumbu, kas tagad jau gandrīz sasniegusi maksimālo lidojuma augstumu - var manīt, ka tāds nelāgs pretvējš viņu pūš nedaudz pa kreisi... (es to visu vēl tagad atceros šausmīgi skaidri, konkrēti kā filmās rāda iekš slow-mo) un tad jau bumba sāk krist... tā krīt, krīt un es jau redzu, kur tieši viņa krīt. dubļainā bumba atsitas pret zemi-nē, pret manas foršās skolotājas galvu - tik precīzi, ka atsitienā krītot vēlreiz trāpa pa viņas tobrīd jau izbīlī saliekto muguru. PSC. viņai visa galva un seja, un drēbes no tā bija netīras un slapjas. es biju tik apkaunējies, ka todien tūlīt skrēju mājās un vairākas dienas negāju uz pagarināto dienu :) vēljoprojām nesaprotu, kāpēc un kā skolotāja nepamanīja to bumbu lidojumā, jo VISI džeki uz viņu tajā brīdī skatījas un gaisā viņa bija kādas 5 sek vismaz.

otrs gadījums, kas ietilpst apkaunojošo kategorijā, un ko šodien pastāstīšu, diemžēl patiesībā nebija apkaunojošs, jo tieši tā bija plānots un izpildīts. enivej:

iedomājieties situāciju (vai atcerieties, lielākajai daļai tādai jābūt bijušai) - ir kāda forša, smuka meitene skolā/jūsu klasē (pieņemsim, ka tā ir ~8.-9.klase), kura jums patīk un iespējams jūs viņai ar' (tajā vecumā jau sīkie džekiņi to nekad nevar pateikt, lol ;) ), bet enivej. jūs skolas ikdienā pārāk neko sevišķi neizrādiet - varbūt paķirciniet, dažreiz pasmīdiniet, varbūt starpbrīžos zodziet viņai mantas, lai pēc tam atdotu kā atradējs vai vienkārši pievērstu uzmanību, paraustiet matus, kad viņa sēž priekšējā solā, vai tos pagriežiet ar šķērēm, vai pielīmējiet pie sola atzveltnes ar skoču, reizēm padurstat viņai muguru ar cirkuli, no aizmugures velkat svārkus nost utml. (neko neesmu izdomājis vai pārspīlējis btw) vārdusakot, nekas īpašs, bet ar spečuka aci varētu manīt abpusējas simpātijas.

un tad pienāk skolas diskotēka (RULLZ FTW). vienā brīdī jūs sākat dejot lēnās dejas. vienu, otru pēc kārtas. forši pļāpājat, mierīgi izbaudat viens otra smaržas, kuras nebūt nav par daudz sagāztas, kā jau parasti pamatskolas diskotēkās... nu, un tad jau pienāk brīdis, kad jāsūcās - tas notiek pamazām, jūs ieskatāties viens otram acīs... un tad jūsu lūpas lēnām, kautrīgi sastopas, lai pavērtos un ielaistu mēli otram mutē, cik vien tālu var (jo visiem zināms, ka tā taču bučoties ir viskrutāk). un šinī brīdi tu tā viegli, maigi un ar izteiktu stilu - ieatraugā viņai mutē :) )

jā, viss, viss, ko es te rakstīju ir patiesība, arī tas, ka tas viss (ar to diskotēku un atraugu) bija izplānots un sekmīgi izpildīts ^_^ toties ja tas kādam būtu gadījies nejauši, tad gan varu derēt, ka tas puisis to uz mūžu atcerētos kā kaut ko ūber-apkaunojošu. vismaz jau sevišķi ņemot vērā to, cik ilgi tā meitene ar jums vispār nerunātu pēc tam. piemēram manā gadījumā tas bija ~1 šausminošas nedēļas ilgumā :)

stāsta morāle: kids sure are dumb fun, I know.

allrighty then, that's it for now, es šobrīd tiešām neko tādu apkaunojošu iz savas dzīves neatceros. diemžēl. vienkārši parasti ļoti apdomāju savu rīcību un ja taisu sūdus, tad paretam un man vienmēr ir plāns :) varbūt vēl izstāstīšu kā kaut kad klases ekskursijā salauzu (sev) abas rokas. diemžēl - vai par laimi man - tā nebūt neizvērtās par apkaunojošu situāciju, bet ja kāds to stāstu grib dzirdēt, tad sakiet :)

p.s. ja ir cilvēks, kura stāstu/-s es šajā topikā no visas sirds dzirdēt, tad tas ir uyinaators. un es varu derēt, ka neesmu tāds vienīgais.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...