Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

hollow, tev nu gan ir duusha. tikai zheel, ka nav neviens, kas tevi vareetu pasargaat no taada cilveeku kvantuma. it iipashi taapeec, ka pats esi mazs perdelis.

P.S galvenais tajaa foto reportaazhaa censhaties dabuut arii skanju. lai visi var dzirdeet, kaa vinjsh luudzas neaiztikt vinju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ha ha, labs topiks. hollows ir vienkārši unikāls + vēl viņa angļu valoda laugh.gif šitāds daunisms 15 gadu vecumā sen nebija redzēts. ai, gribas zināt kā viss beigsies smile.gif

GL hollowa apciemotājiem, galvenais uzmanieties no viņa urlu armijas ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ha ha, labs topiks. hollows ir vienkārši unikāls + vēl viņa angļu valoda laugh.gif šitāds daunisms 15 gadu vecumā sen nebija redzēts. ai, gribas zināt kā viss beigsies smile.gif

GL hollowa apciemotājiem, galvenais uzmanieties no viņa urlu armijas ! wink.gif

kam tad es niku zogu e?

vai tu doma kad es niku zogu tam kurs man nozaga? biggrin.gif

vot tagad es nesaprotu :?

Link to comment
Share on other sites

Tu ble draugos pēc tāda bomža izskaties. Kauns nav likt bildi kur tu ar sapslēstm biksēm pie netīra loga stāvi.

Es naturā saku , Tu man neko nēesi izdarījis.

Bet ja dzīvot kaut kur mana apkaime , Tu dabūtu ne tikai jebala.

Atvičaju par vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

Kā tu vispār savos 15 gadiņos sasmēlies drosmi šitā runāt ar tiem kuri ir daudz vecāki par tevi? Tu domā, ja jauns, tad nevar tev profilakses pēc pāris vingrošanas stundas pasniegt? Citreiz vismaz domāsi pirms kaut ko rakstīt.

Edited by Klients
Link to comment
Share on other sites

...

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

21 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)

+2 sec

24 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

Ieveerojiet: tikko visus citus par CS-freekiem nosauca dzheks, kursh draugos ir kadas 40 ar CS saistitas domubiedru grupas smile.gif

Un puisiit, neuztraucies, tik viegli tu no pasha savaariito suudu katla laukaa neizkjepurosies wink.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2538.gif zis is geting six dry.gif

kurs teica kad augot pratins naak, manliekas kad iet gan tomer taij vieta lai naaktu, bet nu tas taa.

vnk rekas naak kad uz pasaules ir tadi dolbajobi kam besij kad uz viniem dirs+ tas kad 18+ gadnieks draud sikajam pa purnu sadot tas to4na ir kriminali...

1. man nijibjot ko juus kropli sakat

2.man piedrast ko juus sakat

3.juus esat slimi cs freeki

4. nepiekriiti man esi lielaks idijots neka tu izliecies kad esi, vismaz neradi to visiem

5. tev nepatik mana atieksme aizej ized savu essu losi dry.gif

un tas ar vis... zb jav ar totaliem cs freekiem te runat, 4sta vieniiigais ko dara pie sava pc seez un pisas taja smirdigaja gign serveri un blato.

paldies par uzmaniibu un nu man totali pox pa jums, un es atvados.

latviesu & anglu valodas lietprateejs..

itseviski impone p0k3 saisinajumi

un "j" lietosana dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā, diemžēl atpakaļceļa vairs nav... nāksies tev tomēr pilnīgi reāli sākt domāt par to urlu bara vākšanu, jo tādu knēveli vienu pārmācīt jau nav interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...