Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

ev robert

pajavta sanai mos kas buutu ja tadas urlas kaa tie kas mani sodien skatijas (iznemot tevi) kas ar viniem buutu par to akd vini atnaktu un gribetu man pa purnu sadot + ja tu sanu pazisti nutad aizeij ciemos cik zinu dziives vietu nav mainijis vai ar uzvani vinam biggrin.gif:D ja protams tev vina mob numurs ir

+ sana dzivo preteja maaja man biggrin.gif

THU NEUSTRAUCIES, hollow, saņa tevi šoreiz nepaglābs thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Domāju ka šodien ir laba diena asins izliešanai! Atkliek uzpiest katalogu atrast draugu kas pazīst ļoti labi TTP un viņs pazvanīs dooge! ^^ Tad 100% dzekam neveixsies!

nu ne ne! wink.gif

Ta nenotiks... plans bus pavisam savadaks! Nobiedesim vinu, kad vins nemaz negaidis! Kada rita vai vakara pec skolas! ;0 un ari uzfilmesim un bildes sataisisim, lai butu ko atcereties!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

sing up 4 clan

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

RŽU ŅIMAGU.

hollowam nabagam jau ceļi trīc biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

varu iedomāties cik viņš būs laimīgs kad vecāki viņam šitajās brīvdienās piedāvās braukt uz laukiem kur parasti negribās braukt smile.gif

āāā bled smile.gif šitas topiks noteikti ies zelta fondā. VISUS LINKUS lūdzu saglabājiet - teiksim hollow to lapu izdzēsa nu i vsjo. varbūt caur googles kešu vai web archive var atrast. Tā ka saglabājiet. tie teksti ir pērles.

viss es tinu.

hollow, lai tev labi šodien guļas. Nebrīnies ja pie stikla akmentiņi klaudzēs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ne ne! wink.gif

Ta nenotiks... plans bus pavisam savadaks! Nobiedesim vinu, kad vins nemaz negaidis! Kada rita vai vakara pec skolas! ;0 un ari uzfilmesim un bildes sataisisim, lai butu ko atcereties!

Beefs

gribu redzet 4.gif

Labi jadodat uz Neldu k-ko nopirkt...

Link to comment
Share on other sites

nu ne ne! wink.gif

Ta nenotiks... plans bus pavisam savadaks! Nobiedesim vinu, kad vins nemaz negaidis! Kada rita vai vakara pec skolas! ;0 un ari uzfilmesim un bildes sataisisim, lai butu ko atcereties!

Beefs

Un protams padalīsities ar mums?! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

laimigu tacinu ciemos pie manis thumbsup.gif

laipni gaidiiti juus visi, nemat veera man nav 20 bet 15 atskiriba no jums wink.gif

Link to comment
Share on other sites

laimigu tacinu ciemos pie manis  thumbsup.gif

laipni gaidiiti juus visi, nemat veera man nav 20 bet 15 atskiriba no jums wink.gif

kur tavs bravūrīgums? Kur lamuvārdi? Kur nomīzēji-kucesdeli? Kur dauņi, kropļi? Kas ta nu? Mēli noriji?

r&r karte would be appreciated. VIss. bled es jau kavēju. tinos. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ne ne! wink.gif

Ta nenotiks... plans bus pavisam savadaks! Nobiedesim vinu, kad vins nemaz negaidis! Kada rita vai vakara pec skolas! ;0 un ari uzfilmesim un bildes sataisisim, lai butu ko atcereties!

Beefs

Nu es jau draugam pastāstij ka drīz adresīte buus! Bet okt! kr4 cik daudz cilvēku vajadzēs sasaukt? smile.gif Lai ta riktīgi bixes piemīstu?

Link to comment
Share on other sites

ok im geting bored ;(

davai sakat kavtko interesantu... brauksiet vai nee? es te no garlaiciibas nospragsu, do'h cik var gaidit :@??

EDIT: emmm... macho, tev nav jeegas dirst virsu tu tikunta smuki adod visu atpakal biggrin.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

kur tavs bravūrīgums? Kur lamuvārdi? Kur nomīzēji-kucesdeli? Kur dauņi, kropļi? Kas ta nu? Mēli noriji?

r&r karte would be appreciated. VIss. bled es jau kavēju. tinos. smile.gif

Vislabāk butu tos postus salikt listaa! ^^ kur vinsh nodirsis lai ir ko parēkt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ok im geting bored ;(

davai sakat kavtko interesantu... brauksiet vai nee? es te no garlaiciibas nospragsu, do'h cik var gaidit :@??

EDIT: emmm... macho, tev nav jeegas dirst virsu tu tikunta smuki adod visu atpakal biggrin.gif

chaliit tu kaartiigi uzsprasies confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Viens screens no vinja lapas.

eij dirst 95 w biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gif Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

ok im geting bored ;(

davai sakat kavtko interesantu... brauksiet vai nee? es te no garlaiciibas nospragsu, do'h cik var gaidit :@??

EDIT: emmm... macho, tev nav jeegas dirst virsu tu tikunta smuki adod visu atpakal biggrin.gif

hollow! Sadot tev pa muti nav tas sliktakais, ko cilveki seit var izdarit! Tev japriecajas, ka isteniba neviens tevi ta riktigi sist netaisas, jo mes ar galvu draudzejamies, bet tapec nevajag iedomaties, ka ar to ari viss beigsies!

Piemeram - pavizinaties ar mums jau tu vari - ta tak na sisana? Kurs gan ietu sist 15 gadigu bernu.. sad.gif paga - ljauj velreiz pateikt so vardu - BEEERNU!

Ideja par pastaigu no Carnikavas ir laba! Tur ari vilciens iet - btw! ;P Galvenais - nesatraucies! Sodien vari gulet mierigi ... wink.gif

btw - uz gign tusu brauksi? wink.gif

Beefs

p.s. ja - tas esmu es ar zagi! paskaties galvenaja lapa manu profilu!

Link to comment
Share on other sites

Tavi teksti tik tiešām vienas pērles es vienkārši nevaru.

Derētu uzcept tādu grāmatu hollowa īpašo vārdu rokasgrāmata lol

O! piem - mes sarakstam visus tavus postus uz lielas lapas un kopa ar tavu bildi no rita izlimejam tava skola?!?! tas gan butu kruta, ne?! wink.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

p.s. ja - tas esmu es ar zagi! paskaties galvenaja lapa manu profilu!

nesapratu confused.gif

Link to comment
Share on other sites

hollow! Sadot tev pa muti nav tas sliktakais, ko cilveki seit var izdarit! Tev japriecajas, ka isteniba neviens tevi ta riktigi sist netaisas, jo mes ar galvu draudzejamies, bet tapec nevajag iedomaties, ka ar to ari viss beigsies!

Piemeram - pavizinaties ar mums jau tu vari - ta tak na sisana? Kurs gan ietu sist 15 gadigu bernu.. sad.gif paga - ljauj velreiz pateikt so vardu - BEEERNU!

Ideja par pastaigu no Carnikavas ir laba! Tur ari vilciens iet - btw! ;P Galvenais - nesatraucies! Sodien vari gulet mierigi ... wink.gif

btw - uz gign tusu brauksi? wink.gif

Beefs

p.s. ja - tas esmu es ar zagi! paskaties galvenaja lapa manu profilu!

Vispār pazīstams draugs kuram 15 gadi,6gadi kikboxa! Takā 1vs1 ^^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...