Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Tieši tā,  svarīgi ir tas, ko esi pateicis nevis esi tu domājis to nopietni vai neesi

Baigie dirsēji uz hallowu, skataties, ka tagad pašiem nenākas

""atbildēt par vārdiem""

Tieši tā,  svarīgi ir tas, ko esi pateicis nevis esi tu domājis to nopietni vai neesi

Baigie dirsēji uz hallowu, skataties, ka tagad pašiem nenākas

""atbildēt par vārdiem""

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

pff...vairāk nevar sad.gif

phu. drošvien dabūšu warn pa šiem smailijiem, bet ko nu ... ir tā vērts laugh.gif

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jus visi iebraucat offtopikaa..

Man liekas, ka tema bija par hollowa nokersanu.. Par cik lieta ir atrsinata (hollows ir nokerts), domaju, ka topiku varetu slegt..

Neteloju nekadu foruma administratoru, bet pateicu kaa ir un kas vienreiz bija kadam japasaka.

Link to comment
Share on other sites

pats tu vari ieskrieties un izskatās ka tu pats ne sūda nezini

davaj ja jau esat tādi varoņi tad tūlīt pat varu uzrādit visus šitos tekstus attiecīgajām iestādēm un jūs atradīs vienā momentā un tad varēsiet kost pirkstos

Tu smirdi.

laipni aicinu tevi šo parādīt "attiecīgajām iestādēm" un tikpat laipni aicinu viņus mani sameklēt, jo man varen dikti gribās pakost pirkstos. Idiots smile.gif

p.s.

sen jau aizgāja offtopikā. vairs nav interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...