Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

...

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man vienkārši patīk citus ilgstoši biedēt sekojot tumsā un pēctam lēnām nogalināt. es vēl ierakstu viņu kliedzienus. esmu visas skaņas sagrupējis. piemēram atsevišķā diskā skan kliedzieni kā kādam ar siera rīvi skrāpēju kājas stilbu. tad vēl uz pretējo pusi laužot pirkstus ( mana mīļākā ) nu tādā garā... you get the point, i think...

shito vari staastiit savaa beernudaarzaa, mosh kaads ticees! you know wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man vienkārši patīk citus ilgstoši biedēt sekojot tumsā un pēctam lēnām nogalināt. es vēl ierakstu viņu kliedzienus. esmu visas skaņas sagrupējis. piemēram atsevišķā diskā skan kliedzieni kā kādam ar siera rīvi skrāpēju kājas stilbu. tad vēl uz pretējo pusi laužot pirkstus ( mana mīļākā ) nu tādā garā... you get the point, i think...

Man pat palika pilnigi baisi crybaby.gif Neeesi parak daudz filmas saskatijies axe.gif

Link to comment
Share on other sites

nebuusu spamers kaa juus tape teiksu vienu...

1. pa tiem poli4iem un visu to fignu, jaa var likt naudu maksat, pc konfisceet un taa talak un jo projam...

2. viniem nav nekas jaapierada

3. tev ir jaapierada kad tu nesedeji, nevis viniem japierada kad tu tur seedeji

4. tas ar vis tongue.gif

AMEN BAZNICA pinch.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

da bljat jums no policijas nav bail ???

tas attiecas arī uz tevi rusty... tici man, ka par tādu textu tev reāli varētu sanākt diezgan pamatīgi sūdi smiliez.de_2428.gif

aaamen.... ej un pieradi ka pia mana datora nesedeja kaimsh fedja!

Link to comment
Share on other sites

aaamen.... ej un pieradi ka pia mana datora nesedeja kaimsh fedja!

mhm un ej un pierādi ka pie SAVA datora nesēdēji tu

un atliktu tikai paprasīt tam tavam fedjam vai vinš to ir rakstijis un tad tev ir pizgejc, cietumā jau neliktu, bet paskaidrot tev to visu nāktos... un pamatīgi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tici man, ka par tādu textu tev reāli varētu sanākt diezgan pamatīgi sūdi

1. tu vari ieskrieties, ja vēlies.

2. nope. nevar sanākt sūdi.

3. nedraudi te ar likumsargājošajām instancēm, ja nevelna nezini kas un kā ir.

Link to comment
Share on other sites

MUAHAHA, RIGHT.

Es gatavoju atentātu pret Pentagonu, rīt tur sprāgs 2 spridzekļi katrā spārnā.

OMG, ARESTĒJIET MANI, ES ESMU ĻAUNS UN EVAKUĒJIET PENTAGONU.

Ticamības moments?

Shadu textu aizsututo uz miliciju pievienojot tavu IP,tev var sanakt diezgan liela shaize naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Shadu textu aizsututo uz miliciju pievienojot tavu IP,tev var sanakt diezgan liela shaize naughty.gif

Blja pieraadi ka to raxtiija tieshi vinjsh un neviens cits?!

tas attiecas arī uz tevi rusty... tici man, ka par tādu textu tev reāli varētu sanākt diezgan pamatīgi sūdi smiliez.de_2428.gif

Suudi tev tikai biksees var sanaakt, dirseej!

Link to comment
Share on other sites

1. tu vari ieskrieties, ja vēlies.

2. nope. nevar sanākt sūdi.

3. nedraudi te ar likumsargājošajām instancēm, ja nevelna nezini kas un kā ir.

pats tu vari ieskrieties un izskatās ka tu pats ne sūda nezini

davaj ja jau esat tādi varoņi tad tūlīt pat varu uzrādit visus šitos tekstus attiecīgajām iestādēm un jūs atradīs vienā momentā un tad varēsiet kost pirkstos

Un tiem gudrīšiem, kas muld, ka neviens nevar pierādīt, ka jūs to esat rakstijuši iesaku iziet arā, izvēdināt savas atrofējušās smadzenes un padomāt vēlreiz

Link to comment
Share on other sites

vis būtu ļoti jauki, ja vien

1) tu zinātu vispār pie kādām iestādēm griezties. sorry 911 šoreiz nederēs.

2) un ko tu viņiem teiksi? re tas džeks uzrakstija slimīgu tekstu (vairāk vai mazāk), bet kur ir raxtīts, ka es viņam to grasos nodarīt...?

3) stūlbi, ne? tava ''ES JŪS KRUŠĪT'' kampaņa izgāzās..neko darīt - mby citu dienu vaiksies thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

vis būtu ļoti jauki, ja vien

1) tu zinātu vispār pie kādām iestādēm griezties. sorry 911 šoreiz nederēs.

2) un ko tu viņiem teiksi? re tas džeks uzrakstija slimīgu tekstu (vairāk vai mazāk), bet kur ir raxtīts, ka es viņam to grasos nodarīt...?

3) stūlbi, ne? tava ''ES JŪS KRUŠĪT'' kampaņa izgāzās..neko darīt - mby citu dienu vaiksies thumbsup.gif

sorry, iepriekšējo reiz es noklusēju, bet tagad es pateikšu ka tu tiešām esi idiots, ja neapjēdz cik šitā jūsu murgošana ir nopietna.

un to ka es nezinu kur parādīt jūsu gudrības, uz to tu vari tikai cerēt un to ka neiekulsies mēslos līdz ausīm uz to tu vari pat necerēt wink.gif

p.s. to tavu daunisko teikumu par kaut kādu kampaņu nesapratu un šaubos vai pats saprati ko uzrakstiji wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Shadu textu aizsututo uz miliciju pievienojot tavu IP,tev var sanakt diezgan liela shaize naughty.gif

Pašam varētu sanākt vēl daudz lielāka! Vispār, baigais slinkums skatīties, bet ho tas Hollows jums tādu nodarījis, ja tik ļoti gribat viņu atrast. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Pašam varētu sanākt vēl daudz lielāka! Vispār, baigais slinkums skatīties, bet ho tas Hollows jums tādu nodarījis, ja tik ļoti gribat viņu atrast. confused.gif

luudzu neuzdod tik muljkjiigus jautaajumus un paarlasi visus postus.

Link to comment
Share on other sites

nu bled umņiks un ko tad tu darīsi ?? skriesi pie mamiites raudādams ?

nē. drošvien prokuratūra piespriedīs kautko. bet tu jau mums visu zini, tādeļ lūdzu apgaismo mani, kas mani sagaida par šādu textu - vēlams arī likumā paredzētajā kārtībā, kas mani sagaida...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

nē. drošvien prokuratūra piespriedīs kautko. bet tu jau mums visu zini, tādeļ lūdzu apgaismo mani, kas mani sagaida par šādu textu - vēlams ar''i lukumā paredzētajā kārtībā, kas mani sagaida...

"gaidi pie sevis kautkādus likumpārstāvjus" un tad pats redzēsi kei ? Lielais varoni

Link to comment
Share on other sites

"gaidi pie sevis kautkādus likumpārstāvjus" un tad pats redzēsi kei ? Lielais varoni

oeki. es jau uzrakstiju, ka gaidu. lūdzu rādi savas iespējas tik skaties, ka pats neiebrauc auzās manu draudziņ. jakas esmu gatavs skriet pie mammas smile.gif

kur palika manis lūgtie likumi n' stuff? tikai nesaki, ka nezini? u are my law hero, dont let me down! sad.gif

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

pats tu vari ieskrieties un izskatās ka tu pats ne sūda nezini

davaj ja jau esat tādi varoņi tad tūlīt pat varu uzrādit visus šitos tekstus attiecīgajām iestādēm un jūs atradīs vienā momentā un tad varēsiet kost pirkstos

Un tiem gudrīšiem, kas muld, ka neviens nevar pierādīt, ka jūs to esat rakstijuši iesaku iziet arā, izvēdināt savas atrofējušās smadzenes un padomāt vēlreiz

DAVAI IZDARI TĀ!!!

MANA IP ADRESE 87.110.139.166, GAIDU MENTUS CIEMOS.

TIKAI NEBRAUCIET TUVĀKO 2 DIENU LAIKĀ (7DIEN UN 1DIEN), JO NEBŪŠU MĀJĀS!!!

Link to comment
Share on other sites

sorry, iepriekšējo reiz es noklusēju, bet tagad es pateikšu ka tu tiešām esi idiots, ja neapjēdz cik šitā jūsu murgošana ir nopietna.

un to ka es nezinu kur parādīt jūsu gudrības, uz to tu vari tikai cerēt un to ka neiekulsies mēslos līdz ausīm uz to tu vari pat necerēt wink.gif

p.s. to tavu daunisko teikumu par kaut kādu kampaņu nesapratu un šaubos vai pats saprati ko uzrakstiji wacko.gif

"mans skolas biedrs man teica ka uzspridzinaas skolu"

es to pateiksu policijai un vinu arestees sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...