Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu jā, es sajaucu. Visticamāk 8 klase. (lai gan ne 8. ne 9. šitādam mācīties nevajadzētu)

gome gome - macho

tas kad man patik forumos un i-neta teelot mazu bernu tas nenozime kad es tadz esmu tongue.gif

+ pa peedejiem postiem tev piekriitu

+ kad naakat 1dien pie manis ciemos uz skolu (paarejas dienas adzistos skolaa neesmu kaa tikai 1dien) nenemat beff lidzi, kaaneka vinam ir sieva un beerni, negribu lai vina berni zaude senci (kaa es...) un sieva lai zaude miiloto <--- srry nekas personigs ar beff prosta kaaneka vins ir sencis un citiem vajadzigs.

+ es tagad beiksu 8 klasi un vel nebeidzu 9, tatad examenu man nav un nebusu ar skola

+ paldies visiem par javkajiem komentariem, juus sakat kad esmu maz beebits, lunis, daunis utt.. kas tad juus esat kad stridaties ar mazu beernu pietam ja cilveks ir pilngadigs taks kavtkadai sapratnej vajadzetu buut

+ man pofig kad banu dabusu foruma, jo mani te vairs nesaista

+ netaisos vairs jums braukt auguma jo zb dirsties un esmu normals 4oms (pareiczak, ja vajg varu buut tadz)

+ man pilnigi pofig ko juus par mani domajat un sakat, te foruma tikunta teeloju kavtkadu akstu, lai dabutu javtribu, kaa redzams mans posts (kurs iet par manim) ir popularakais visos forumos ko es zinu, un pamejgini bez hack dabut kavtko taadu pa sevi macho, vai par jebko citu, nekad nedabusiet.

paldies visiem par jautribu, ar jums nebija tik slikti un gignam atmetu ar roku tongue.gif

kaut ar dazreiz garstavokli loti sabojajat smiliez.de_2428.gif bet kam negadas <----

BB VISIEM ES DROSI VIEN VEL BIKU TE PALASISU UN PAREKSU BET DROSI VIEN KAD VAIRS NEPOSTOSU, GRIBAT BRAUCAT GRIBAT NEBRAUCAT PIE MANIS CIEMOS wink.gif

LAI VEICAS JUMS VISIEM <--Kami-Sama--> <(^.^<)

EDIT: aa srry pavisam aizmirsu <---- vieniigais par ko mana sircapzina mocija bija 1 lieta ko lasot ieprieksejos postus apdirsos <--- srry macho kad nodirsu tavu maati, to laikam aiz dusmam buusu uzrakstijis, ja kadam uzskati kad es vina vecakus bralus, draugus nodirsu tad tiem es ar ATVAINOJOS jo parasti nekad nenodirsu cilvekus kurus es nez un velvairak citu vecakus. parasti ja taa gadas par vecakiem tad atvainojos thumbsup.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

Par tam klasem jus varat kludities, es piem. savos 15 esmu 10. Klase. Man te ienaca galva viena doma ( tas ir atkarigs vai vins ir 9 klase ). Jus varetu vinu 'aizturet' un nepalaist uz kadu eksamenu. Nebutu fiziska izrekinasanas, bet gan morala.

izlasi ko es uzrakstiju dry.gif

Link to comment
Share on other sites

+ kad naakat 1dien pie manis ciemos uz skolu (paarejas dienas adzistos skolaa neesmu kaa tikai 1dien) nenemat beff lidzi, kaaneka vinam ir sieva un beerni, negribu lai vina berni zaude senci (kaa es...) un sieva lai zaude miiloto <--- srry nekas personigs ar beff prosta kaaneka vins ir sencis un citiem vajadzigs.

+ es tagad beiksu 8 klasi un vel nebeidzu 9, tatad examenu man nav un nebusu ar skola

man patīk kā viņš netieši norāda kā visi tiks nosisti smile.gif

drīkst zināt kur vēl tev ir nesekmīgas atzīmes izņemot latviešu un angļu valodu un matemātiku?

p.s.

kas attiecas uz atvainošanos - mani neskar nekādi apvainojumi internetā. Man vairāk nepatīk, ka kāds sīkais var būt tik uzpūtīgs, pašpārliecināts un ņemot sev līdzi kārtīgu stulbuma devu tik daudz atļauties internetā. Nemaz nerunājot par absolūtu cieņas trūkumu pret citiem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

srry matematika es esmu izcils tongue.gif

man matematika bez 5 galvenajaiem teemas noslegosajiem kontrikiem (kurus nerakstu aiz garlaicibas skola) un bez neviena maajasdarba gada, man matematika gada ir 7 tongue.gif

ja tu zini cik man adzimes novilka par visu leja tad ar zinasi cik gudrs matematika, 8 klases viela biggrin.gif

latene 4 un anglene 3 tongue.gif

aaa un srry neesmu paregis taks nezinu kas notiksies, ja juus domajat uztureties zolika vairak kaa 5 min dry.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

man patīk kā viņš netieši norāda kā visi tiks nosisti smile.gif

drīkst zināt kur vēl tev ir nesekmīgas atzīmes izņemot latviešu un angļu valodu un matemātiku?

p.s.

kas attiecas uz atvainošanos - mani neskar nekādi apvainojumi internetā. Man vairāk nepatīk, ka kāds sīkais var būt tik uzpūtīgs, pašpārliecināts un ņemot sev līdzi kārtīgu stulbuma devu tik daudz atļauties internetā. Nemaz nerunājot par absolūtu cieņas trūkumu pret citiem cilvēkiem.

cienu pret cilvekiem, kadiem?

tie kas neparko man saaka dirst virsu akd es nodirsu edd? jhatka.gif

moska bisku cienu <----

padoma pac ko tu runa <---- ja nemaki pac pildit ko runa, neru tad

Link to comment
Share on other sites

jauki, ka cilveeks maacoties kaut kaadaa zoljika skolaa ar urlaam kopaa matenee dabunot 7 iedomaajas, ka vinjsh ir izcils. bet taa tachu tipiska hollowa domaashana smile.gif

p.s. aivar, tu gadijuma tikko neteici, ka kratiisies prom no shii foruma uz visiem laikiem?

p.p.s. IDIOT - visi zina, ka tas skriins ar wh ir no tava datora - VISI saprata, ka taapeec tu banu atraavi - un VISI dirsa tev virsuu, jo tu ljechiiji kaut ko debiilu par to, ka tu hacko busteri un citiem suudiem. VISI uzreiz saprata, ka tu esi siiks mutes bruukjeetaajs, taapeec arii nolika.

Link to comment
Share on other sites

jauki, ka cilveeks maacoties kaut kaadaa zoljika skolaa ar urlaam kopaa matenee dabunot 7 iedomaajas, ka vinjsh ir izcils. bet taa tachu tipiska hollowa domaashana smile.gif

p.s. aivar, tu gadijuma tikko neteici, ka kratiisies prom no shii foruma uz visiem laikiem?

nju es teicu kad es lasisu un visticamak vairs nepostosu, bet ja jav man javtajumus uzdod ... tad vienmer laipni adbildu tongue.gif

EDIT:

taka ja neraksta temas nosledzosos kontroldarbus, pa katru novelk gada 1 bali no adzimes, ja majasdarbos dabun nv semestri un gada pa katru atkal 1 adzime nost, peec butiibas vajadzeja novilk 7 bales un atstat 3, bet taaka skolotajai man nav kur piesieties vina zemak nevareja likt biggrin.gif jo lika adzimi pa zinasanam un novilka pa maajasdarbiem 1 bali un pa kontrikiem visiem 1 bali liidz ar to bija jabuut gada 9 tongue.gif

p.s

Edd, srry laprat tev kavtko pateiktu bet teikt par to nedrikstu jo macho uzreiz mani nobanos tongue.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

esmu patiesi pārsteigts par latviešu valodas atzīmi. Tev laikam ir ļoti pretimnākoša skolotāja.

kapec? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

tu viņam noticēji?

ar tādām kļūdām rakstot pat 1 nevar dabūt.

nu, tici man dzive es labak rakstu tongue.gif

es visus sitos garos txt uzrakstu 1-2 min biggrin.gifbiggrin.gif besij leeni rakstit uz pc

bet ja raksta uz papiira tad 4 sanak tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

nezinu kape, bet cata man patik taa rakstit macho tongue.gif

un dzive rakstot, es domaju to kaa kad skola jaaraksta dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Nē, tu atkal dirs. Tu vienkārši gramatiski pareizi nemāki rakstīt un negribi to atzīt. wink.gif

kas to lai zin laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu esi izcili stūlbs! Varu derēt, ka nesaprati ko viņš tev teica! dry.gif

srry sapratu :?

bet gramatika ja taa godigi patiesam man sagada lielas prob, bet uz 4 maku gan tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...