Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Tu neko nesi sapratis vecit!

Saksim ar to, ka tu citoji. Bet tas ir suds! Es ari esmu citojis. Turpinasim ar to, ka tu meloji! Bet ari tas ir suds! Bet vis parejais.. cmon..

Beefs

tur jav taa lieta beff kad pirms bana es ne4itoju ;(

un par visu paarejo es nerunasu + juus vispar parejie iejaucaaties saakuma sarunaa ar ko vis saakas un tagad sakat kad es jums braucuu virsu dry.gif

srry beff negribu izklausiities tizls, bet peec buutibas to visi zin kad citu sarunas un lietas javkties nevajaga ... ja zini par ko gaaja runa un del kaa es dirsos tad ar sapratisi + uz paarejiem es dirsos jo paarejie kaa kavtkadi neatistiities iejavcas un saaka man dirst virsu dry.gif

beff... kad tevi nodirs un astumj (kavtvai i-neta) tas nebuutu patikami ne? e?

dirsanos pie malas uz paaris postiem (visiem) bet pasaki kaa var nedirsties ja tevi neparko nobano peectam saak dirst virsu, tad neskaape uz teviiim VIENIIGAJAM uzliek RULE... peec manam domam tas nav normali unsure.gif

EDIT: beff palasi, teiksim tagad viens javninais neparko saak dirst uz mani+ uz latviesiem <---- un protams kaa jav RULES uz vina jav nav :@

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nja vipar diezgan interesanti palasīt. Bet nemaz nebrīnīšos, ka šodien pa LNT ziņām atkal parādīs Gignu, jo tāds pieugušo cilvēku barīņš grib nosist, sadedzināt, apčurāt vai sazin ko vel izdarit ar kau kādu siko. Nezinu vai jums no tā būs liela jēga, ja iedosiet viņam pa muti, jo nav līdzvērtīks pretinieks (protams nezinu tur sīkumā kas kā, bet cik nav ta ka kau kads pljurka kau ko nereali dirs caur netu utt - pie tā jāpierod, ta ir gandrīz vai i-neta ikdiena...). Nja viens labums, būs vismaz smukas bildes būs ( user posted image ) par kurām atkal varēs ieņirgt . cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Sāksim jau ar to, ka diršana nav pieļaujama nevienā gadījumā! Džekiņ, iemācies savaldītes!

Ja kas, man ir plāns, bet nevaru atklāt, jo tad hollow uzzinās. Ko tagad?

Ā, un telefonu tak var telefongrāmatā atrast. Tad varētu terorizēt viņu pa tel smile.gif.

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Beidz "u" vieta likt "v" pretiigi lasit!

Pats putru savariji un pats vinju strebsi neviens tev nepalidzes... gL & hF

nelasi ja nepatik, tev neviens neliek lasit dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Sāksim jau ar to, ka diršana nav pieļaujama nevienā gadījumā! Džekiņ, iemācies savaldītes!

Ja kas, man ir plāns, bet nevaru atklāt, jo tad hollow uzzinās. Ko tagad?

Ā, un telefonu tak var telefongrāmatā atrast. Tad varētu terorizēt viņu pa tel smile.gif.

es tev piekriitu, bet padoma pac/pati

ja tu palasiitu pasus 1 manus postus un zinatu del kaa es dirsos tad sapratisi+ kape tad to nesaki citiem?

un atkal del to kad esmu latvietis visi mani nodirs je? kaa jav viens teica

"hollow es ar ir ble nah suki latisi no Zolika" kaa vienmer es latvietis un visi mani del taa nodirs, a viniem jav protams neka, neko nesaka vini taks juusu dravgi kape tad viniem RULE likt ne?

Link to comment
Share on other sites

Beidz uzvesties kā bērns, runā kā normāls cilvēks, tad arī attieksme pret Tevi būs citādāka (nu jau ir par vēlu).

Neesmu lasījusi Tavus pirmos ziņojumus, un tam arī nav vajadzības, jo nekas Tavu diršanos neattaisno. NEKAS.

Link to comment
Share on other sites

es tev piekriitu, bet padoma pac/pati

ja tu palasiitu pasus 1 manus postus un zinatu del kaa es dirsos tad sapratisi+ kape tad to nesaki citiem?

un atkal del to kad esmu latvietis visi mani nodirs je? kaa jav viens teica

"hollow es ar ir ble nah suki latisi no Zolika" kaa vienmer es latvietis un visi mani del taa nodirs, a viniem jav protams neka, neko nesaka vini taks juusu dravgi kape tad viniem RULE likt ne?

Tu, pimpi, klusē. Ja pat posta jēgu nesaproti, tad nekomentē to. Kamon, ieviesiet te kāds kārtību?!?!?! Čalis visus no sākuma nodirš no galvas līdz kājām un tad ar tādu neapmierinātu izteiksmi, pat neatvainojoties, mēģina kaut kā atmazgāties, jo, redziet, viņa personība ir uzieta un neaizskaramība vairs nav tik neaizskarama, ko? + čīteris vēl.

ATVER ACIS BEEFY un pie reizes arī visi tie pokemoni, kas viņa viedoklim pievienojas. Šitādus vajag izģērbt plikus un atstāt naktī Liepājā karostas rajonā, nevis žēlot un piedot viņiem. Mans variants varbūt vismaz izmainīs to cilvēku un liks sākt domāt, ko runāt, arī virtuālajā pasaulē, bet piedošana nemainīs NEKO.

Link to comment
Share on other sites

Beidz uzvesties kā bērns, runā kā normāls cilvēks, tad arī attieksme pret Tevi būs citādāka (nu jau ir par vēlu).

Neesmu lasījusi Tavus pirmos ziņojumus, un tam arī nav vajadzības, jo nekas Tavu diršanos neattaisno. NEKAS.

man tas pilnigi pie pakalas anfisa vai kaa ar lai tevi tur sauc dry.gif

es tik saku, tu pati teici "Sāksim jau ar to, ka diršana nav pieļaujama nevienā gadījumā" tad ar pieturies pie taa un saki visiem nevis 1 kuram visi brauc virsu un dirs virsu :@ un kad vins uzdirs preti tad tu no zila brinuma izlec ar kavtko tadu dry.gif ... tas nav normali

Link to comment
Share on other sites

Tu, pimpi, klusē. Ja pat posta jēgu nesaproti, tad nekomentē to. Kamon, ieviesiet te kāds kārtību?!?!?! Čalis visus no sākuma nodirš no galvas līdz kājām un tad ar tādu neapmierinātu izteiksmi, pat neatvainojoties, mēģina kaut kā atmazgāties, jo, redziet, viņa personība ir uzieta un neaizskaramība vairs nav tik neaizskarama, ko? + čīteris vēl.

ATVER ACIS BEEFY un pie reizes arī visi tie pokemoni, kas viņa viedoklim pievienojas. Šitādus vajag izģērbt plikus un atstāt naktī Liepājā karostas rajonā, nevis žēlot un piedot viņiem. Mans variants varbūt vismaz izmainīs to cilvēku un liks sākt domāt, ko runāt, arī virtuālajā pasaulē, bet piedošana nemainīs NEKO.

tu ... zb man pa tevim te vispar nejiet run ako tu te dirs vel zb jav :@

4o tev mozgas nav neesi maacits cita lietas neiejaukties.???

nee nu vsp katrs 2 naak un dirs man virsu un juus sakat man nedirst preti je?

psc jums nu gan logiska domasana auksta liiimeni

Link to comment
Share on other sites

Dārgais, parādi lūdzu vietu, kurā es būtu norādījusi, ka saku to Tev, nevis visiem?

Pietam, paskaties pats uz sevi, kā Tu runā. " man pilnīgi pie pakaļas " ...

Un jā, saistībā ar to, ko uzrakstija flashbackam - jā, es saku, nedirs pretī. Gudrākais piekāpjas. Ja dirsīsi, un dirsīsi, un dirsīsi, tā šis nekad nebeigsies.

Link to comment
Share on other sites

zinu...

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2538.gif  zis is geting six dry.gif

kurs teica kad augot pratins naak, manliekas kad iet gan tomer taij vieta lai naaktu, bet nu tas taa.

vnk rekas naak kad uz pasaules ir tadi dolbajobi kam besij kad uz viniem dirs+ tas kad 18+ gadnieks draud sikajam pa purnu sadot tas to4na ir kriminali...

1. man nijibjot ko juus kropli sakat

2.man piedrast ko juus sakat

3.juus esat slimi cs freeki

4. nepiekriiti man esi lielaks idijots neka tu izliecies kad esi, vismaz neradi to visiem

5. tev nepatik mana atieksme aizej ized savu essu losi dry.gif

un tas ar vis... zb jav ar totaliem cs freekiem te runat, 4sta vieniiigais ko dara pie sava pc seez un pisas taja smirdigaja gign serveri un blato.

paldies par uzmaniibu un nu man totali pox pa jums, un es atvados.

Tu mani par kropli un CS slimu friiku nosauci ?

Laiks saakt atvainoties - saaksim ar mani.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

hollow tu esi kaut kāds idiotisma un analfabētisma brīnums. kā 15 gadu vecumā var kaut ko tik debīlu sarakstīt ? izskatās, ka tev būtu kādi 10 gadi maksimums. izdari pasaulei pakalpojumu - mirsti pēc iespējas ātrāk. lūdzu.

Link to comment
Share on other sites

Tu mani par kropli un CS slimu friiku nosauci ?

Laiks saakt atvainoties - saaksim ar mani.

kurs teica par kropli un slimu dry.gif

bet ja tu atauscies uz cs freeku tad nu lab nvm dry.gif

Link to comment
Share on other sites

hollow tu esi kaut kāds idiotisma un analfabētisma brīnums. kā 15 gadu vecumā var kaut ko tik debīlu sarakstīt ? izskatās, ka tev būtu kādi 10 gadi maksimums. izdari pasaulei pakalpojumu - mirsti pēc iespējas ātrāk. lūdzu.

neuztraucies esmu daleji emo dry.gif vismaz biku saaku par tadu palikt, lidz veenam drosi vien nav talu tikai kavtkad vasaras vidus alhahols un kavtkas ass dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Klau, džeki, varbūt beidziet braukt (lol, es nejauši pārrakstijos un uzrakstīju "beigt" laugh.gif) viņam augumā - jūsu posti pilnīgi NEKO nedod! Un nav NEVIENAM vajadzīgi!

Tāpat arī Tu, hollow, vari vienkārši šos postus ignorēt!

Šis topiks nav lai dirstos, bet gan lai atrastu hollow.

Link to comment
Share on other sites

Klau, džeki, varbūt beidziet braukt (lol, es nejauši pārrakstijos un uzrakstīju "beigt" laugh.gif) viņam augumā - jūsu posti pilnīgi NEKO nedod! Un nav NEVIENAM vajadzīgi!

Tāpat arī Tu, hollow, vari vienkārši šos postus ignorēt!

Šis topiks nav lai dirstos, bet gan lai atrastu hollow.

adrese jau ir zināma un teorētiski viņs jau ir atrasts...

Link to comment
Share on other sites

Hollow, kāpēc tu vienkārši nevarētu visiem atvainoties?

Lūdzu nevajag stāstīt, ka visi tev dirš virsū, pats vien esi vainīgs un kas tas pa tizlu attaisnojumu "pirms bana es nečītoju!" ?

Ja neesi riktīgs muļķis pasaki visiem: "lūdzu piedodiet par manu stulbumu un visiem vārdiem ko es sarunāju!"

Neapmeklē gign forumu, mācies (vismaz nesekosi savu brāļu piemēram) un aizmirsti par šo visu. confused.gif

Sāc nodarboties ar kādu sporta veidu, kad izaugsi būsi zvaigzne un visiem šeit parādisi par ko tu esi izaudzis. (Būs iemesls trennēties)

wub.gif Atrodi sev mīlestību un priecājies par labo...

40.gif kā es mīlu šo smailiju eh...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...