Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

wink.gif

reals geks vispaar. jebkada gadijuma es negribetu but vinja vietaa, chalis normaali tagad streso smile.gif

Chalim ir prosta hana! Vins te ir daudziem uzdirsis un macho mammai un macho uzdirsa un tadas lietas ta prosta neatstaj! Vins bus par biedekli citiem, kas domas, ka ineta ir anonimi un var dirst! No vina sanaks labs dienas raksts GIGN serveri!

Jacer, ka rr pastastis, ka vins vinu atrada google.. :/

kaut ari.. es ari butu atradis, tikai bel bisku butu japamudas. Es no IP vinu izkostu! wink.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

biggrin.gif:D:D:D

thx par javko komplimentu wink.gif

adzistas kas sitais par tusni?

Uģis Baltiņš (превед, нифформал!!) (22)

Beberbeķi???

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif biggrin.gif:D:D

thx par javko komplimentu

adzistas kas sitais par tusni?

Uģis Baltiņš (превед, нифформал!!) (22)

Beberbeķi???

nez kaapeec man peekshnji ir aizdoma, ka surrs arii mums pievienosies, kad mees pie vinja ciemos brauksim smile.gif
Link to comment
Share on other sites

būtībā atradu viņu pilnīgi na haļavu, ierakstīju google "hollow viesturs" (kaut vai izrādās, ka viņa vārds nav viesturs) un pēdējā hitā rādījās no orb.lv viņa vārds + hollow , un kad ieraudzīju draugos, ka šis tak no zoļika, tad uzreiz skaidrs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kas sita par urlu?

Agris Gutans (Faaak KD!)

=\

+

labi pietiek mani skatiit... es jav galigi sarkans kad tik populars paliku rolleyes.gif

mani jav 6 cilveki 1-2 min laika apskata wink.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

hollow nevajag kakaat par skype nik

http://cs.wos.lv/?q=show_clan&unID=76

un nu mees zinam kas ir mistiskais " WOS"

neiet kopā dzimšanas dienas. draugiem.lv norādīts 4.maijs, skaipā 17. marts - gadi gan sakrīt 1992 - viņam varētu būt 15 gadu.

viss ko mums vajag = adresi. tad varēsim paveikt savu misiju. Vēl vajadzēs dabūt labu fočuku ar normālu zūmu (manējam it kā ir 10x optiskais zūms smile.gif )

p.s.

beidzu papildināt pirmo postu. ja kādam ir vēl papildus informācija, lūdzu rakstiet, tas tiks ievietots pirmajā postā.

Link to comment
Share on other sites

nez kaapeec man peekshnji ir aizdoma, ka surrs arii mums pievienosies, kad mees pie vinja ciemos brauksim smile.gif

Domāju, ka visai ātri pats aizbraukšu, tiko parādīsies kāda kontaktinfo smile.gif.

Bagāžnieka ietilpība ir pārbaudīta, satilptu 3 šitādi smile.gif. Un kātojot no piemēram carnikavas kājām uz mājām viņam būs daudz laika sarakstīties ar valvi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

eemm... pa klanu lapu taisiju pirms kada pusgada dry.gif neizdevas bet labi kad adgadinaji par to biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka visai ātri pats aizbraukšu, tiko parādīsies kāda kontaktinfo smile.gif.

Bagāžnieka ietilpība ir pārbaudīta, satilptu 3 šitādi smile.gif. Un kātojot no piemēram carnikavas kājām uz mājām viņam būs daudz laika sarakstīties ar valvi smile.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

āāā kā norēcos biggrin.gif

beef pirmajā postā ir ielicis bildi. laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif bled es nevaru. tik rofliska bilde. Un tāds smaidīgs puisītis ar mani tik nejauki runāja laugh.giflaugh.giflaugh.gif

āāā nevaru biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

dry.gif Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

āāā kā norēcos biggrin.gif

beef pirmajā postā ir ielicis bildi. laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif bled es nevaru. tik rofliska bilde. Un tāds smaidīgs puisītis ar mani tik nejauki runāja laugh.giflaugh.giflaugh.gif

āāā nevaru biggrin.gif

bac macho domaju ka nebus tik traki bet kad apskatijos uzspljavu uz monitoru no rekas :DDDDD w00t

Link to comment
Share on other sites

Tad kurā dienā mēs ejam viņu sist, ko? Un man bija tik perfekts plāns kā viņu noķert, bet r&r tomēr atrada viņu pirmais. Anyway, labs darbs r&r.

Domāju ka šodien ir laba diena asins izliešanai! Atkliek uzpiest katalogu atrast draugu kas pazīst ļoti labi TTP un viņs pazvanīs dooge! ^^ Tad 100% dzekam neveixsies!

Link to comment
Share on other sites

piiiiiiiiizzzzzz ģec happy.gif man jau vaigi sāp no smaida wink.gif

izvilkumi no viņa "foruma":

whant to join a clan?

sing up 4 clan

you cen join ore clan here <----

hawe eny* question? eask it here

whana cw eask here! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

laugh.giflaugh.giflaugh.gif Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...