Jump to content
GIGN Forum

Truth !?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu pasaki

var jau būt, ka es palaidu garām kādu vērā ņemamu faktu, bet tas tak nemaina to, ka kaut kas notiek, ko mēs nespējam izskaidrot (kaut kādas gaismas parādības vai kaut kas tamlīdzīgs) un mēs to noveļam uz spokiem, nevis cenšamies loģiski to izskaidrot.
, tā itkā es to būtu teicis. Tāpēc arī atkārtoju.

ninja edit : anyway, tas nemaina būtību.

ninja edit2 : well, i got rolled badly. +1 rep. point for fucking my mind.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

kā jūs domājat. pēc nāves kautkas - pilnīgi jebkas - ir? man liekas, ka kautkam jābūt, jo savādāk no dzīves nav jēga smile.gif

rusty simts miljardi procentu, ka nav.

ps - dzīvei nav jēgas .. WRIST !!!!!!!`~~!!!!~!``

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

ooo, yes!

esam nokļuvuši pie manas mīļākās tēmas - kāda jēga dzīvei?  thumbsup.gif

un atbilde uz tavu mīļāko tēmu ir?

mino. es nerunāju pa jēgu. bet es ticu, ka kautkas pēctam būs. vienalga kas, bet būs...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

mino. es nerunāju pa jēgu. bet es ticu, ka kautkas pēctam būs. vienalga kas, bet būs...

Nē nu būs, būs - daudzus gadus varēsi pagulēt pāris pēdas zem zemes. Ja tu iedomājies, ka nokļūsi debesīs vai tava dvēsele iemiesosies citā ķermenī, varu uzreiz pateikt - aizmirsti. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Nē nu būs, būs - daudzus gadus varēsi pagulēt pāris pēdas zem zemes. Ja tu iedomājies, ka nokļūsi debesīs vai tava dvēsele iemiesosies citā ķermenī, varu uzreiz pateikt - aizmirsti. dry.gif

nē. nejau pa paradīzi etc. bet kautkas būs.

Link to comment
Share on other sites

psc es saprastu ja jums butu 6 gadi un jus te ticetu spokiem bet ne jau kad jums ir vairumam 18+ man gan liekas ka tadu spoku nemaz anv un visaam shitaam bildem utt pat ja vinas nav partaisitas un tas bija reali noteikti ir kads zinaatnisks izskaidrojums , ta djau albaak striidaties apr citplneetiesiem jo tas ir daudz ticamaak un reaaalaak un tam ir zinaatniski izskaidrojumi taapat kaa zemes izcelsmei un attiistiibi

Link to comment
Share on other sites

psc es saprastu ja jums butu 6 gadi un jus te ticetu spokiem bet ne jau kad jums ir vairumam 18+ man gan liekas ka tadu spoku nemaz anv un visaam shitaam bildem utt pat ja vinas nav partaisitas un tas bija reali noteikti ir kads zinaatnisks izskaidrojums , ta djau albaak striidaties apr citplneetiesiem jo tas ir daudz ticamaak un reaaalaak un tam ir zinaatniski izskaidrojumi taapat kaa zemes izcelsmei un attiistiibi

omg, please someone, SOMEONE, teach him to write properly.

Nē, nopietni. Ja raksti, tad maybe pavadi +3 minūtes uzrakstot normāli, nevis iedirs kaut kādu sūdu, kuru lasot sāk sāpēt galva.

/offtopic off.

ninja edit 4 rusty - to, ka tā ir atbilde uz tavu jautājumu, kas notiks, kad tu nomirsi. ( pirmajā reizē šķiet tu neizlasiji kārtīgi ) smile.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Ok, mazs pagrieziens topikā.

Vēlos dzirdēt jūsu domas par visumu. Kādi varētu būt izskaidrojumi ( jūsu dzirdēti fakti, also ) par tā saukto bezgalīgumu. Lūdzu tikai rakstam saprotami, un ja jums nav ko teikt, tad nerakstiet tikai prikolam vai +1, vnk paklusējat.

uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

tā kā man liekas, ka neviens nenoskatījās, tad vēlreiz:

http://www.videosift.com/video/Michael-She...ve-Weird-Things thumbsup.gif

jā, loģiski, arī tev, minoritāte - ja neizlasīji manu garo penteri, tad to es jau sākumā tieši tev veltīju.

savukārt, kas attiecas uz visumu, būšu tik ļauns un teikšu, ka akli ticu (mwahahahaha) Stīvenam Hokingam un viņa rakstītajam grāmatā "Universe in a nutshell", kuru daļēji pats tulkoju uz latviešu valodu smile.gif

p.s. cummin' ir nepareizi (un visai besīgi) - un es nerunāju par g burta pazaudēšanu. bet nekas, 100% gan jau par ko citu nopelnīsi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nē. neskatot  to pāris foršo gadu gulēšanu zem zemes smile.gif

rusty - tavas smadzenes ir sistema, kas apzinas ES. Ja tu zaude es apzinu, tad tu lido itak ara no sava kermena. Tas ir, kad mozg sak atrofeties. Vel vairak atrofejies un viss izbeidzas. Es navaru pateikt, kas ir pedejais, ko tava ES apzinja redz pirms naves. Varbut smadzenem atmirstot tev visa dzive paskrien secen, bet varbut tas ir mezonigas sapes. Anyway - ko es gribu pateikt, ka tas ir 100% ir tas, ka absolutaja laika 30 min pec tavas naves prieks tavam smadzenem un tevis ES pazud un viss.. tas ir ka izslegt televizoru. Viss... Varbut relativi tavas smadzenes tavas dzives pedejas sekundes pastiepj garakas un tu ielido skaista sapni, kura tavi neironi izdves pedejos impulsus, kamer vel ES apzina ir saglabajusies (un atmina) un varbut tu nonac bezgaliba, bet tev ir jasaprot, ka bezgaliba nozime tev navi...

To ir gruti aprakstit, jo nevienam vel nav skaidrs, kas ir ES un to ir TIK gruti pastastit, bet viens ir skaidrs, tu izbeidzies.Nomirsti - melnums!

Ar bezgalibu es nedomaju to, ka tu muzigi dzivo vai ka tavas pedejas 5 min prieks tevis skiet bezgaliba. Ar to es domaju to, ka tavas pedejas 5 min tev liekas ka 5 min, bet pec tam nepastav vairs tu un tapec ari tev nekas nevar likties. Tas ir ka 1/x, kur x->0 viss tiecas uz bezgalibu. x ir definets, bet tava definicija beidzas pie 0. Nevis tava dzive paliek bezgaliga, bet pedejais, ko tu apzinies, ir tava dzive..

tik sarezgiti... nesmu genijs, lai ko tadu izskaidrotu un godigi sakot... relativitates teorija ir tik sarezgita (geniju radita), ka es to nespeju ta isti saprast, jo vina ir TIK nelogiska... Tapat ka TIK nelogisks ir tas, ka tu nevari pateikt kas ir ES(nejau eiropas sdavieniba).

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

EDD es zinu ( par U - O vietā. ). Šķiet prosta missclick bija, bet nu nez.

Visums rieksta čaumalā ir ļoti laba grāmata, labprāt izlasītu to velreiz. [offtopic] Ja kādam no šeit esošajiem viņa ir, maybe var man aizdot vai pārdot. [/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Āpāc gari gan te sarakstīts, bet vismaz beidzot ir kautkas ko palasīt atkal. Citādi jau pilns te tikai ar pirmās kartes, banu un serveru problēmu topikiem smile.gif

Pats, šķiet solidarizējos ar bīfu - dievam neticu, spokiem arī nē un kamēr man, tieši man kāds tāds neparādīsies un es nevarēšu viņu aptaustīt arī neticēšu biggrin.gif

Nu kautkā tā. Jāiet pļaut zāle - pēc tam jāpaskatās mok var ieraudzīt kādu svēto zāles krāsojumā 18.gif

ah edits: par bermudu 3stūri - apgāziens teorijai par tām gāzēm - tak grāmatās rakstīts, ka tie kuģi pēcāk peldinās apkārt ar siltām vakariņām n šit, bet bez apkalpes - kā tad tā - kuģis itkā iekrīt kautkur nekur, apkalpe izkāpj un kuģis peld atpakaļ augšā un dreifē tālāk ? Vai kā?

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

EDD es zinu ( par U - O vietā. ). Šķiet prosta missclick bija, bet nu nez.

Visums rieksta čaumalā ir ļoti laba grāmata, labprāt izlasītu to velreiz. [offtopic] Ja kādam no šeit esošajiem viņa ir, maybe var man aizdot vai pārdot. [/offtopic]

Vai silina smita Lielu patiesibu meklejumus jau esi izlasijis? Iesaku pat vairak par visumu rieksta caumala, jo.... ja jasaka godigi, tad man ta gramata likas mazliet tuftiga! sad.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Vai silina smita Lielu patiesibu meklejumus jau esi izlasijis? Iesaku pat vairak par visumu rieksta caumala, jo.... ja jasaka godigi, tad man ta gramata likas mazliet tuftiga! sad.gif

Beefs

Neesmu gan. VRČ man gan bija ļoi sarežģīta, tāpēc arī daudz ko nesapratu tur anyway.

Tā LPM ir tikpat neiespējami dabūt kā VRČ ? Tev pašam maybe ir ?

Link to comment
Share on other sites

Izlasiju visas 12 lapas, mostly bullshit!

Par spoku šitu no personīgās pieredzes!

Guļu teltī un dzirdu riešanu, domāju kas tur pavisam - gan jau vietējo māju suņi, bet ieraugu ka pretī teltij sēž suns/vilks nu protams nodomāju "oh shit!", tā sēžu kādas 10 min, paliek nedaudz gaišāks - pamanu ka vilks nav viens, bet vēl divi tādi nu pavisam bailīgi paliek. Bet kas beigās? - aug priedītes, kuru silueti pēc sēdoša suņa/vilka izskatās + skaņu nepiedomāju, vnk pa miegam stirnu buku rejas izklausās pietiekami līdzīgi.

Tāpat dafiga gļukus esmu redzējis mācībās - sēžu postenī, protams ka nāk miegs, tad sāk šķist ka kāds kaut kur gar posteni ložņā. Vēl labāks efekts rodas ja nav gulējis + nav ēdis - tad nu visādus gļukus var redzēt.

Šīs skaņas un attēli nemaz netiek izdomāti! tiek interpretēti pa savam, vai neuztverti līdz galam reāli priekšmeti kurus nevar lāgā saskatīt, vai skaņas kuras normālos apstākļos ir reāli izskaidrojamas.

Iesaku aizbrauk uz mežu un vienam pa nakti tur palikt, pārdomāt dzīvi(protams ja ir iekšas tādam pasākumam, jo lielākā daļa pārmīztu jēgu)

Par bermudu trijstūri runājot - jeņķi tur papisa 2 atomzemūdenes. Normāli, ne? bet gan jau tam ar ir kāds reāls izskaidrojums - e.g. krievi nospēra or something

esam nokļuvuši pie manas mīļākās tēmas - kāda jēga dzīvei?  thumbsup.gif

kāda jēga existēt visumam, planētām, dzīvībai etc.?

BTW: brīnos ka Kavacky neko vēl nav pateicis par ticību

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...