Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

"ka ir gatava atdod visu, ja viņu neizmanto kaa meiteni".


šodien vispār nebija jauka diena, normāli nofeiloju labas atzīmes gaidās, bet gadās. cerēsim uz labākiem laikiem.
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D kads sakars te urlai ? cipa sporta terps ? es vnk uz vasaru atbraucu uz īriju un stāstu, ka cik milzigu summu starpība var būt ...

p.s skatos ka tu te citiem saki, ka viņi nav īpaši gudri, tieši to es pa tevīm varētu teikt :)

c'mon desiņa, neapsaukā mani :/ Paliek neerti un sāku baidīties no tevīm.

P.S. Te kāds ir ar miega problēmām? Es jau otro nakti nevaru aizmigt normāli!

Link to comment
Share on other sites

alise

View Member Profile

Add as Friend

Send Message

Find Member's Topics

Find Member's Posts Today, 23:40 Post #5518

Kūls pacans

tas kuuls pacans, skan nepaarliecinoshi :D

mans ieteikums -

mozart symphony 40

Link to comment
Share on other sites

es vieniigaa jau ieliigoju Jaanjus? :ermm:

Es ik pa laikam ielīgoju, kopš vasaras sākuma gaidu Jāņus ^^

Bļeģ, jau otro dienu ik pēc pusstundas blenžu ibankā vai nav ieskaitīta alga un NAV! :@

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Da viņi jau darbā sāk kost :slap: Šodien GooD MeN'am tukša māja, atkal ar Larinu normāli dos pa bundžām. Gribētu redzēt, kā jūs rīt 9:00 uz darbu aiziesiet :muahaha:

Pašam rīt ap 18:00 jāparādās vienā dzimšanas dienā un vakara noslēgums vēl nav zināms. Vai nu ar jubilāru brauks uz Vecrīgu, vai arī, ja mani senči aizbrauks uz vasarnīcu, satikšos ar meiteni / iztukšošu pāris aliņus ar džekiem.

Link to comment
Share on other sites

Lol..Good`men ja tu tiešām dzer tik daudz cik izklausās tu ilgi neizvilksi ^_^

Šodien arā bija baigi foršs laiks,laikam beidzot sāk lietus pazust ,lai gan kaut kur padzirdēju ka sestdien un svētdiena atkal līss un būs slikts laiks ,cerēsim ,ka tā nebūs...

Wishmaster-The misheard :arfa:

p.s nigga please

Edited by lil_nigga*
Link to comment
Share on other sites

+- ir jau zināms, ka LAL vinnēs ORL un kļūs par NBA uzvarētājiem, bet fak, tā gribās, lai ORL Medžiks vinnē, jo tur ļoti patīk kā spēlē varenais Howards, ātrais Alstroms, sniperīgais Lewis, bet nu kā Lewis'am trīnīši iet, tas ir pizdec, :fsckinsad: Čalis no jebkāda leņķa, no jebkādas pozīcijas, pat ja viņu divi sedz, met pāri rokām un iemet, pizdec. Bet nu kā jau komentātors, teica ORL komanda nav pieredzējuši NBA finālsērijās, viņi paši brīnās kā tik labi spēlēja, ka tika tik tālu, bet nu tomēr prieks par viņiem, bet vēl varētu pielīdzināt sērijas rezultātu pie 4:2 :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad: Čalis no jebkāda leņķa, no jebkādas pozīcijas, pat ja viņu divi sedz, met pāri rokām un iemet, pizdec. Bet nu kā jau komentātors, teica ORL komanda nav pieredzējuši NBA finālsērijās, viņi paši brīnās kā tik labi spēlēja, ka tika tik tālu, bet nu tomēr prieks par viņiem, bet vēl varētu pielīdzināt sērijas rezultātu pie 4:2 :khehehe:

Aizmirsi piemineet Turkoglu, kursh izshiroshajos briizhos njem saspeeli savaas rokaas un ar saviem 2,08 ir vnk nenormaali labs speeles organizeetaajs...

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, aizmirst Hidayetu nedrīkt. Viņš imho ir labākais spēlētājs Magic.. Izcila stabilitāte un vienmēr bijis komandas līderis. Mazliet nenovērtēts, jo komandā ir Howards. Uzskatu, ka magic patiesais līderis ir tieši Turkoglu. nebūtu viņa, nebūtu howardam arī tik daudz punktu, jo katru spēli vidēji 3 reizes Turkoglu iedod aley-op ar lielisku piespēli. Tā kā abi mani favorīti izkrita jau 1. kārtā, tad es esmu par skaistu spēli un ilgu sēriju. :)

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad: Čalis no jebkāda leņķa, no jebkādas pozīcijas, pat ja viņu divi sedz, met pāri rokām un iemet, pizdec. Bet nu kā jau komentātors, teica ORL komanda nav pieredzējuši NBA finālsērijās, viņi paši brīnās kā tik labi spēlēja, ka tika tik tālu, bet nu tomēr prieks par viņiem, bet vēl varētu pielīdzināt sērijas rezultātu pie 4:2 :khehehe:

Pats saproti kādas muļķības esi sarakstījis? Nevis Alstroms, bet Alstons. Un Orlando ir bijuši finalos ar Shaq+Hardaway duo, kur spēlēja pret Hjūstonu ar Hakeemu un Kenny "the Jet" Smitu priekšgalā, taču zaudēja sērijā ar 4-0.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad: Čalis no jebkāda leņķa, no jebkādas pozīcijas, pat ja viņu divi sedz, met pāri rokām un iemet, pizdec. Bet nu kā jau komentātors, teica ORL komanda nav pieredzējuši NBA finālsērijās, viņi paši brīnās kā tik labi spēlēja, ka tika tik tālu, bet nu tomēr prieks par viņiem, bet vēl varētu pielīdzināt sērijas rezultātu pie 4:2 :khehehe:

Pārlasi velreiz ko tu tur savervelēji. Saki ko gribi bet Pjetruss man patika līdz pēdējai spēlei pret Cavs. Tiešām labs sestais spēlētājs, bet tā epizode pret Gazolu bija cūciski apkaunojoša. Jāmācās zaudēt arī ir. varēja vismaz cilvēcīgi to sodu uzsist nevis iegrūst ar dūrēm mugurā. Pats vēl tur lecās, žēl ka Gazols to sīko perdeli neizrubīja.

Link to comment
Share on other sites

nepiekritīšu, zaudēt ir jāmāk regulārajā sezonā vai PO pirmajā/otrajā kārtā pēc tam nu pilnīgi un galīgi nav jāmāk zaudēt. Tur neviens neies padoties vai zaudēt ar godu. Finālos nav tādas iespējas, kā zaudēt ar godu, ja zaudē finālos, tad tu esi lūzeris neskatoties kā tu zaudēji!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...