Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vasarā slimot ir tizli.

bet nu kamēr vēl nav tīri siltais laiks neko garām nepalaid.

EDIT:

Nu šodien jā,ir tāds smuks laiks.

Bet nu pārsvarā tak katru dienu ir vai nu totāli apmācies vai līst. :(

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Hugo, tas tāpēc, ka tuvākajā apkaimē kāds vēl pierubīja mājas komplektu 3. Man šitie pigori bijapirms gadiem diviem vai trijiem, kad man bija pilsētas dsl. Apkārt gandrīz visās mājās bija mdsl, tikai vienā vēl bija iezvanpieeja. Tie kaimiņi kam bija iezvanpieeja pārslēdzās uz mdsl un taja pašā dienā man no max 256 kb/s (caur open garden sistēmu) pēkšņi sāka nākt ar 1 megabaitu sekundē.tā es nodzīvoju kādu pusotru gadu, līdz neatmināmu iemeslu dēļ paņēmām mdsl.

Link to comment
Share on other sites

:)

Ja tev ir plusā internet televīzijas komplekts, tad iznāk apmēram šādi, ja dekoders ir ieslēgts ir 600-700kb/s, ja viņš ir izslēgts, tad ir 1.0mb/s +/-.

Bet laikam jau tev tāds nav, tad varbūt tu zodz ātrumu no kāda cita, vai pašam Lattelecom ir kādas problēmas, jo cik zinu, ļoti daudzi tagad iepērk šo dekoder un gan jau tev kāds no kaimiņiem ir iepircis kaut ko tādu.

varbūt es rūkti maldos, bet pateicu, ko zinu.

Ārā forši, silti, bet lietus, bija naktī, tagad tāds slapš, apmācies.

Jūnījs būs visnotaļ aizraujošs mēnesis, sākot jau ar to, ka daudziem pazīstamajiem ir izlaidums, sānāk baigā dzeršana. Pie tām vēl, viens ir rīt, viens parīt. Tā, pēc tam vēl Līgo&Jāņi, atkal dzeršana, vai, pirms tam vēl taču mana dzīmšanas diena un vārdadiena. Jā, Jūnījs tiešām būs aizraujošs mēnesis. Jāsāk plānot Jūlīju, tajā pagaidām ir tikai ieplānots "Tiesto" koncerts, gribētos jau arī aizlaist uz BBP, bet neviens no pazīstamājiem nebrauc, vienam arī negribās un naudas arī būs tā pamaz, vismaz es tā domāju, jo pirms nedēļas būšu pabijis Ogres estrādē.

tā, jādomā, daudz.

edit: Pavisam aizmirsu pieminēt pašu galveno: YO, Es CWALKERS

edit2: ā, un ir baigais fail`s, man ir tik daudz ko klausīties un arī gribu visu noklausīties, bet relīzes nāk un nāk, pat nezinu pie kā lai apstājas, tā teikt, pie kāda dīģeja, bet nu jā, gan jau tikšu galā. Tagad klausos "Mike Saint Jules Universal Soundz 187 GuestMix Airbase 2009.06.09", nr2 izklausās labāks.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

:D Pofig ka 5dien ar larinu pec tam uz darbu :D Taa kaa manejaa brauc uz Saldu tad jaizmanto iespeeja uzrikot kaadu paartiiiii :DD Tapec shodien nedzershu un briediishu riitdienai :)

Ja drīkst jautāt, tad kāda tavējā?Ar to jau tu, protams, domāji, ka draudzene, vai ne? :whistling: Es esmu no Saldus!Iespējams, es viņu varbūt pat zinu, nevēlies, lūdzu, tikai nosaukt viņas vārdu!Netaisos Tev viņu atņemt, bet tikai intereses pēc! :P Vups, tikko pieleca!Viņa jau tikai brauc uz Saldu, tas nenozīmē to, ka viņa dzīvo tur! :D Es gan šodien tīri pa māju, jo iepriekšējo nakti atpūtos draugu lokā!Pa nakti skatījos filmu House Bunny! :*

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

Fruktainais lasot tavu tekstu es sapratu, ka Tu neesi īpaši gudrs čau! No offense bet nu.

Par tēmu, esmu beidzot vesels! Garīgais šodien uz visiem 101% Vēl pingvīni paņēma detroitu! yeaaah, tik labi. :)

Link to comment
Share on other sites

:whistling: Es esmu no Saldus!Iespējams, es viņu varbūt pat zinu, nevēlies, lūdzu, tikai nosaukt viņas vārdu!Netaisos Tev viņu atņemt, bet tikai intereses pēc! :P Vups, tikko pieleca!Viņa jau tikai brauc uz Saldu, tas nenozīmē to, ka viņa dzīvo tur! :D Es gan šodien tīri pa māju, jo iepriekšējo nakti atpūtos draugu lokā!Pa nakti skatījos filmu House Bunny! :*

:10cm::superlol:

Vinjai kaut kur aiz Saldus dzivo omiiite :D Taa kaa vinja tikai paris reizes bijusi SAlduuuu un tu shaubos vai vinju vareetu paziiit XD

cash^ skaade tikai taada ka 9:00 jaiet uz darbu un maneejaa buus ap 14:00 majaas :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

shodien taada hohma. biju vienu pacanchiku aizvedis uz servisu peec mashiinas. braucam atpakalj. shis apstaajas un suudzas, ka kkas grab. zvana meham, kas laboja mashiinu, shis neko nezin. ok, braucam taalaak. kas notika - vinjam pie Spices prieksheejais kreisas ritenis nokrita. :D

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D kads sakars te urlai ? cipa sporta terps ? es vnk uz vasaru atbraucu uz īriju un stāstu, ka cik milzigu summu starpība var būt ...

p.s skatos ka tu te citiem saki, ka viņi nav īpaši gudri, tieši to es pa tevīm varētu teikt :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...