Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ohh vakar mammas v-dienas svinešana pargaja uz partyu pie viena chalja. Aizskreju uz veikalu nopirku kasti ceesiniekus to kur 24 ieksha. Izdeviigi bet alus nebij labs. Okzz no riita 5cos izdomaju ka jaiet majas normala pali biju. Atvelkos majas visi gulj... es neesmu spejigs saklat gultu. Ja ari saklatu butu parak skaljsh un pamodinatu bratana siko.

Neko darit panjemu sulas paku, mashinas atslegas un gaju uz mashinu gulēt. Pirms laidos miega nolaidu taadu siivo ka gandriz nosmaku.

Ta ari 10h noguleju uz prieksheja sedeklja lidz bratans pamodinaja. Iegaju ieksha pierijos... Un gaju atkal pie viena chalja. Pasedejam mashina pachillojam... tas viss izvertas uz 5h un ta pavairak alinji. Salapijos atnacu majas atkal pierijos un ta ari es te tagad sežu.

Kartejo reizi moraļņiki par to ka esmu nodzeris naudu un neko lietderigu neesmu nopircis. Tagad pec šitās nedeljas laikam beidzot sakshu stradāt. Uz darbu braukašu ar riteni lai noiet alus vederinsh.

Tagad skatišos Babel veca bet itka interesanta filma. Tad jau redzes...

Jauku vakaru visiem :)

Link to comment
Share on other sites

Uzrakstiiju krievu valodas centralizeeto eksaamenu un vel palika runaajamaa dala peec paaris stundaam. Bija diezgan viegls, salidzinot ar pagasogadu, vieniigi klausaama dala, 1. un 3. uzdevums bija galaks.

Ok, eju uz skolu. BB :)

Link to comment
Share on other sites

Es šorīt atklāju, ka man pie dirsas bija ērce, laikam, ka ilgi ne, nebija piesūkusies, vannā vnk norāvās nost domaju ka kkāda krevele uz pakaļas :lol:

Apsveicu pinky, ko tik vēlu? Tagad tikai 18 vai vnk slinkoji :D

Es nesaprotu kapēc, bet man nāk ņirga par to - "Yo, es C-Walkers" :DD Sviests kaut kāds... Tā sessija jau raitiem soļiem tuvojas noslēgumam, cerams, ka ar daudz maz pozitīviem rezultātiem... 1 parāds paliek, vairāk gan nevaru atļauties...

Dzirdēju, ka 9tajiem eksī bijis viss eksis pārsvarā par hronoloģiju, ķip gadiem, termini vispār esot bijuši ļoti sekundāra vajadzība, līdz ar to dažiem gājis tā pagrūtāk.. Aij pajāt, pamatene smird pēc dinozauriem :D

Link to comment
Share on other sites

Dēm, esmu slims ar lielu temperatūru. Paigaidām 38 bet nu, cerams rīt sāks kristies. Šis vakar jāpavada zem tējas un daudz šķidruma. Par pc varu aizmirst, bet nu tiku un neilgu laicinu.

Pīs aut, es eju lupīt basi.

Link to comment
Share on other sites

Stāsts tāds - vakars ap deviņiem, es un vēl viens čubriks izdomājam aiziet uz LMR (lauksaimniecības mašīnu rupnīca!?). Atrodam sētā caurumu (ar x palīdzību) un dodamies iekšā. Apskatam gandrīz visus paviljonus un sākam zīmēt uz vienas no sienām, pabeidzam, ejam tālāk.

Apskatam daudz pazīstamu graferu darbus, kad pēkšņi sākot zīmēt citā vietā, ieraugam suni bez ķēdes, protams sākam skriet uz tuvāko logu, kas, starpcitu, nebija tik tuvu . Ok, izdomājam iet prom, meklējam vietu pa kuru ienācām, bet ieraugam, ka apsargs jau nāk uz mūsu pusi ar tekstu: "ko jūs šeit darat??!?!?!?!?!?", es nokliedzos:"mēs jau ejam prom". Sākam skriet, draugs aizskrien uz priekšu jau uz citu paviljonu, bet es vēl skrienot ārā no paviljona, kurā apsargs bija, izdzirdu šāvienu. Ar vārdiem:"b*** d***" , sāku skriet kā strauss. Izskrienot ārā vēl riteņbraucējs, kurš bija dzirdējis šavienu, apjautājās, kas tad tur īsti noticis.

Link to comment
Share on other sites

nezinu,kas bija tik mega uuber gruuts. biggrin.gif

moš tie fakinie ordeņi un protams fakinais pārspriedums. cits nekas nelikās grūts.

just loģiskā domāšana. biggrin.gif

Hronoloģija(1. uzdevumus laikam) bija vienīgais kur tajā vēstures sūdā vajadzēja padomāt. Tā otra "avotu analizēšanas" daļa vispār bija īzī salīdzinoši ar iepriekšējiem gadiem(nu varbūt kautkur šur tur bija kāds stulbi formulēts jautājums utml.) un radošajā daļā bija salīdzinoši viegla tēma - Lielvalstu ietekme uz Baltijas valstīm 20-21gs(aptuveni tā. +minēt vismaz 3 vēstures faktus blablablalbabla)

Vispār šogad tās 9. klases ieskaites ir vieglākas par iepriekšējiem gadiem. Dabaszinībās vispār varētu nolikt kāds, kurš nekad nav aizgājis uz nevienu ķīmijas, fizikas, bioloģijas stundu, jo tur bija daudz visādi jautājumi no dzīves... par dažādiem atjaunojamajiem energoresursiem + atomelektrostacijām(par ko vispār esmu daudz visādus sūdus lasījis gan žurnālos, gan internetā) Dabūju 9 tajā ieskaitē. Visneveiksmīgāk man pagaidām ir veicies latviešu valodā, kur ieguvu 7 balles(pirmajā/otrajā semestrī/gadā sanāca 6 latviešu valodā un 5 literatūrā.) Runu vispār latviešu valodā sāku gatavot tās pašas dienas rītā filmas The Union ietekmē, kas tika noskatīta iepriekšējās dienas vakarā. Angļu valodā vienkārši ideāli(manuprāt) norunāju(nekur neaizķēros un visi jautājumi un atbildes vienkārši skanēja jauki) un beigās dabūju 9. Matenē arī kā par brīnumu biju spējīgs gandrīz visus uzdevumus izpildīt(vai vismaz daļēji izpildīt) un norāvu 8. Vislabāk man patīk tas, ka man visulaiku matenē ir bijuši piecinieki un tikai pēdējā nedēļā pirms atzīmju izlikšanas biku pierāvu, lai dabūtu 6. Ieskaitē izliku visādus puišus un dāmas, kuriem pirmajā/otrajā semestrī savilka kautkur uz 7-8 :D

peace out,

es eju cept tos vistas-kājiņu-šašļikus uz sava balkona

mmmm...

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Apskatam daudz pazīstamu graferu darbus, kad pēkšņi sākot zīmēt citā vietā, ieraugam suni bez ķēdes, protams sākam skriet uz tuvāko logu, kas, starpcitu, nebija tik tuvu . Ok, izdomājam iet prom, meklējam vietu pa kuru ienācām, bet ieraugam, ka apsargs jau nāk uz mūsu pusi ar tekstu: "ko jūs šeit darat??!?!?!?!?!?", es nokliedzos:"mēs jau ejam prom". Sākam skriet, draugs aizskrien uz priekšu jau uz citu paviljonu, bet es vēl skrienot ārā no paviljona, kurā apsargs bija, izdzirdu šāvienu. Ar vārdiem:"b*** d***" , sāku skriet kā strauss. Izskrienot ārā vēl riteņbraucējs, kurš bija dzirdējis šavienu, apjautājās, kas tad tur īsti noticis.

Latvijas Metāla Rūpnīca? Vai bija Rīgas Metāla, neatceros. Tas bija pārdaugavā? Ja tā ir tā, tad tur vēl kiwijs, poukeee un vēl daži bijuši..

Link to comment
Share on other sites

:D Diena it kaa atri pagaja bet ne galvaa ne d1rs@@@ :)

Tā varētu būt :D

No sidra neko nedod :D skuķu dzēriens. :D(lāb tas tāds joks.)

Nu tad ņem vēl :D mošk tad būs galvā :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...