Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Epic Fail.!!!

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin, kurā vietā Rīgā var nopirkt SAMSUNG digitālajam baterijas? :whistling: Un pateikt cik viņas apmēram maksātu? :/

p.s. Un vai varētu būt tā, ja es pamēģināju digitālā baterijas lādēt citas firmas lādētājā, viņas sabojājās?vai arī ieliku digitālajā tās baterijas, kuras tika lādētas citas firmas ladētājā un digitālais ir beigts? Jo man vairs pat tā gaismiņa digitālajam nespīd, kad spiezhu iesleegt... Paliidz kaada gudraaka galva luudzu sajaa jomaa, buushu pateiciigs!

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

Man vienīgajam neiet http://betway.lv ?

aa, nē nu viss oky :thumbsup:

Betway.com jau drīzumā atgriezīsies!

Patlaban Betway.com tiek veikti vairāki tehniskie uzlabojumi!

Es jau nobijos ka manam ienākuma avotam kas noticis :DD ceru ka līdz vakaram būs up :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Nu ak dievs, moby, drukas kļūdas nevienam negadās ne? Visi tādi pareizi, ka ar komatiem pat raksta. Un ja nesaprati manu domu, tad es biju domājis, ka TAGADĒJAIS ORL Magic sastāvs neviens nav pieredzējis NBA finālu, bet nu protams, ka pati komanda ir bijusi NBA finālos. pīīs. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Čau, es esmu atgriezies no nepamatotā atvaļinājuma ^_^ Čau EDD, man nav jāizglītojas lasot vikipēdiju par nepareizi orientētiem cilvēkiem!!! Ja es uzskatu to par slimību, tad kaut kāda interneta adrese ar pretējo informāciju man neliks mainīt domas, Piedod, ka neesmu vienisprātis ar Tevi, žēl, ka nespēj to pieņemt un labākais, ko vari izdarīt ir man uzlikt suspendu uz nedēļu, tas gan ir smieklīgi ;) Karoč, neesmu apvainojies uz Tevi, turi bulkas ;) Šodien paģiras diezgan smagā apjomā, laikam švaka pirts vakar būs bijusi... traki... tagad tik jāgaida 6dienu, jāšauj uz māsīcas izlaidumu un atkal pirts... wuuhuuu, tad jau jāņi utt... ož pēc intensīvas alkohola filtrēšanas pārmērīgos apjomos, droši vien jutīšos sagrauts, bet nu nekas, katram savs krusts jānes :D Kā Jums klājas? ^_^

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Sukas šodien rajonaa 3 veikali apzagti tai skaitaa ari senču veikals. Neesmu gulejis ne minuuti. 5cos no riita jau gaju slauciit stiklus. Nice nice man patik... Jatinas prom tomer laikam bus no šis bedres.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka n00ne un crzfst netiek serverī un tagad ārdās pa forumu tādā veidā raudādami :superlol:

Gignam jau stīmots serveris ja? un ja nobloķē steam id kas notiek tālāk? citos serveros arī netiek?

bet nu viņi cenšas, pat ļoti, lai varētu kaut kā ieriebt, žēl tik, ka nesanāk :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

waplet, tavs avatars, supaaMEGAsexyhardc0r3, ļoti patīk :thumbsup:

Šodien uzzināju, ka finālspēļu laikā, bija daudz slavenības uz NBA finālu, tajā skaitā Rihanna ar draugiem, Zac Efron, Krišs Brauns, un tādā garā, un Rihanna meklēja sev draudziņu, un uzmeta aci Lewisam no ORL Magic, normāli. :muahaha:

Tas ir kaut kāds stulbums, agrāk esmu ieinstalējis Skype 4.0 uz XP OS stacionārā datora, šodien izdomāju uzzinstalēt uz Vistas laptopa un bļē, uzzinstalēju Skype 4.1 un nezinu kapēc, bet visas lapas sāka gļučīt, tipja ziniet kad uz kāda linka uzvelc, roka parādās, a man tikai pēc kādām 5-10sek, tipja ielago tā..pēc tam uzzinstalēju 4.0, sākumā itkā k, un tagad atkal, bet tikai kādas 3-4 sek tie lagi, bet tāpat ;@, kāds kaut ko zin sakarā ar šo lietu? Kapēc Vistai nepatīk Skyps, bet nu es nesaku, ka 100% skype vainīģs, vienkārši viss iesākās kad upgreidoju..

EDIT: Nē normālā nozīmē, viņš izskatās jauks/mīlīgs/smuks, turpretīm bailīgs, iznīcinošs, bet man patīk ;)

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Macho uzspiefu ctrl+f5, bet http://www.bildem.lv/files/935_b4ub8/lags.JPG

btw kвds ir рo redzejis

http://video.i.ua/user/2173582/23591/112861/ lolo tik rзcоgs, kas nesaprot krievu valodu, var neskatоties, prosta tв rзcu + vзl рis http://www.failiem.lv/list.php?i=lvckid lolol vienkвєрi rзcu vislaik :D un vзl pa рo katru reizi skatoties rзcu :D

Link to comment
Share on other sites

Ahh, Jūs, pupizauri ! :hump:

Reāli tagad sapratu, ka Man vairāk nav ceļa, kurp atkāpties. Man ir tikai DINS whisky&cola, kā arī Džeimsons no iepriekšējās reizes. ko nu lai es tagad daru. Esmu tādā kā patīkamā apjukumā, tāpat kā pirmo reizi mērcēju savējo pludiņu, gandrīz tikpat patīkams uztraukums. Nu tik būs, nu tik būs :daz:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...