Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Man jau 2trais pohu limenis iestaajies... drebulji,miegs,bezspeks :DD Bleee alinju srochna vajag lai salaapiitos :) bet netieku no darba prom :( Vakar taadus ugunjus nodevu :D nax 8km ar kajam majas gaaju :DD hvz cikos un kaa majas atnacu :DD Bet nebiju BONAPARTU dzeeris n-tos meneshus jau :) Bet tik labi lejaa gaja :)

Link to comment
Share on other sites

:DD Bleee alinju srochna vajag lai salaapiitos :) bet netieku no darba prom :( Vakar taadus ugunjus nodevu :D nax 8km ar kajam majas gaaju :DD hvz cikos un kaa majas atnacu :DD Bet nebiju BONAPARTU dzeeris n-tos meneshus jau :) Bet tik labi lejaa gaja :)

Shodien sakshu ar Džekiju Danielīti ... tad manis kas notiksies...

Jei shodien izlaizas, maybe kaads ieksh PUB ir pamanijis tadu mazu pedolaceenu :D

GRATZZZZ HIM !!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:) Tagad jaiet chuchet gan :P

Tevi gan reti var redzēt serverī , tikai dzerstās :D Tik pa jāņiem nepiedzeries tā kā vienmēr :D

Nu čuci saldi :)

Pats arī eju gulēt :)

Edited by ZnT
Link to comment
Share on other sites

:P Jaiedzer tak arii kaadreiz ir :) nevar jau visu laiku spelet un nedzert :DD

Nu statos gan neskatījos :) . Nu protams , it īpaši pa vasaru :) Nu pa jāņiem es tak arī nespēlēšu cs`u , jāiedzer arī :P . Piekrītu par to spēlēšanu un nedzeršanu , es tā nevarētu iztrurēt :D

Link to comment
Share on other sites

Ziniet ko es teikshu ?!

Izlidusma nedzeriet !!! taa ir naave... nupt pamodos ar durtu bruci lbj roka un es pt nez ka dabujis... + vel visas bikses netiras.... bet kas ir pats trakakais... MAN IR CIIGAS, BET NAV UGUNS !!! :fsckinsad: :fsckinsad: :fsckinsad: :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Patiesiba par to es ari iedomajos pec tam !!!

P.S. shodien man ir filmu diena, jo neko citu neesmu spejigs darit :P Un roku maitas gribeja shuut, bet es pateicu nu i nafig... un Talsu arsti vnk uznjemshanaa rox... :lolza:

Link to comment
Share on other sites

P.S. shodien man ir filmu diena, jo neko citu neesmu spejigs darit :P Un roku maitas gribeja shuut, bet es pateicu nu i nafig... un Talsu arsti vnk uznjemshanaa rox... :lolza:

Cik liela tev tā brūce ir? Ķipa nopietni uzšķērdēts? ;D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...