Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

tiko ar larinu nopelnijaam haltuuru un nopelnijam 7ls :) Ta kaa priekshniecei shodien brivdiena sanaks tads patikams kodieninsh :) Pedejaas dienaas kaut kads baigais nogurums un baigi atri aizeju guleet...Pat nav laika CS uzgriezt! Varbut shodien bus japashauj :) Atkal kartejaa nedelja palidojusi nemanot! Rita jau 6diena un gan jau kads partiiijs jasariiko :) Vakar arii dzeeru fak es jau skjiet pedejo 3ned laikaa labi ja 3dienas neesmu neko pilnigi lietojis! tas nav normali! visu laiku ik pa bridim kaut kadas halturas uzrodas :DD tas tikai priecee :) Smekjeet ariii esmu saacis krietni mazaak :) Ja agraak izpipaju 1pacinju pa dienu tad tagad pietiek ar 3-5 cigaretem vismaz darbaa :)

Link to comment
Share on other sites

Pie manīm žarons ne pa jokam. Atkal nevar neko zāģēt/laistīt/dafigviņzin ko vēl. Tākā atliek vien sēdēt nojumē un truli lupīt portatīvā ekrānā ā un protams klausīties labu mūziku. Vakar kaimiņš(ar nerviem slims cilvēks) piedraudēja citai kaimiņienei un pateica, ka viņa māja ir "Drošības māja" un ka viņš izsaukšot kkādu drošības firmu lai viņu savāc. Karoč es tik sēžu nojumē un rēcu pie sevīm. Vispār nedrīkst par viņu smieties. Bet nu tikuntā. Vakar biju ar māsu ezerā, jebal tur gan ūdens silts. Vienīgi tizli, ka uz abiem viens ritenis. :khehehe: Ok laikam jāiet kkas sameklēt paēst un tad jādodas meklēt ko padarīt, savādāk es mirstu no garlaicības. :)

P.S. Good men, kad beigsi dzert?

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

quelyd lmfao ko neieliki savējo "dienas tekstu" par kuru es pārēcos, par to gulēšanu omfg lol. x)x)

Vakar, bija tik pretīga diena..sākumā viss sākās ar lietu, stipru lietu..tad aizbraucu 07:00 pie vecmamas uz dzīvokli, pagulēju tur 4h (rofl :DDD) un tad devos pie zobārsta ~_~ Man ar zobiem viss ir čiki piki, bet psc..dēļ kautiņiem viens priekšājais zobs ir izkustējies nedaudz no vietas..un tādeļ jāliek platīti, ar kuru gadu būs jānostaigā, bet sākumā vajadzēja izraut divus, DIVUS auč zobus katrs savā pusē..tādas mokošas sāpes vakar bija..un tagad sajūta, ka man pa seju sita kādu 1h non-stopā, bet gan jau izdzīvošu, ceru.

Tagad man izveidojās viena ļoti nesaprotama situācija..man patīk viena meitene kas dzīvo netālu no manis ja, bet uz randiņu, kino gribu aiziet nevis ar viņu, bet ar viņas draudzeni, wtf? :Dlmfao Pats nesaprotu, ja man patīk meitene, bet gribās iet uz randiņu ar viņas draudzeni :(

Link to comment
Share on other sites

Lol, bljee shitaas dienas no jaanjiem sanaaca vienaa dzershanaa, ibio!!111 100 izsaukuma ziimes, LOL!

Saakuma bija jaasvin liigo & Jaanji, 26 ModeratO dz/d, 28 draugam dz/d, 29 teevam dz/d, 30 atkal ModeratO & draugi svieneeshana, driiz jau atkal kkas jaasvin. CHEERS! Aa un shodien baigi jauks laiks aaraa isteniiba, baigi silti, katru dienu eju peldeeties, tikai es pa shitiem paartijiem nodzeeru un nopiipeeju naudu, nesaprotu kaapec es taa dariju.. pedeejo naudu noteereeju vakar nopirktdams jaunu telefonu Sony Ericcson C510, VIENKAARSHI I <3 that phone, yeeehaa! Nopirku telti, lai ir kur guleet parasti ~5 cilveeki saak guleet 3 vietiigajaa teltii, nee nu forshi, ne? Nopriku jaunu basketbola bumbu, jo vecajai bija kunkulji un es speeleeju ar vinju futbolu, baigi feini.. Nu tagad atkal jaaiet peldeeties, domaaju aizbraukt uz kuldiigu, varbuut kaads tuss buus.. :) A kas vispaar no GIGN`ieshiem dziivo Kuldiigaa?

Link to comment
Share on other sites

Labdien mazie :) Es dzeru un dzeru un velreiz dzeru :D 3l sidra 2viina pudeles un nu jau ali aizgaja :D Taa kaa neko neesam eedushi ar Larinu,tad dolbiii ne pa jokam!Viss ir forshi :DD Diena tik atri arii pagajusi,paskrejusi man garaam!Vakaraa arii kaut ko jaizdomaa :) Lidz bitch partiiiij vel 3wiiikendi :) Ariii labi :) diena pagajusi tik forshi nemanama vienaa dzershanaa :) es nezinu pats kad beigshu dzert,jo majas mani vel mokas pudele gaida un pec darba vel paris ali ir ieplanoti!Ritaa dzimene kolegjim,taa kaa dzershana draud talaak :) Pec tam zvejniek svetki kaut kad arii tad jadzer :D priekaaa!

Link to comment
Share on other sites

Šodien aizmaucu ar ričāgu uz juru tagad beidzot pa riitigam pasauljojos viss sarkans esmu AAAAAAAAAAAAA vnk nevaru iztureet ta viss suursts tagad. Nezinu ka uzvilkšu kadu drebju gabalu. Jabrauc tagad uz v-dienu. Derētu atveisinaties ar aukstu uudeni. Vsp juura baigi silts uudens vilnji ari forši.

Link to comment
Share on other sites

Tatad shodien diena nevisai...

pamodos 11os... slinkums baigais bija kaut ko darit, tapec saku spelet CS. Bik apnika un izdomaju piekartot istabu un tad pec sunja fekaalijas atrashanas izdomaju, ka jaizved suns neliela pastaiga apmeram stundas garumaa. Izradijas, ka suns par sho faktu tik iesham bija ljoti priecigs. Aizvedu uz vietejo ezeru karsta un saulaina laika nopecaat aka nopeldeties. Atnacu majas un peksnji zvana muchas draugs un jauta vai es nevelos sasliku un alinjus... par cik ir 5dienas vakars, tad atbildeju - PROTAMS ! :D

uzcepama uz lodzijas saslikus, iedzeram paris alinjus un pasmejamies...

Velak atklaju, ka shovakar taksh ir DUB FX, bet pikis tad nav. :( peksnji uzraxta h1tex un prasa vai nav veelme doties, es saku, ka ir, bet ir proba. Vinjsh to laikam ir nokartojis un es dodos uz DUB FX :meele: :meele: :meele:

Apskaudiet mani :muahaha:

Bet besii, ka bezdarbnieks ir tikai ap padsmito datumu :unsure:<_<:thumbsdown::pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, pēc 10min(tagad jau mazāk) sākas sensation white AMSTERDAM!!! Abas dienas dj lists:

ERICK E

FEDDE LE GRANG

SEBASTIAN INGROSSO

SANDER VAN DOORN

Šo pasākumu gaidiju ļoti ilgi, tāpēc laikam šī būs kārtējā negulētā nakts, ā un rīt arī ir. Karoč yoo!! Live streams- http://www.sensation.com/radio/index.html Tagad iet Jeff E warmUP mix beigas jau labas. ;)

P.S. Kas vēl fano par sensation?!

Link to comment
Share on other sites

Forša mūzika skan, možet kāds zin, kur šīs dziesmas varēs dabūt pēc pasākuma???

Man vispār šī vasara patīk ar vien vairāk, pateicoties visiem pasākumiem ar draugiem, regulārajām strītbola spēlēm, peldēšanos ezerā un sauļošanos, kā arī pārējām lietām. Tomēr šī ir arī tā vasara, kad sākusi izpausties vissmagāk alerģija pret dažādiem putekšņiem un mēslainām papeļu pūkām un citiem šādiem mēsliem. Reāli man vajag katru dienu 1 baltu ripiņu un acu pilienus, ja nē viss sāk iet pamazām dirsā ar mani, sākot ar to, ka kakls sāk niezēt no iekšpuses un tādiem mēsliem. Ja nedabūju savu zāļu devu dienu varu izvilkt ar šausmīgi niezošām sarkanām acīm, nākošā dienā jau sākas, iepriekš minētais.

Tātad varētu teikt, ka esmu atkarīgs jau no medicīnas, bet pie dirsas ar visu to černi, šī vasara vienalga spārda dirsu ar siltām saulainām dienām un aukstu alutiņu.

Link to comment
Share on other sites

-ATVAINOJOS JA NEBŪS ČETRAS RINDAS-

Dziesmas pēcāk jāskatās dīdžeju setu tracklistā, ja tāds vispār ir pieejams. Kādu dienu pēc 4jūlija(jo tad arī būs sensations amsterdamā) pasērčo gūglē dīdžeju setu tracklistu. Protams vispirms ieej sensation.com mājaslapā un paskaties kas par DJ spēlēja. :) haha smailijs mani izglāba :)

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Ej tu nost ku shodien ne ta juutos :DD Vakar taa aizleeju muuli ka nelikaas maz :) Beigaas vel ar Larinu dabujam kasjaku ievilkt :D Vispar jumtu norava nost jo pedejo reizi kad ko taadu vilku bija vacijaa pirms 3gadiem,bet tur toreiz bija laba manta dabunama :) Bet shitai arii nebija ne vainas :DD Vopshem stadija bija tada ka pat OPTIMAS LINIJAS alu biju spejigs iedzert,kuru skaidraaa iekshaa nav iespejams dabuut,bet dzerumaa garshai nav ne vainas! :) Ap kadiem 2:00 ar taxi majas aizbraucu jo nebiju spejiigs turpinaat celju ar kajam uz majaam! Brrr! Pec darba ar larinu jaiet piebeigt alinjus :) Tjipa uzlapiities!Cigaretes ariii nav japipaa tiiita tabaka ! Luupas jau sap fak ,jo filtrinji nav! Ah ja vakar biju uz kaut kadu Liepajas pludmales Dj disko partiiij :) hvz neko isti neatceros,cik vienigi ka tur daudz daudz kriev tautiibas jaunieshu bija!

Link to comment
Share on other sites

pizģetd good men! Ej takš ārstējies, Tu esi atkarīgs no dzeršanas. Un bišk jau pieriebies lasīt, ka Tu tikai raksti par dzeršanu, bet visulaiku saki, ka vairs nedzersi.

Tātad šodien norisinājas MītavaOpen 2009 kauss minifutbolā. Ja godīgi, tad man acis pavērās, kad ieraudzīju visas tās komandas, kas ir sabraukušas. Nu bija dažas tādas tiešām skillotas, bet lielākā daļa bija tādi kur spēlē uz principu - "Ka tik kaut kur aizspert!" Tiešām turnīrs bija ļoti foršs. Pastāstīšu kā mums īsumā gāja - Sākums bija tāds pašvaks, jo nospēlējam 0:0 pirmo spēli, bet, tad jau aizgāja. Sākām ņemt priekšā vienu komandu pēc otras. Divas reizes nonācām līdz pēcspēļu soda sitienu sērijai. Tad jau bija skaidrs, ka esam jau ieguvuši ceļazīmi uz finālu, kas norisināsies Rīgā, "Skonto" stadionā, 15. augustā. Tad spēlējam, lai noskaidrotu kuri būs 1.;2.;3. un 4. Spēli pret komandu "Rainis" zaudējām ar 1:2, bet cīņā par 3. un 4. vietu pieveicām "Turlavu" un tā ir pirmā reize mūsu karjerā, kad pieveicam "Turlavu".

Kopsumā esam ļoti priecīgi, bet šo visu varēju tikai noskatīties, jo man kauzts kājas pirksts, bet domāju, ka līdz finālam būs ok.

Link to comment
Share on other sites

Sensation White Amsterdam otrā diena jau sākas. DJ lists tas pats kas vakar. Šodien arēnā 40k cilvēku, laikam iespaidīgs skats(kā jau katru SW, bet nu) Vakardienas sensationa bildes http://www.sensation.com/index.php/world/n...009-online.html ir dažas bildes ar arēnas kopskatu(tās manas mīļākās bildes) Live streams- http://www.sensation.com/radio/index.html Nu ko, gaidam interesantus setus no DJ :)

Link to comment
Share on other sites

quelyd, tu raksti daudz, bet reāli nekas no tā nav interesants. get a life. sāc kaut ko interesantu darīt, lai būtu ko te ierakstīt. Ļoti bieži tu raksti par savu house/trance/dance u.c. huiņu(es tikai izskau savas domas, nedirs :) ), bet nu cilvēkiem šajā topikā interesē INTERESANTAS lietas. Pieņemsim, ja Gūdmens te rakstītu nevis tikai to, ka viņš vakar dzēra un tagad ir pohas, bet arī to, KĀ viņš dzēra(nu cik atcerās), tad viņa posti būtu reāli interesanti.

Šis ir kārtējais atklāsmes moments alkohola reibumā.

Link to comment
Share on other sites

Good man tev jautājums. pēc dzeršanas neesi pamodies pieņemsim Ludzā vai Rezeknē kādā grāvī. Manā dzīvē pagaidām nenotiek nekas. darbs un pēc tam gulēt, jo neko daudz nevar pēc tam padarīt. ā jā man tak drīz kadets būs gatavs. Tiem cilvēkiem kas nezin kas tas pa vellu ir http://www.youtube.com/watch?v=x0fpRzgfHPk...feature=related tāds normāls čils. šis ir mans pirmais raksts šinī ūber spamā. un man ir četras rindas ^_^

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

A kapec Jus man kaut ko parmetat? Es nesaprotu!Esmu pilnigi shokaa :) Neee talak pa Liepaju neesmu ticis :D Ja dzeru sheit tad ariii japaliek sheit :P A to nebuutu labi :) Trakakais kur esmu pamodies ir bijis ka esmu atluuzis pie simfoniskaa orkjestra eekas :) bet operativi es tiku samekleets un 3draugu pavadiibaa nogadats majas un pat apsegts :) bet tas jau ir bijis krietnu laiku atpakalj :) taa kaa pedejaa laikaa ldiz tadai kondicijai censhos nenokljut :) Vismaz censhos un par laimi arii netieku vairs :) Rudijums naak ar laiku :) taa ka pieredziite man jau ir :) vasara tak ir dzershanas laiks :P Shodien jaskataas tas maikla dzeksona raidijums pa LNT 19:15 :)

Link to comment
Share on other sites

četras rindas neko nenozīmē. Nu es domāju neko, neko. Redz kā es mānīgi jau esmu pierakstījis vienu rindu, kas manu teoriju labi pierāda(ou, nu jau 2.5 rindas) B)

Labi, nu pie lietas. Neviens fonofesta upuris šodien nenāk ārā ar mani izklaidēties(ya' know, t3h ūžual šit - iet zagt mašīnas vai cept desiņas.) tapēc esmu neizsakāmi bēdīgs... noot B)

Bet arī tas īsti nebija tas galvenais kāpēc es vispār ielīdu šajā topikā un vēlējos dalīties kādos, manuprāt, interesantos dvēseliskajos pārdzīvojumos. Labi, tagad tiešām pie lietas.

Tikko atgriezos no pastaigas ar suni un, apciemojot toletes podu, es atklāju ko satraucošu(reklāmas pauze tagad... vismaz vajadzētu būt.) un pat rakstot šo esmu izdomājis kā to tēlaini(ar atskaņām :slap: ) jums pavēstīt.

"I've got a tick on my dick"

Šāds parazīts pie manis jau ir ciemojies divas reizes. Parasti tā izvilkšanu es uzticēju savai mammītei(šīs got teh skillz to pay teh billz), bet šoreiz laikam tomēr to mēģināšu veikt pats :rolleyes:

aye aye

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

ērce uz pimpja? Gadās.. jo penim tak daudz asiņu, tapēc viņām tur patīk piesūkties.. pazīstamam peldoties ar piesūcās pie olām..

by the way, aizvakar biju jūrā un fakin nodegu..aizmirsu krēmu uzsmērēt.. vakar visu dienu nomocījos, pagulēt ar nevarēju.. Tagad jau bišku labāk.. :) Jābrauc pie drauga būs kkas jāpadara, drīz atsākas treniņi un jaunā sezona. :) Jasarīko kāds chill vakars būs. ;)

Tagad sēžu pie portatīvā, ēdu zemenes ar pienu.. Kaut kā tās zemenes ir jāapēd, jo redz, radi sabraukuši un tonnām zemenes atveduši. :)

Labi es dodos, yo.

Link to comment
Share on other sites

"I've got a tick on my dick"

Bļe man arī bija piesūkusies mēnesi atpakaļ un tieši uz mana Terminator' ... :D Es vienkāši paņēmu un defaultā norāvu to maitu, jo sākumā nebiju nemaz iebraucis kas tas par šudu pielipis pie mana krāna :D

Ehh, šodien laikam būs jāvelkas uz kautkādu tusu pie ezera, ja vispār kāds nolems kaut ko rīkot, jo laiks nav tik karsts šodien :unsure: ...Hope ka būs, citādi es galīgi mājās norūsēšu..:)

Ceru ka ir 4 rindas ;)

Link to comment
Share on other sites

ye beibii shodien alga tika parskaitita! Tiko ar mazo notiesaajaam gjimenes gardo picu! Pa pirmo! :) vakaraa doma padzert :) Nu alu neko specigaku jau 1dienas dienaa negrasos dzert! wiikendaaa normal iatputos lielako dalju guljot :) It kaa jau vakar ar senciishiem normala sadzershana sanaca,pa ilgiem laikiem ciemos bija atnakushi taa kaa wikends pa pirmo! laiks gan araa nav forshs,it kaa visu nedelju sola lietu,kas man personigi nekam neder! 3dien jau brivdiena,taa kaa gan jau pardzivoshu uz jurciti jau noteikti gan nesanaks aiziet :( tas taa skjrobiigi,bet nekas :) 3dien tak bus jadzer kolegjim dzimene :) jee beibiii :) lab jauku jums dieninju un gan jau zinjoshu kaa gaja :)

Link to comment
Share on other sites

Yх,

Septоtв diena jeb nedзпa рajв sniegoto kalnu valstо, uz gulзрanu man kaut kв galоgi nevelk, pus 2 naktо bet vзl galоgi gaiрs вrв, pat saule spоd otrpus mвjai. Vзl lоdz 5dienas rоtam bырu рeit un tad garais 2 dienu ceпр lоdz mвjвm, вh tas bыs smagi 8 cilvзkiem gulзt 9 vietоgв busв, itka jau vietu uz grоdas esmu ieтзmis, cerams ka neviens nenozags, rоt kвpрu 1270m augstв kalnв( laikam lielвkais kalns рajв apkartnз) spicз ir sniegs, tвkв dabырu pirms prom braukрanas kвrtоgi uzзst dzelteno sniegu, pa роm dienвm bыs jamзмina nokoпоt kвda smuka kaimiтu иiksa, so peace out - uztaisорu sev kaut ko barojamu.

p.s. Sum 41 - The Hell Song

p.s.s aplзjos ar milku, jзj - lucky me, pienpuiks 4 eva

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

Atkal nav рeit rakstоts par piedzоvojumu ar manu kвjas fingeru :fsckinsad:

Рodien biju uz tehsnisko apskati pirkstam. Nu ko - aizeju uz вtrajie un, kad eju ap stыri ,tad ieraugu and i was like :slap: ! Bпad tur sзю kвdi 30-35 cilvзki.(neskaitot tos, kas jau bijuрi iekрв)Sooo, es prasu, kurр numurs tagad ir iekрв un man atbild: "12."! Un es atkal biju :slap: , jo man bija 37. kвrtas numurs. Soo fuck it. Pofig es tur biju paнзris divas meiиas lоdz, lai sastвda kompaрu. Laiks pagвja salоdzinoрi вtri, jo sвku sist bazaru ar vecвm фmзm. Tad nu pienвca mana kвrta, lai ietu рajв biedзjoрi smakojoрвjв, balti biedзjoрajв un нirurgiski biedзjoрo priekрmetu kabinetв. Tur protams srazu bija nosыtоjums uz rengenu, tad atkal pie вrsta un рis man tur tausta to pirlstu, bet es sвpes nehuja nejыtu :khehehe: , tad pateica, ka pirksts vзl nav nobоdijies un vзl nedзпu jвpastaigв ar мipsi.

So diena +/- normвla, tikai bija no slimnоcas ar kвjвm to estj kruнiem jвnвk. Bet tв viss bija ok.

Link to comment
Share on other sites

Šodien draugos atnāca intriģējoša vēstule:

zfzkirpvmsmszhj8r7xy.jpg

Tā kā man viņa ne visai interesē, tad džeki >22cm sarosās! Lieki teikt, ka es viņu nepazīstu un kopīgu draugu mums nav.

Šodien SuperNetto pērkot alu, pēc tam, kad es jau biju samaksājis, pārdevēja ierubījās, ka tas ir alkohols un paprasīja dokumentus. Lai gan vairs nebija jēga rādīt, es tomēr izvilku un iedevu baltās tiesības. Šī sāka kaut ko purpināt, ka tas neesot dokuments etc. uz ko es atbildēju, ka par to vajadzēja domāt pirms man pārdeva. Viņas "Es tikko norāvu mentālo stieni" sejas izteiksme bija vienkārši neaprakstāma :D

Ja jau sāku runāt par 18+ tēmu, tad pirms pāris dienām pērkot cigaretes Narvesenā @ Galerija Centrs man arī paprasīja dokumentus. Tā kā pasi līdzi nenēsāju, tad iedevu baltās tiesības. Tālāk mana un pārdevējas saruna:

- Tas nav dokuments!

- Es varu parādīt arī studenta apliecību un ISIC ar tieši tādiem pašiem datiem. Domājat es visus trīs esmu viltojis? Starp citu, baltās tiesības nav nemaz tik viegli viltot..

- Visu var viltot!

- Tikpat labi var arī īstās tiesības un pasi.

Pārdevējai atkal stienis. Cigaretes dabūju, meitenēm rindā aiz manis smiekli, pašam labs prāts.

Rādās, ka pēdējā laikā pārdevējus sāk baigi drātēt - visi tādi uzmanīgi palikuši.

Anyway jāuzvāra piparmēru tēja un jāsāk gatavoties cirka izrādei. Drīz mājās pārradīsies sīkais bratons, kurš pagājušo mēnesi netā nosēdējis 20Ls no mobīlā telefona :gigi: Tāds cirvis.

Link to comment
Share on other sites

Bet atbilde uz cash^ ,par tām baltajām tiesībām.

man vienam brālenam,kuram ir 15.gadi,un kurš izskatās pat mazāks, @ GC tabakas namā pārdeva visas hujņas,kuras vien viņš nopirka un arī bija baltās tiesības,bet neko pat neuzjautāja pārdevēja par viltošanu,lol.

jāpiebilst,ka tiesības bija viņa 18.gadīgā brāļa,protams. :D

hugo - partypoker? :D

Link to comment
Share on other sites

YOYOYOYOYOYO! visi posti turmāk zem četrām pilnām rindām tiks izdzēsti!

savādāk jums te pilnīgs murgs iet vaļā,sarakstīties var arī skypā.

Iemetīšu atgādinājumu, savādāk jūs sākat aizmirst, bet es nēēēēē!!!1

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...