Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien baigi čillīgais garīgais :) Tikko izdzēru kafiju, uzpīpēju. Skandinu A Night At The Roxbury (viena no labākajām filmām, kas redzēta.

video ir no filmas) soundtrackus un domāju, ko vakarā iesākt. Naudas galīgi nav, bet mājās sēdēt nedrīkst. Ak, jā, laikam vēl neesmu teicis: alkoholu nelietošu vēl kādu nedēļu un pēc tam maz, bet pa glauno. Vairs nekādi lētie bāri un pagalmi. Jāmaina dzīvesveids, vismaz daļa no tā. Esmu pasācis dzert vīnu (agrāk alu, daudz alu), lasīt grāmatas un skriet. Laikam vecums klāt. Īstenībā nesen bija kāds notikums, kurš man lika pārdomāt savu dzīvi. Lūk, arī sekas. Tātad par to vakaru.. varētu sazvanīt vēl pāris cilvēkus un ar auto aizbraukt uz Jūrmalu. Pastaigāties gar jūru, moš nopeldēties. Laiks nav tas labākais, bet galvenais, lai nelīst. Vai ne?

P.S.

Tā kā esmu ļoti slinks cilvēks, tad mēģināšu iztikt bez jauna topika taisīšanas, un uzdošu savu jautājumu šeit:

Ir (nu ok, tulīt būs) Windows7 un Ubuntu 9.04 uz atsevišķām partīcijām. Vai no Ubuntu ir iespējams tikt klāt failiem, kuri atrodas uz W7 partīcijas un veikt darbības ar tiem? Ja "jā", tad kā?

Link to comment
Share on other sites

Šodien diena būtu laba, ja nebūtu tik sūdīgs laiks. Vakar guļot gultā uznāca apgaismība, ka atkal vajadzētu sākt iet uz stadionu, jo paskatoties uz sevi, es redzu, ka esmu zaudējis formu. Sāk parādīties resns un neformīgs vēders, bet kādreiz bija tīri ok. + arī zaudēta izturība, jo kādreiz lielos gabalus skrēju vēsajā, a tagad noskrēju 10x300 m un jotās, kā sabraukts suns, bet futbolā eju jau 5 gadus un tam vajadzētu būt niekam. Tā, kā man stadions ir pāris metru attālumā, tad jāsaņem sevi rokās un jāiet uz stadionu vingrot.

Link to comment
Share on other sites

Taa shii nedelja bijusi tada divaina :) Jo atkal ir dzerts pamiishu un dzeru vienalga jau no jauna :) paris ali jau iztukshoti un nopelniti par labi padaritu darbu vel paaris :) Vakaraa jaiet uz Jaanju after party,taa kaa vakars laikam bus izdevies jebkuraa gadijumaa :) lai kur es ietu ,greizi tak nevar noiet :) Laiks arii tads STRANGE,te saule cepina te maakonji un veejsh,bet huj snjim :) Taa kaa Teddy te raajas tad arii es centishos taas 4 rindas kaut ko iedirst :) Taa kaa ritaa svetdiena un shodien planota dzershana ,tad jau ritaa atputishos :) Sii yaa!

Link to comment
Share on other sites

Laikam ilgi te neesmu neko rakstījis, vismaz neatceros pēdējo reizi. Man arī ir parādījusies doma, ka vajadzētu sākt sportot, jo citādi man ir kaut kāds fucked up dienas režīms. Eju gulēt kad gribu, ceļos kad gribu. Darba nav, visas dienas vienādas - ja sūdīgs laiks, kā šodien, tad visu dienu sēžu mājās un vakarā eju dzert, bet ja laiks ir labs, tad sāku dzert jau pa dienu. Nu tā vismaz ir pēdējās 2 nedēļas. Laika izjūtas vispār nav, visas dienas vienādas. Šoreiz īstenībā varētu sākt kaut ko darīt lietas labā, jo man ir tāda problēma, ka man gandrīz viss paliek idejas līmenī. Peace.

Link to comment
Share on other sites

Yф,

Nupat pamodos, pat neatceros kв es vakar norвvu banu uz puba, bet ok pats gan jau biju vainоgs.. ^_^

рonakt 12:00 izbraucam uz norvзмiju, no sвkuma brauksim uz Tallinu ( apmзram 7h ar busu) tad 3 h ar prвmi lоdz Helsinkiem un tad 22h ar busu lоdz Lavangen Fjфrdam( tas ir kautkur pie Tromsas) prom bырu lоdz 11.jыlijam, tвtad manв dzimрanas dienв es nebырu Latvijв, nз tomзr bырu gan.

pis aut lоdz 12.jыlijam

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

Yea, nice. Vakar kar4 atnāku uz pārtiju, tur pavisam nezināma man kompānija, viņiem ir 17-20gadi, bet draugam apsolīju, ka atnākšu uz viņa birthday..nu vo. Sākumā sēžam runājam par visskautko, tad uzcep šašļikus, izdzeram pa diviem d-lightiem sākumā..tad ejam šaut snaipereni pa uzpūstiem ūdens baloniņiem, kuri piekarāti uz virves pie koka :D Tad sākās otrais raunds, izness aliņu ārā..katrs izdzer sākumā vienu, tad arī otru..k. Visskārtībā :D Tad ilgi nedomājot ap 21:00 divi čaļi aizskrēja uz veici ulbrokā nopirka vodku un sākām dzert, tad ap 02:00 sākām spēlēt Mortal Kombatu uz PS2 un un UT2004, un tik ap kādiem 03:00-04:00 es gāju uz mājām, ze best.

Bet šodien ļoti slikti jūtos, galva sāp, drebu, laikam temperatūra, bet hvz..

Link to comment
Share on other sites

Tās sauc par pohām. Un vēl nesen tu te forumā teici, ka nelietosi vispār alkoholu. :)

Tātad, es te sēžu un domāju, ko uzrakstīt, lai manu postu neizdzēstu. Šodien mamma vannasistabā atrada marihuānas maisiņu un prasīja:"KO JŪS SĪKIE ŠNAUCAT ???" Mēģinot noturēt smieklus, vienīgais ko es varēju izdvest bija tizls smaids un atbilde, ka es neko nezinu. Tagad es domāju, ka vajadzētu aiziet uz veikalu paņemt kādu roltonu, jo man nav ar ko ēst cīsiņus. Bet ja es nopērku roltonus, tad man nesanāks kapeikas aliņam. Ak, šīs grūtās dzīves izvēles..

Link to comment
Share on other sites

ņem alu!

Vakar biju ventspilī uz deju svētkiem, bija tā tīri neko izņemot to, ka mēs dejotāji bijām kkur 2000, bet skatītājiem vietas tikai 500, varētu padomāt, ka paši sev dejojam. Pārēji cilvēki skatījās no balkoniem, no kuriem 100% bija labāks skats nekā no tām sēdvietām. A tie, kas netika tajās 500 vietās sēdēja ārā aiz restēm un caur tām lūrēja, taka cietumā. Kā arī pusdienas skolā bija vnk y0, stāvējām ar taloniem (talona cena 3,70) pus h rindā, līdz dabūjām neaprakstāmi pretīgu ēdienu, pirmais ēdiens kkāda aukstā zupa, kas izskatījās pēc ūdenī iemestām bietēm, tad vel karbonāde 1mm bieza + atdzisusi + neēdama un tad bija saldais no kura es apēdu veselu karoti, viņš pat bija skaistā traukā (vienreizējā plastmasas krūzē :D ).

Vakarā vel gājām uz balli, kurā jutāmies fucking noguruši, jo nebijām gulējuši ap 22h :). Tas arī viss.

Mošk vel kāds vakar bija?

P.S. Nu beidzot šī sadaļa sāk kļūt sakarīga!

Link to comment
Share on other sites

What da fak? aaaaaa mans posts tika izdzests,jo pietruka 2vaaardi :D Vajadzeja uzraxtit P.s. Es vairs nedzershu :DD Lab pajaat :) Vakar 2vus bonishus un 2vas mokas uz 2viem izdzeeraam :) UN 2vas cigareshu pacinjas tika izpipatas :) Bet shodien tiri taa neko juuutos :) SHodien svaigi marineetie gurkjishi vnk garsho ideali,,es jau kadus 3kg marineto gurkjus esmu notiesaajis :P Tagad moshk jaiet CS pazipaat hvz :) It kaa nakamie svetki tikai Zvejniek sveetki :) Vel tikai 2vas dienas shaj menesiii ljoti labi :) Taa atkal 2vi vaardi pietruukst :) Kaa es tagad no auksta jo auksta alutinja neatteiktos :P

Tavs posts tika izdzēsts, jo bez dzeršanas un pohām nekas cits tur nebija. Tikpat labi tu varētu kopēt visu laiku vienu postu.

Nekā personīga, bet beidzot jāizvelk šis topiks no purva, kurā atrodas.

? cash^ :)

Link to comment
Share on other sites

Par jaanjiem man slinkums raxtit... baigi garais penteris sanaks tada gadijuma un par cik es neesmu ipashi uz garam raxtishanam + tagad esmu pie drauga, tad...

Shodien biju aizbraucis uz juurinju...uudens nevisai, bet vismaz biju juuraa.. akmenjains maita tur uudens taja Upesgriva. Bet visa visuma pec tam sasildijos ar kaut ko gradigaku un jutos zbis. tagad ir doma kadu alinju pasutinat un doties dzive atkal.

P.S. love beer !!!

Link to comment
Share on other sites

Nē, nopietni, tavus postus vienkārši nav jēgas lasīt, jo vienmēr teksta saturā sastāv no sekojošiem vārdiem "pohas", "Vakar tā piedzēros", "Ko es vakar darīju?". Vai tev pašam patiktu lasīt tādus postus? šajā topikā taču nav jāraksta tikai to kā vakar piedzeros, vai kādas man šodien pohas.

Labdien. Vakar bija patīkama diena, beidzot, pēc ilga pārtraukuma arī kāda diena patika. Jau mazliet pieriebās, ka dienas visas ir vienādas, beidzot jāsāk izbaudīt vasaru, protams, bija diezgan daudz labu brīžu, Jāņi bija diezgan patīkami, varēja būt labāki, bet nebija tik slikti, ka tā desmit baļu sistēmā nepārsniegtu pieci.

Kas notiek ar gign? Tāds kluss pēdējā laikā palicis, vairs nav tādu topikā kā, piemēram, "Es sev iešāvu ausī", "Kāda man matu krāsa piestāvētu" or smth. Varbūt tā ir rūgtā patiesība, vasara ir klāt. Anyway arī man tā ir, bet pa dienu varu paspēt arī ieskriet šeit, izlasīt kaut ko, uzrakstīt vai tml.

Tā arī, šķiet, ka man neviens neatbildēja par mūzikas trakeri, kur tiešām būtu daudz trance relīzes, tagad uz datora stāv pāris paciņas kuras neesmu noklausījies, bet tas ir tikai dienas jautājums. Īstenība, šeit neesmu rakstījis, bet veidoju arī savu necilo Trance nedēļas paciņas, var apskatīt šeit, ko tad es piedāvāju! Mājas lapa nav no tām labākajām, bet jūtu, ka drīz pārvāksimies(nē, es pārvākšos) uz citu lapu, varbūt kāds varētu palīdzēt ar tās veidošanu, neesmu viens no tiem labākajiem, kas kaut ko saprot no tā, īstenība, mājas lapu veidošanā esmu reālākā nulle, man ne ir tā motivācija kaut ko iemācīties vai uztaisīt, ne ir garastāvoklis, es vienkārši daudzas lietas atstāju pamestas, pat nepabeidzot to. Ar to pašu fotoshopu arī tā bija, iesāku, kaut ko uztaisīju, bet tas priekš manis laikam bija pārāk sarežģīti, arī tas pamācības īsti nevar saprast, sarežģīti izstāsīts. Piemēram, funkcijas ar kurām es vēl neesmu iepazīnies jau tur ir pieminētas, kamēr atrod tādu, paiet mazliet laiciņš. varbūt ir kādam ieteikumi, ko varētu darīt lietas labā, varbūt tāds iss(var būt arī garšs(man patīk lasīt)) apraksts par pašu fotoshopu un tā funkcijām, kur meklēt tādu un tādu funkciju, pogu or smth. Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds tādam nūbam kā man palīdzētu, tas pats arī attiecās uz web lapām.

Link to comment
Share on other sites

ehhh! Vakar tik ideāla diena bija, bet biju ar meiteni aizgāji uz kino. Filma saucās "GRaustu Miljonārs", bet teikšu godīgi, es biju gaidīju ko vairāk. Man vispār šī filma likās nedaudz patizla, bet tajā pašā brīdi arī tāda sakarīga, bet nu es otro reizi to filmu neskatītos. Pēc filmas nosēdēju skeitparkā, pačīlloju, tad ar vienu draugu izdomājām iet nopirkt aliņus(pirmstam jau padzērām). Tad aizgājām uz Elvi nopirkām Aldari Gaišo uz akciju. 0.5 skārdene par 0.39 sant. Iepirkām tos un gājam uz lapeni dzert, tad vēl atnesām ūdenspīpi un 5 min. laikā viņa apgāzās 2 reizes ( :mIm: ) Tad ali izdzeri, viss izpīpēts, tad izdomājām iet uz kalonku pēc čipsiem. TAd ejam un vienam nokrīt cigarete(viņš jau nesmēķē 4. dienu, cenšas atmest). Es paceļu iebāžu mutē un tēloju, ka smēķēju, tad paņēmu un piededzināju un ievilku dūmu. Un ziniet patika :blink: Bet es smēķēšanu atmetu pirms 5 gadiem, bet tiešām nedomāju sākt atkal. PEACE

Link to comment
Share on other sites

cash, tavs avatars sūkā. :) Šādā laikā nedzert alu ir spļāviens dievam sejā. :)

Šodiena ruļavoj, vismaz pagaidām. No rīta pie čoma dārzā paēdām šašlikus, kas mums sanāca reāli labi. Pēc tam jūrmalā spēlējām volejbolu. Dažreiz likās, ka no karstuma parubīšos. Aīīī, karoče bija reāli forši. Tagad laikam jābrauc uz ezeru, sēžot mašīnas bagāžniekā. Peace.

Link to comment
Share on other sites

Ņihuja. Es pat izstāstīt nevaru cik labi jūtos nedzerot. Ir kaifs no rīta piecelties un uzreiz neskriet meklēt minerālūdeni, atvērt maku un konstatēt, ka viņā tomēr kaut kas ir palicis no vakardienas, nemēģināt salīmēt vakardienas filmu un visbeidzot nemocīties divas dienas ar morālajām paģirām (man tādas bija arī pat ja neko nesastrādāju). Nav jau tā, ka biju nenormālais alkāns, bet man parasti sanāca iedzert pietiekami, lai teiktu, ka vajadzēja mazāk. Tagad dzeru tikai vīnu un to pašu dažas glāzes. Noreibt nevēlos, man vienkārši garšo. Vienīgi pīpēt esmu sācis vairāk. Agrāk tikai iedzerot, bet tagad skaidrā pa dienu aiziet kādas trīs, četras cigaretes. Tas gan man nepatīk <_<

Ilgi es vēlējos būt cits cilvēks un beidzot varu teikt, ka esmu :thumbsup: Esmu mainījies ne tikai šajā aspektā :)

Link to comment
Share on other sites

Kruta diena man šodien. Diena iesākās jau 08:00 no rīta, kad istabā bija ielidojis iršonis un netika ārā. Tad es līdz 09:00 mocījos, bet tad aizmigu un pamodos 12:00 un gāju paēst un uz peldētavu. Tad visu dienu forši nosēdēju peldētavā, spēlēju bīča voļuku, tad peldēju Rumbā.

Viss skaisti, jauki un, tad vakarā ar treneri aizbraucu uz Nabītes ezeru.Sākumā viss tiri, piri normāli, bet tad sāku ar draugiem ālēties ūdenī. Kautkā krītot iespēru brālim pa potīti un sāka traki sāpēt. Domāju, ka kārtējo reizi nedaudz sasists. Aizbraucu mājās un saku, ka vajag uz ātrajiem, bet mamma tur laužās un saka, ka nē. Beigās aizbraucam, nosēžu 1.5 stundu un izrādās, ka lauzts pirksts. un bļeģ viss MītavaOpen 2009 kauss aiziet gar ausīm. :(((((((((((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

Pateikš kā man bija, man bija tā ka aizbraucu uz rentgenu pasaka ka lauztu pirkstu nemaz neiliek ģipsi, tagad vēl tāds uzpampis tāds pirksts jau kādu gadu ir, un domāju ka tas puns neies nost.

Un jā dienu pavadīju diezgan labi pasēdēju mājās no sākuma, tad izgāju laukā , un jā tikko ap 21 biju uz jūrmalu, ūdens pa brīnumu daudz siltāks ,ieņurkojot sapratu, nekā biju domājis.

Edited by w4p1337
Link to comment
Share on other sites

man arii lidzigi bija ka neko nezinaaju.. likaas ka sastiepums kartejais bet pectam uz kompjuutera ohlalalaaa

ai vispar pizdec ir...

mugura luzums (iedzimts), kaju nesen salauzu, hroniskais cirkšņa sastiepums..

velvienu sezonu sezhu uz beņķa un treneties varu atsaakt tikai septembrii :) blaazma - chau!

tgd tizli 1/3 dienas pavadu pie aarstiem un stiepjot, kachaajot potiti kreisajai kaajai

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Nākamās es nezinu cik dienas atradīšos laukos. Labi, ka šeit ir internets. Sēžu nojumē, ēnā un sērfoju pa netu. Laba sajūta. Jāgaida kamēr saule nedaudz pazudīs lai var sākt strādāt(jālaista maurinš/dārzs/siltumnīca; Jānes kkādi zari un vēl sazin kas). Jānoiet lejā, tur esot kkāds ezers, mož varēs nopeldēties. Vakar ar sencīšiem aizbraucu līdz citam ezeram, tur ūdens tik ideāls bija. Šodien vispār piecēlos ap pusdiviem, kas ir diezgan bēdīgi, jo senči jau aizbrauca līdz madonai sapirka visu kas vajadzīgs(pats ar gribēju tikt līdz madonai).

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rindapilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda pilna rinda

jaa arii man tads jautajums rodas,kapec Teddy un casha posti netiek dzesti :) Tas ir tikai un vienigi +1 :) Shodiena un vakardiena ir vnk neizturamas dienas! Saule vnk cepina uz nebedu! paldies dievam tiko kartigi nolija...Arii nedaudz perkons padungoja :) Vakar jurcitee ar larinu un vel dazhiem paspelejam bumbu un atklaajaam pludmales peldes sezonu :) Sen jau bija laika,bet nesanaca vnk nekad :) CS ariii kadu laiku neesmu spelejis un ir jau piemirsies kaa tas ir kaadam ielikt headaaa vai nogriezt(izgriezt aknas) shodien atkal jaiet dzert :) Nu vismaz ta nedaudz :) tuc tuc :) Lab jauku jums dieninju :)

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka tas ir atgādinājums, nevis posts. Ja tāpat dzēstu, būtu baigā bļaušana.

Manis pēc, man var likt 0 posts un lai neskaita klāt jaunos. Postu skaits ir mazākais, kas mani uztrauc.

Anyway šodien saņēmu sliktas ziņas - bratons no vasarnīcas atbrauc :D Rīgā nav ko darīt, Saulkrastos arī. Vasara pagaidām sūkā. Naudas arī nevienam nav, tā jau kaut ko varētu pasākt. Jāsakoļī kāds ar auto, lai uz jūru aizbrauktu - sen nav peldēts (kopš Jāņiem) + diena nebūtu totāli pačakarēta.

Link to comment
Share on other sites

Yх,

norvзмijв laiks reвli iesыkв, vislaik lоst un ir mвkoтains..

ceпр lоdz norvзмijai bija forрs somijв +25 grвdi bija, zviedrijв neatceros,jo visu laiku gulзja vienоgi 1 reizi piestвjвm pamоst

рodien noteikti aizbraukрu kaut kur ar motoreni sо ja gankstas!

Link to comment
Share on other sites

Tas lauztais kājas pirksts nogalina, vienkārši :axe: Šodien no 11:00 ritā līdz šī brīža 20:30 biju laukā un jūtos tik izpumpēts, itkā būtu novadījis kādus 10 treniņus ar pilnu fizisko treniņprogrammu. Uz elkoņiem piepampumi, kāja sāp(labā, kas bez ģipša), prese sāp, rokas sāp, garīgais čupā, un visi, kas man šodien kaut ko saka, tad es vienkārši: " stfu !! " Šodien vēl 2 reizes to pirkstu tā skaisti palauzu, un kruķi lidoja uz visām pusēm. bļin šitik sačakarētas nākamās 2 nedēļas, tas ir vienkārši :slap:

MītavaOpen kauss man droši rāda :mIm: !

Link to comment
Share on other sites

Atkal sen neesmu rakstījis.

Tagad jau ir 3. diena, kad esmu uz kruķiem. Tāda slodze nav bijusi man nekad vēl. Plaukstas sāk palikt zilas, elkoņi piepampuši un vispār galīgs sviests. Bet viens labums ir - uzkačāšu rokas un presi un vienu kāju( :axe: )

Bet man tāda sajūta, ka tas ģipsis tā stranno ir uzlikts, jo man ir lauzts pirksts, tas kurš ir nākamais aiz īkšķa, un tam vienīgaja, nav ģipsis pāri un tā rezultātā NAV pasargāts no sasitumiem. Piemēram šodien ejo lejā pa kalnu, trāpiju ar kruķa galu pa to pirkstu un aplauzu nagu. Domāju, ka tagad 7. datumā iešu pie ārsta, tad teikšu, lai ņem nost to fokino ģipsi, jo reāli arī bez viņa biju spējīgs paiet. Tagad varēšu MītavaOpen 2009 sēdēt malā un fanot par savējiem. Fināls ir 15. augustā, Rīgā un, ja tiksim, tad iespējams būšu ierindā, jo ģipsis jānēsā tikai 2 nedēļas.

Cik skatījos tajā kausā ir daudz komandas un arī ir tādas, kas liks cīnīties līdz galam, bet domāju, ka manējie jau tiešām nepadosies. Es turēšu īkšķus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...