Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Pieņēma jautros likumus...

posted by macho 02-07-2003, 18:02

Tātad nedrīkst atrasties publiskās vietās ar atvērtu alus pudeli (absolūts sviests).
Jaunieši līdz 18 gadu vecumam izklaides vietās nedrīkstēs smēķēt un lietot apreibinošas vielas(HA - to nu gan es gribu redzēt). Ja nemaldos tad šis likums arī agrāk pastāvēja un policisti tam sekoja līdzi (vismaz kanālmalā) tikai tad, kad notika Eirovīzija.

Aizliegta jebkāda trokšņošana, kas pārsniedz likumos noteiktās normas (kuras mēs visi zinam), tajā skaitā arī muzicēšana nakts stundās bez saskaņojuma ar pašvaldību.


Bērniem līdz 15 gadu vecumam bez pieaugušo pavadības aizliegts atrasties publiskās vietās no plkst. 23 līdz 7, bērni līdz 16 gadu vecumam bez pieaugušo pavadības šajā pašā laikā nedrīkst atrasties izklaides vietās, bet datoru salonā bērni līdz 16 gadu vecumā nedrīkstēs atrasties laikā no plkst. 23 līdz 13 un mācību stundu laikā, bet skolēnu brīvlaikā, brīvdienās un svētku dienās - no plkst. 23 līdz 6. (vismurgainākais no šī ekstrakta ir teksts par mācību stundu laiku - nez kā kāds iedomājas kaut kam TĀDAM sekot līdzi - kas administratori tagad prasīs skolēniem stundu sarakstu vai?

Par pārkāpumiem paredzēts naudas sods līdz 50 latiem (Apbrīnojami). No iekasētajām soda naudām 60% (varu derēt)ieskaitīs pilsētas budžetā, bet pārējo - iestādei, kas fiksē pārkāpumus (līdz ar to tiek pilnība izslēgta iespēja atpirkties par piecīti... who are they kidding anyway?).

Nē man patīk tā ilūzija par 60% kas tiks ieskaitīti pilsētas budžetā. Nu jebkurā gadījumā - dzersim alu maisiņā, un tie, kas ir zem 16, var uzreiz iet nošauties :) Ne pīpēt var, ne cs spēlēt.
Read comments (11)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: HomeRun

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN