Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Atsvaidzināšana

posted by macho 08-01-2018, 12:13

Pēdējo reizi kaut ko te rakstīju 11 gadā, kad iznāca Skyrim. Pēc tik ilgas pauzes nav iespējams izdomāt, ko lai raksta. Tāpēc pastāstīšu tikai kāpēc - biju iekāpis nelielā Hearthstone atkarībā (par ko sīkāk uzrakstīšu vēlāk) un sapratu, ka tas mani nedaudz depresē. Mēģināju atcerēties, kas man rada prieku un sapratu, ka sūdu rakstīšana šeit man radīja prieku. Man nav ne jausmas cik cilvēki te vēl ienāk, bet pamēģināsim nedaudz uzfrišināt lapas kontentu un tad jau redzēs kur tas aiziet. Man ir pāris domas ko te darīt, bet pirms es kaut ko stāstu, gribu saprast kā man pašam ar laiku un kur tas viss aizvedīs.

Aplis ir noslēdzies, tagad gigns atkal ir lapa, kuru apmeklē ļoti maz cilvēki, tāpēc jāapdeito īsie jaunumi, lielie jaunumi, dienas bilde (ah, vecie labie laiki, kad plikas čiksas biežāk tika redzētas bildītēs nevis dzīvē) un cerams, ka arī dienas teksts. Kontentu es droši vien pizģīšu no reddita, bet tā kā pārsvarā visi to dara, nejutīšos par to pārāk vainīgs. Esmu uztaisījis discord kanālu, jo es vienmēr kopš mirca beigām esmu gribējis to atpakaļ. This is as close as it gets.

CS un TF2 gan neviens vairs nespēlē, tagad ir pubg, dota un hvz kas vēl. Ja kāds šo lasa, ierakstiet komentos, ko jūs geimojiet un kas jūs interesē, ja arī man tas patiks, varbūt parakstīšu par to kaut ko. Nākamais plānā ir uzrakstīt par spēlītēm, kuras es tagad spēlēju un kuras patīk, tālāk, tad jau redzēs kur tas aizies. Jāuztaisa varbūt nedaudz recap par pēdējiem gadiem, jāiziet cauri tam, kas te ir bijis, te tomēr ir daudz kvalitatīvu lietu.
Read comments (27)

Kas ir cīsiņā mīklā cīsiņā?
[ . ] 17.7 %
Tikai augstvērtīgi produkti
[ . ] 12.7 %
Kaķi
[ . ] 27.8 %
Tikai augstvērtīgi kaķi
[ . ] 8.9 %
Nagi, ragi un vecā āda
[ . ] 32.9 %
Antioksidants, konservants, stabilizētāji, daļēji hidrogenēti tauki, aromatizētājs, krāsviela, struktūras uzlabotājs un enzīmi
total votes: 79
Counter-Strike BLAST PRO @ Akropole

13. un 14. septembrī(piektdiena un sestdiena), t/c “Akropole” Apollo Kino - pirmo ...
GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)
Dārgie draugi,

Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kurā mēs domājam, ...
INSIDE ar testu
Es gribu geiming contentu latviski. Iespējams, ka tas nav vajadzīgs un, ka tas viss ir s...
HyperTown Riga EXPO - GIVEAWAY!

Čau, sen neesmu neko rakstījis, bet man te palūdza pastāstīt par vienu interesantu ...
Games vol1
Ik pa laikam ierakstīšu kādas spēles ir aktuālas uz doto brīdi. Es pēdējā laikā ...
Kriminālās ekselences fonds

Man ar jāuzraksta pāris vārdi par filmu Kriminālās Ekselences Fonds. Kā jau es ča...

Picture of the day
  comments (2)
  archive »
Currently online
Quote of the day
[7:29 PM]! KaPeIKa: Haha pazemo mani izdoma jaunu iesauku man [7:29 PM]! KaPeIKa: pazemo mani izdoma jaunu iesauku man [7:29 PM]! KaPeIKa: pazemo mani [7:29 PM]! KaPeIKa: izdoma jaunu iesauku man [7:30 PM]! KaPeIKa: centraale [7:30 PM]! KaPeIKa: pazemo mani izdoma jaunu iesauku man [7:30 PM] centraale: Labdien, Kapeika7777! Man ir prieks tevi redzēt šeit. Kā es tev varu palīdzēt? Uzdo jautājumu vai pastāsti man, kas tevi interesē!
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Ganguro Girl Deluxe

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN