Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Spēlītes

posted by macho 27-04-2010, 14:42

Čaviņas, gribēju uzrakstīt pāris lietiņas, kas skar spēlītes. Pagāš- svētdien iemetu aci stīma veikalā (kuram starp citu ir jauns dizains) un manu uzmanību piesaistīja trīs spēles. Sāksim hronoloģiskā iepazī- šanās secībā.

1. Beat Hazard.
Bildītes neizskatās slikti, izlasu, ka spēlēt var ieliekot savu muzonu, arī it kā neslikti, jo tomēr Audiosurf, kas iznāca pēc visiem guitar hero un tamlīdzīgiem šitiem, tomēr spēja atrast ko jaunu un tagad tā ir viena no populārākajām Indie spēlītēm Stīmā. Lasu tālāk - jālido un jāšauj sūdi. Wtf? Kāds tad tur sakars ar muzonu. Iemetu jūtubē meklētājā "beat hazard gameplay" un apskatīju pāris video. Kā jau domāju - sakarība starp mūziku un spēli ir teju nekāda, tik vien kā fona krāsas mainās, tas arī viss. Tāpat kā, ja fotošopa opacity efektu varētu izmantot windowsā - paņem savai spēlei uzliec opacity (necaurredzamība) 90% un fonā palaid winampa vizualizāciju. Rezultātā - neredzu jēgu spēli pirkt. Lai gan spriežot pēc "Top Sellers" rezultātiem šī spēle patlaban ir pārdotākā indie žanrā. Dīvaini, vajadzēs palasīties recenzijas citur, nesaprotu, kas, izņemot krāsainas bildītes, cilvēkus varētu piesaistīt šai spēlei.

2. Plain sight.
Ar šo viss notika daudz ātrāk - ieintriģēja apraksts, kurā figurēja frāze "suicidal ninja robots", nolēmu uzmest aci skrīniem un ar to viss beidzās. Kaut kāds krāsains marazms - tā īsumā es raksturotu šo spēli.

3. The Misadventures of P.B. Winterbottom.
Pirmais - foršs spēles nosaukums. Ir dažas spēles ar foršu nosaukumu, kas man ne pārāk patīk, bet pārsvarā tomēr foršs nosaukums ir daudzsološs. Otrais - uzreiz pēc skrīniem var redzēt, ka spēlīte ir stilīga, viņai ir foršs mākslinieciskais stiliņš, līdzīgi kā Braid, World of Goo u.c. oriģinālām spēlītēm. Un kad es uzzināju, ka tur ir darbošanās ar kloniem, tas man uzreiz atsauca atmiņā lielisko flash geimu Chronotronu un es nospriedu, ka pat ja šajā spēlītē nebūs kaut kādu inovatīvo ideju, man tāpat būs interesanti, un es viņu nopirku. Nieka 4 evriki. Kā izrādījās, tad spēlē ir ļoti daudz visādu inovatīvu šitu un no Chronotrona tur ir tikai pamatideja, kas ir visnotaļ nopietni izvērsta. Jau pirmajās spēles sekundēs dabūju pirmo achievementu un vakar izgāju visu storiju, palika vēl bonus līmeņi, kuros var mēģināt uzstādīt megarezultātus un iečekot tos globālajā leaderboard.

p.s.
on a side note - gribēju sākt ierunāt top#3 latviski, bet bļa, tas šits ir tik depresīvs, ka vienkārši labāk koncentrēsimies uz labāku 4-o versiju nekā vēl čakarēsim šo variantu.
Read comments (19)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Nu Pogodi!

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN