Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Komikss

posted by macho 10-06-2009, 13:22

Labdien, šajā skaistajā dienā. Es jau gribēju rakstīt "kad viss ir dirsā", bet nerunāsim šoreiz par ekonomiku. Runāsim par citām lietām. Nu reāli, nekāda runāšana nebūs, es rakstīšu un jūs lasīsiet. Izņemot dumpiniekus, kuri pēc iepriekšējā teikuma sadumposies un šajā teikumā mēs jau vairs nebūsim ar viņiem.

Pirms es sāku kaut ko rakstīt, es gribētu izkliegt obligatory "WORM!" un "KUR IR BLOGI?". Kad tas ir izdarīts, tad es vēlētos pavēstīt, ka pēdējie 3 explosma komiksi ir nesmieklīgi. Tāpēc es nolēmu uztaisīt pats savu komiksu, ignorējot faktu, ka es nemāku zīmēt un neesmu smieklīgs. Nekas labs nesanāca, bet mērķi panācu - sanāca smieklīgāk nekā pēdējie 3 explosma komiksi. Baigi žēl, ka es nemāku normāli zīmēt, es totāli taisītu savu webkomiksu šitu.

Ai, man tikko zajebala rakstīt. Tā pa nopietno. Rakstīšu citreiz, kad būs iedvesma, tagad sūdīgs laiks ārā, galīgi neko negribas darīt. Bet toties es atradu foršu bildīti. Ziniet gleznu "Svētais vakarēdiens"? Nu lūk, viens malacis ir uztaisījis TF2 versiju un jāsaka, ka viņam ir baigi labi sanācis!

Jaunuma tagi: tags, komikss
Read comments (15)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Pearl Harbor

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN