Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Kas man patīk Valvē

posted by macho 14-05-2009, 14:33

Tātad, nedaudz pa tēmu. Kas man patīk Valvē? Es nerunāšu par acīmredzamajām lietām, ķipa, ka viņi taisa krutas spēles & stuff, kas pats par sevi ir saprotams, bet tieši par cilvēciņiem, kas taisa TF2 un publicē ar TF2 apdeitiem saistītu informāciju. Pēdējā aktualitāte protams ir snaipera apdeits. Man patīk tās mazās lietiņas, niansītes, sīkumiņi, kas parādās katrā šādā vizuālā Valves izplatītā materiālā. Teiksim tajā snaipera pastkartītē ir marka. Viens čalītis ir izrēķinājis, ka tā pastkarte ir sūtīta laika posmā no 1958. gada augusta līdz 1963. gada 7 janvārim. It kā jau tas ir zināms, ka TF2 notiekošais tiek datēts ar 60-tajiem gadiem, bet tik un tā - forša niansīte, par kuru Valves džeki noteikti piedomāja.

Forši ir arī visādi hinti, par to, kas varētu parādīties nākotnē vai jau tuvākajā apdeitā. Teiksim tai jaunajai arena mapei nucleus bildē ir B burts, kas parasti apzīmē B spotu cp_ tipa kartēs. Rodas pamatotas aizdomas, ka varētu būt arī cp_nucleus, kas īstenībā varētu būt riktīgi forši, jo karte izskatās ļoti smuki.

Un kurš ievēroja šajā bildē sarkano crosshairu uz snaipera vestes? Izskatās, ka tāds izskatīsies ieroča Huntsman mērķītis.

Valvei ir daudz šādu te hintu, kuri tiek likti gan bildēs, gan meet the video (kur pirmo reizi varēja redzēt pyro flare gun), gan arī protams divdomīgos tekstiņos, ko tā izplata. Un man tas patīk. Tāpat kā dubultdiršana, iespējams pat vairāk!

Jaunuma tagi: PROTESTS, valve, es heart valve, nianses, cp_nucleus, this text is in latvian so if you came here looking for information on cp_nucleus either use google translate or reconcile with the fact that it isn't here, tags, huntsman, sniper update.
Read comments (6)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Nu Pogodi!

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN