Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas?


DuH
 Share

Recommended Posts

Neuztraucies duh sens draugs shas ko labu pateiks tavaa laabaa.

hmmmm

Vinjsh taa vairaak nedariis laugh.gif

njaa macho vareetu vinjam piemeerot kaadu sodu ja tev tas liks labaak justies un nonjemt banu.

piemeeram lai pliks noskrien pa chaka ielu bljaujot " ES NEESMU CHIITERIS "

nu DuH es esmu labs izruchiitaajs ne ? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

zha.gifzha.gifzha.gif

Man liekas ka ljoti daudziem bija taads saapiigs abloms, par to ka DuH chiito.

Nezinu, veciit!

Tev jaaiziet ar godu, nevis uz veedera jaalien atpakalj!

Vismaz es taa domaaju. old.gif

bye.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

vareetu piedaavaat taadu variantu, ka uzlieku skriinshotu peec katra fraga (ja man kaads atgaadinaas, kaa to vareeja izdariit), bet tas norm noslogos piisli tanii mirklii.. tas 1

2. varat tagad kaut visi reizee skatiities shkjiibi - kaa jau teicu, tas bija tikai experiments, kursh izgaazaas... so, lemiet

Link to comment
Share on other sites

nu var jau buut, ka tas bija eksperiments, bet, lai to pieraadiitu, tev vajadzeeja nosutiit ierakstiitu veestuli (vai kaa vinj tur sauc) sev, kuraa buutu rakstiits, ka taisies veikt shaadu eksperimentu... Uz shiis veestules buutu uzraadiits taas izsuutiishanas datums un taa buutu kaa pieraadiijums... Bet vai zini, tas ir galiigi pokuj, jo tu chiitoji... Ir taada lieta, ka chitoks paliek chitoks, un pilniigi pokuj, vai tas esi tu vai kaads cits. Nepietiek, ka tu vienkaarshi chiitoji, kaa to dara parastie mirstiigie, tu izmantoji uzticiibu sev, lai vareetu bez probleemaam chiitot...

p.s. Ja arii tas bija eksperiments, tad vismaz vari buut laimiigs, ka pieraadiiji, ka arii PRO pleijeri (vai nu kaa vinjus tur sauc) nemaz tik viegli nespeej chiitot ieksh gign

p.p.s. PRO playeri be afraid, be very afraid

Link to comment
Share on other sites

man kaukaa shkjiet, ka chiitoshana - taa nav cs speeleeshana

pareizi skiet, taa ir cs izvaroshana smile.gif nu it kaa jau Dr. Pain ir taisniiba, ja jau chiiterus meera peec vienas latinjas, tad kapeec, lai tu - DuH buutu izneemums? Par labu, tev, liecina tikai tas, ka tu esi labi paziistams GIGN adminiem, ja es buutu admins, es tevi pazeelotu un nonemtu to banu, bet vai ir kaads garants, ka tev atkal galvaa neienaaks veikt liidziigus experimentus? smile.gif kaa saka, vienreiz noprovee konfekti un tad gribaas veel un veel, tak garshiigi ir. taa jau norm 4els likaas, tikai tie chiiti sabojaa reputaaciju, visaa visumaa zeel, ka taa notika... DuH atbildi man uz vienu jautaajumu, kaada velna peec tu taisiji to experimentu, tad to, ka labus speeleetaajus (taadi, kas ieguvushi respektu adminu aciis un kuriem uzticaas) ir gruuti piekert tu arii vareeji pieraadiit 3 dienu laikaa, nu joptv meenesi chiitot, kas tas pa stulbumu? smile.gif

P.S. moska tu taisi kaut kaadu zinaatniski peetniecisko darbu par chiiteriem un chiitoshanas metodeem ieksh cs? smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

nezinu īsti kā šinī situācijā būtu pareizi rīkoties, toties zinu kā būtu nepareizi - tagad tā vienkārši ņemt nost tev banu, zinot, ka čītoji izmantodams to, ka tevi jau pazīst un šķībi uz tevi neviens neskatīsies.

i to skataas, uz mani test2 skatiijaas 2 mapes! tikai taape, ka bija paaris forshi uuber cooliigi killi! happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Duh ble tu esi kretins un penis. Kapec tev bija jaaeksperimentee? Redzi es wh un visas hujnas parbaudiju uz cs 1.6 v6 +zbot. Ble tu esi ne tikai debils bet ari debils. Tagad tu nac ciemos ar izteiksmi, kas nozime :"ok ok, viss ir ok. tas bija sikums". Zini, bet man ir zeel teiksim arii dzeka, kas dabujis Nobanotu Ip vai kaa tamlidzigi. Nu nevar tev unban, nevar, jo tas butu psc. Ja tu nebutu citojis, bet mdsl butu iesviedis nobanotu, tad jaa. Bet saja gadijuma neies cauri. Es ja daritu (JA DARITU), kautkadu tadu exp, tad pateiktu tiem, kam tas jazin, bet taakaa experimentam nebija realas jeegas, tad nu vins bija lieks.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...