Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas?


DuH
 Share

Recommended Posts

hmm, neiet runa par bana nonjemshanu, bet gan par atljauju speeleet serverii. protams, ka es vareetu saakt "jaunu dziivi" ar citu niku, bet es to neveelos. taa kaa te lielais vairums ir pret, tad izskataas, ka tomeer man nav ceriibu speeleet shinii serverii. naaksies laikam samierinaaties.

p.s. vienu varu teikt droshi - ja mani veelreiz piekjers chiitojot - lieku pa kastei visiem gign peedeejaa tusa daliibniekiem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

da nu, dzeks pats atzinas ka pa4itoja... nu biski aizveeras, uzspeleja ar 4itiem, nu i? vismaz pietika drosmes pateikt ka ta bija, nevis "man tur mazaa masina dakacaja hakus... bla bla bla", personai kas te bijusi pasa sakuma var dot dotru iespeeju wink.gif

Edited by GOLFY_S
Link to comment
Share on other sites

Allw  ne nee tu nemaz ne4iito tikai cs.lintech.lv pa briidim ienaak riktiigi z4iitojaas un aiziet prom !!!! PID*RS !!! CHEATER !!!! LO*S!!!! VINS CHEATO tikai ljoti piesardziigi !!!!!!

Shitas man patiik, vo cilveeks ar eerglja redzi, uzreiz manus chiitus pamaniijis, bet es centos taa "ljoti piesardziigi" chiitot. Muaha. BTW lintechaa jebkursh no gigna visus apshautu (jaa arii LOOOOOLLL**Celsijs)

Edited by AllwOrth
Link to comment
Share on other sites

šo nu ņemšu uz savu atbildību.

lai arī čītot ir zemiski un es nekad nesapratīšu kāpēc tas ir vajadzīgs, es varu mēģināt saprast, ka cilvēki kļūdās. Un uzskatu, ka DuHam jau pietiekoši liels sods būs tagadējā pārējo attieksme pret viņu. Aizmukt no tā visa būtu pagalam vienkārši - a tagad viņam nāksies saskarties ar entajiem cilvēkiem uz servera kuri zinās ka vot šitas ir pačītojis uz gigna.

esmu runājis.

bans noņemts.

tie kas man nepiekrīt - man jūsu domas neinteresē, jo es spriežu pareizi wink.gif

p.s.

ak jā - DuH - par tām kastēm - turēšu pie vārda

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...