Jump to content
GIGN Forum

Pabazaresim Par Sievietem


MADKILL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pēteri, kad ir runa par mīlestību, labāk paklusē. Mēs zinām visus tavus brīvo attiecību modeļus and staff.

Par tiem ceļojumiem, nevajag būt tik riebīgam. Galvenais ir kopā pavadītais laiks. Nav jau svarīgi, kurp un cik tālu dodies.

Link to comment
Share on other sites

Nē.. nu man jaut patīk tā onanēšana sniegā par īsto un vienīgo ar kuru taisīt 100 bērnus! Laikam viņām uzraksti uz pieres ir? Un tev pašam ir uzraksts uz pieres? Šodien īstā un vienīgā, bet pēc 2 gadiem iepatīkas kaimiņiene. Ko nu darīt? Parasti arī tie lielās mīlestības dirsēji un saldie dūdinātāji ir pirmie, kas nevar savu pimpi biksēs saturēt un padodas emocijām, kad satiek kādu smuku un foršu meiteni. Pussies!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka šādiem cilvēkiem dzīvē ir tikai viena mīlestība. Ja viņš šos vārdus pasaka pareizajai sievietei, tad visu savu atlikušo dzīvi viņš citas nemeklēs.

Jo vairāk Tu ver vaļā savu muti, jo vairāk mani pārņem sajūta, ka Tu no attiecībām ne sūda nejēdz un galvā tev ir viens vienīgs sekss.

Link to comment
Share on other sites

Jo vairāk Tu ver vaļā savu muti, jo vairāk mani pārņem sajūta, ka Tu no attiecībām ne sūda nejēdz un galvā tev ir viens vienīgs sekss.

Pilnīgas muļķības! Vienkārši viņš tā saka, jo sagaida nez ko no citiem cilvēkiem, kāmēr pašam nav nekādas sajēgas par to, kā darbojas ģimene. Vienkārši tāda ideja, ka WOOT atradīšu būs un tad viss pats notiksies un būs lielā love, bet realitātē tas tā nedarbojas. Jo īpaši - ar tik uzpūtīgiem čaļiem kā diversants! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:)

For sure

lmfao

BTW - topiks tieрвm sыds. Uzreiz saprotu, ka tev, topika autor, hujфva ar meitenзm/sievietзm. Te tu neko neiegыsi, labi, teorзtiski jв, bet vienmзr taиu jвiziet prakse, ne tв?

2BTW - PN = pisies nahuj? (nopietni :D )

Link to comment
Share on other sites

Pikaso vispār tāds interesants čalis, nezinu cik tev gadu, bet vairāk par 21 nedotu. Izklausies pēc tāda pareizā mammas dēliņa, kuram dzīve nav diez ko paveicies ar izskatu, meitenēm, utt., bet tas jau nekas, jo atnāks tā īstā, vienīga un viņa mīlēs tevi tādu, kāds tu esi. Tā sieviete nebūs diez ko skaista, ne arī valdzinoša, bet tu viņai patīc, tad tu iestāstīsi sev, ka tu mīli viņu, jo tā tāču ir pareiz, ja tev ir attiecības ar sievieti, tev viņa ir jāmīl, bet ja tu viņu mīli, tad jums ir lemts būt kopā visu mūžu. Tā arī paies tavs mūžs ar ilūzīju par mīlestību, par kuru tev ir stāstījusi mamma, esi lasījis romānos, redzējis filmās, bet pašam tev patiesība nav ne jausmas, kas tas ir, jo dzīve tev ir bijusi viena sieviete.........pārsteigums, tā uzreiz izrādījās īstā un vienīgā.

Link to comment
Share on other sites

vai ne, meiteni tu saakumaa izveelies pec izskata, nu grozies kaa tu gribi, bez izskata nekas nenotiek, to vinas ieksheejo butibu tu iepazisti pec tam.

pikaso ne briidi neesmu teicis, ka izskats ir galvenais attieciibaas, tas ir svariigs attieciibu saakuma stadijaa, jo sakumaa pirms tu uzruna tu novertee vai vizuaali vinja tev ir tiikama un ilgst liidz briidim, kad tu esi kartiigi iepazinis arii vinju kaa personiibu, peec tam jau izskats kljuust mazsvariigaaks, bet arii ne taadaa liimenii, lai vinja drikstetu nekopt sevi utt.

Link to comment
Share on other sites

Šeit laikam ir bezjēdzīgi kaut ko rakstīt, jo veidojas nevis diskusija, bet gan strīdi un kārtējā krāniņu staipīšana. Tāpat katram ir savi uzskati, katram ir sava personīgā dzīve, kuru viņš veido tādu, kādu to vēlas redzēt. Tas pats attiecas uz attiecībām, to veidošanu un saglabāšanu. Nevar turpināt uzskatīt, ka visi cilvēki ir vienādi un visiem attiecību modelis ir universāls. Ja meiteni meklē klubā, stiprā reibumā, tad okey, derēs arī bīfa īsā pamācība, bet tas nav modelis, pēc kura meklēt to cilvēku, ar kuru vēlies veidot kopīgu dzīvi.

Un, ja reiz mēs aizskārām jaunības tēmu... Kad cilvēkam parasti rodas pirmā mīlestība? Tie ir jaunības, pusaudžu gadi, kurus tu atceries visu savu atlikušo dzīvi. Pirmais reālais skūpsts, kurā Tu kaut ko izjuti, nevis tikai tā, 5. klasē, griežot pudeli klases vakarā, sajusties kā mužikam. Mēs visi neesam vienādi un tā ir pozitīva iezīme, nevis kārtējā iespēja kādam uzkakāk, ka viņš dzīvo vai uzskata kaut ko nepareizi.

Link to comment
Share on other sites

trolls trolling trolls

sava daļa patiesības beefa rakstītajā ir, tikai es nevaru piekrist meliem. neprotu tā ticami melot un tādēļ man tāds variants neder. par kačāšanos gan jāpiekrīt. mums taču arī patīk tomēr meitenes ar foršu dibentiņu, nevis ar lielu dupsi (neesam taču melnie, hehehe). bet nu ko un kā, tur nu katram pašam savs ceļš ejams. vienotas formulas nav (beefa formula manuprāt ir tāds veiksmīgs trollisma paņēmiens :) )

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Pikaso, es labprāt uzklausītu Tavu viedokli par orālo seksu. Tu sevi, pēc kārtīga mineta, krusteniski ar pātagu kausti par nodarīto ? Un kā vispār Tu biji spējīgs savai draudzenei nevainību atņemt ? Kaut kā neticās, ka nevainīga čiksa Tev pati piselējās virsū. Tur Tev nemāca sirdsapziņas pārmetumi par to, ka beidzot tavs "dzīvnieciskais" pārošanās instinkts ir ņēmis virsroku pār Tavām skaistajām jūtām ?

Tas viss protams tika rakstīts pieņemot, ka Tavas attiecības nav balstītas tikai uz nemitīgu acīs skatīšanos un vārdu apmaiņu par to, cik labi jūs abi varētu aizstāt romāna "Krēsla" tēlus. Kā arī pieņēmu, ka savu draudzeni Tu dabūji svaigu, jo savādāk, tādu naivu tipu kā Tu, doma par to, ka viņai ir bijis kāds cits nomocītu līdz depresijai.

Starp naivumu un tukšu stulbumu ir ļoti noteikta robeža.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Pirmā tikšanās ar cilvēku, attiecību uzsākšana, pirmais randiņš, no kā izriet tas, kāds ir šis cilvēks un vai Tu viņu mīli. Savukārt no tā izriet tas, vai Tu ar viņu esi gatavs veidot kopdzīvi.

Kādēļ Tu uzreiz pārlec uz pēdējo attiecību posmu un centies savu daiktu pamērcēt visur, kur ir slapjš? Tu, Hivemind, Beefs, jūsu uzskati ir pilnīgi vienādi, tikai izteiksmes veids ir savādāks.

Tēma bija par attiecību uzsākšanu un to, ka nevar cilvēks cilvēku iemīlēt pēc noteiktas receptes - kačalka, solārijs, baltas kedas = skaista meiča. Katram ir savi uzskati par mīlestību, tādēļ tā ir filozofiska tēma, nevis tāda, kurai ir skaidri zināma atbilde, kur viens čalis var pateikt, kā rīkoties.

Ja ir izveidojusies kopdzīve, kas ir balstīta uz mīlestību, nevis nevietā pateiktu "Es tevi mīlu!", tad tevis pieminētais sekss var būt kaisles pilns un daudz emocionāli un fiziski baudāmāks, nekā drunksex pēc kluba apmeklējuma.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Es kaut ko pārpratu, vai arī Tu tikko pateici, ka esi spējīgs iemīlēties pēc pirmā randiņa/tikšanās ? Tas ko Tu tikko pateici atspoguļo tikai un vienīgi iemīlēšanos kāda izskatā/uzvedībā.

Es gana daudz mēslus esmu gāzis Tavā virzienā, bet nu man arī ir gana daudz lasāmmateriālu, uz ko pamatot savu viedokli. Kā jau es iepriekš teicu - manuprāt Tu neesi vienkārši naivs.

Runājot par Tevis izteikto pieņēmumu, nu par to, ka Es, beefs, hive esam ar vienu domāšanu. Jā, es eju uz solāriju. Jā, es eju uz kačalku, un uzmini nu, man pārsvarā kājās ir baltas adidas porsche design botas.

Kur tu savos pieņēmumos aizšāvi greizi - man ir arī attiecības 3 gadu garumā. Iedomājies nu - es neesmu ne reizi pa kreisi laidis. Un tici man, manas attiecības ir balstītas uz ko vairāk, nekā uz tizlu melošanu sev un otram cilvēkam.

Link to comment
Share on other sites

Rezumē: par sievietēm šeit nav pateikts itin nekas, drīzāk gan par smago dilemmu, kuras priekšā, kā izskatās, nonāk mūsdienu vidējais topošais vīrietis ar ūsu pūku virs lūpas.

1) Uzkačāt sešpaku, nopirkt solārija apmeklējuma karti + baltas kedas, kaklā ķēde un ausī blings, uz rokas spaiku tatū, etc., un mēģināt izskatīties pēc iespējas pašpārliecinātākam, lai "nogrābtu" arī attiecīgi uztjūnētu beibi (ilgtermiņā - vismaz 3-4 beibes nedēļā). Plānam, protams, ir savi trūkumi, bet arī par spožumu un krāna pagarināšanu var nesūdzēties.Krāns pagarināsies pats no sevis, par vismaz 3 cm gadā. Būsi kings(latviski: ķēniņš) savu draugu vidū, visi tevi apskaudīs un visas meitenes tevi iekāros vēl ilgi pēc sifilisa/ādas vēža/nimfonāmijas saķeršanas.

2) Esi tāds kāds esi - mazs un nevarīgs, spalvains (ak, jā, augstākminētajam arī nepieciešama vispārēja ķermeņa epilācija!) mulsti meiteņu klātbūtne, mēģini izprast, kādi joki viņām patīk. (Jā, joki. Vienīgais vairogs mūsdienu spartietim bez sešpakas). Un gan jau kāda maza, pelēka un mazvērtības kompleksu nomocīta būtnes Tevi uzlūkos un pieņems. Priekšrocības - šai meitenei varētu būt liels intelektuālais potenciāls, jo savu sublimēto seksuālo un visādu citu enerģiju viņa visas dzīves gaitā ir aktīvi izmantojusi zubroties,vārot soļanakas, adot cepurītes un tamlīdzīgi. Līdz ar to varat laimīgi radīt pēcnācējus, ģenētiskais kods gan jau nebūs sliktākais. Iespējams, jūs abi nebūsiet īstenojuši savu "īsto" potenciālu un krutuma skalā aprobežosieties ar pieticīgu 3,4 no 10, bet ne jau visiem māte daba devusi skaistumu, veikību, apķērību, uc. Šajā gadījumā būs aprēķina laulības aiz bailēm, ka nekas labāks vairs dzīves ceļā netrāpīsies (ne jau visām aklām vistām izdodas tos graudus atrast, kur nu vēl sagremot)...

3) Ļoti riskants variants - mēģināt apvienot augstākminētos subjektus! Tātad: uzkačā kādu bicīti, ej uz esīti, nogrāb beibīti ar cerību, ka šī nu būs tava mūža mīlestība, īstā un vienīgā, ar ko jūs kopā pirkstiet bērniem Dinamo Rīga kreklus un iesiet uz play-off spēlēm, pirksiet gumijas zābakus, lai dotos sēņot un brauksiet slēpot uz Itāliju. Otrs variants - atrodi savu pelēko drostaliņu, abi ejiet uz solāriju, dzeriet proteīna kokteiļus, kačājiet masu, baliniet matus, piestellējiet gēla nadziņus, respektīvi, kļūsiet par superpāri, tiksiet uz žurnālu vākiem!

Tā kā mīlestības faktors tiek izslēgts defaultā, bet kaur kur tika prasīta definīcija, mana versija par šo ārkārtīgi novadējušos tēmu būs šāda: mīlestība ir tad, kad otra cilvēka vajadzības kļūst svarīgākas par savām, un tavs egoisms ir ar to apmierināts. Viss.

Link to comment
Share on other sites

Diži gari sarakstiji. Pat slinkums visā iedziļināties izlasot to pirmo punktu, kur sarakstīts atkal ir kārtējais stereotipu bullšits.

Iemesls kāpēc drukāju - reKtorisks jautājums par to, kāpēc tāda veida tekstā ir obligāti jāizceļ tēma par apmatojumu. Manuprāt, apgalvojums, ka vīrietim nav jāskujas zemāk par kaklu ir pilnīgs marazms. Tev pašam patīk skatīties uz meitenēm ar spalvainām padusēm vai ūsām ? Tev patīk žļempāt matus starp kājām vai saulainā vasaras dienā vienkārši apzināties, ka beibei jūrmalā, uz kuru Tu esi lūrējis nu jau pusstundu, ir tikpat spalvainas kājas kā Tev ?

Es nedzīvoju akmens laikmetā, un man nav vajadzīgi mati padusēs, lai naktīs būtu saldāks miegs. Man nav problēmas atzīt, ka staigāju ar izravētām padusēm un kuli. Tie redneku uzskati par "īstiem večiem (prātā nāk vārds macho un Deivids Haselhofs)" ir pilnīgs sūds.

Mani, kā par nelaimi, daba ir apveltījusi ar labu ožu. Nu nav nekas pretīgāks par smirdīgu jaunatni.

EDIT: Pozitīvā puse tavam garajam penterim bija pēdējās 2 rindiņas. Nezinu no kurienes nospiedi, bet viena no labākajām definīcijā, ko nācies lasīt.

EDIT2: Bonusā vēl links uz spokiem SPIEST ŠEIT. Lielajiem romantiķiem domājams visas bildes liksies puslīdz labas.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Sievietes loģika-*Skatās seriālu un aizmieg, bet tiklīdz tu pārslēdz uz futbolu, uzreiz pamostas un kliedz: ?Es taču skatos!?

izkopēts no traukiem, bet tas ir sasodīti nemaldīgi. Es neatminos nevienu reizi ka ir noticis savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Es gana daudz mēslus esmu gāzis Tavā virzienā, bet nu man arī ir gana daudz lasāmmateriālu, uz ko pamatot savu viedokli. Kā jau es iepriekš teicu - manuprāt Tu neesi vienkārši naivs.

Runājot par Tevis izteikto pieņēmumu, nu par to, ka Es, beefs, hive esam ar vienu domāšanu. Jā, es eju uz solāriju. Jā, es eju uz kačalku, un uzmini nu, man pārsvarā kājās ir baltas adidas porsche design botas.

Kur tu savos pieņēmumos aizšāvi greizi - man ir arī attiecības 3 gadu garumā. Iedomājies nu - es neesmu ne reizi pa kreisi laidis. Un tici man, manas attiecības ir balstītas uz ko vairāk, nekā uz tizlu melošanu sev un otram cilvēkam.

Vispār, iemīlas parasti no pirmā acu skatiena, nevis pēc pirmā seksa vai sazin kā vēl. Iemīl cilvēka smaidu, cilvēka izturēšanos, no kā arī rodas priekšstats par cilvēku kopumā. Mīlestība ir tā pati sirdsbalss, kas uzrunā tavu prātu, nevis daiktu, kas acis lūko uz iesauļoto ādu un glītajiem D izmēra pupiem.

Es neapšaubu, ka tavas attiecības ir izdevušās un tur pa vidu kaut kur figurē arī deva mīlestības, taču, ja Tu neesi ar mani uz viena ceļa, tad uzskati par mīlestību ir pavisam dažādi.

Es šo diskusiju beidzu, jo tas nenāk par labu nevienam no mums, ja nu vienīgi kādam, kas no malas lūko un ik pa brīdim pasmaida par šito ņemšanos. Ir bezjēdzīgi runāt ar gurķi, kas skrien līdzi standartiem, neko orģinālāku par baltām kedām atrast nevar un uzskata, ka ir paraugs mīlēšanā un attiecību veidošanā.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko atšķiras smaids no pupiem ? Smaids nav iekāres objekts, bet pupi ir ?

Es neskrienu līdzi standartiem, man vienkārši patīk būt labi sakoptam, nevis netīram un aizaugušam. Un es ne brīdi neteicu, ka es varētu būt par paraugu.

Un, jā, par gurķiem runājot, man ir no tiesas žēl, ka es nekad nezināšu kā ir būt cilvēkam ar mazvērtības kompleksiem kurš satiek otru cilvēku ar mazvērtības kompleksiem.

Ja nu gadijumā izdomāsi paturpināt diskusiju tad šeit ir pāris jautājumi, uz kuriem Tu pārmaiņas pēc varētu atbildēt tieši, nevis apdzejot mīlestību. Cik liela nozīme Tev ir seksam attiecībās ? Vai var pastāvēt attiecības/mīlestība bez seksa ? Ja sekss nav robeža starp vienkāršu draudzību ar pretējo dzimumu, tad kas ir ? Vai var pastāvēt attiecības, kur abiem partneriem ir ļoti lielas nesaskaņas gultā ?

Un tu vari filozofēt, mīlēt sienu līdz nelabumam vai vienkārši onanēt, tas nemainīs faktu, ka lielākā daļa domājošās pasaules uz tiem jautājumiem atbildētu puslīdz vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Es nē. Un cik zinu, tad draugi arī nē.

Tu esi pārāk ideālistisks, kas nav tā labākā īpašība. Gan jau kādreiz aprausies :)

P.S. Topika sākumā pavīdēja jautājums ar ko meitenes atšķirās no sievietēm - meitenes izspļauj, bet sievietes norij :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...