Jump to content
GIGN Forum

Beidzot Valsts Par Ziemu Samaksājusi.


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

ārā tik smuks sniedziņš snieg un es dzeru tēju un esmu laimīgs... līdz brīdim.. kad man būs jāiet ārā aukstumā un jādodas uz Rīgu.. bet es tik un tā priecājos.

Kaut kad drīzumā arī būs jālaiž uz kalnu. :) un tā kā man skola šodien nav, tad rīt varēšu kādu izvārtīt sniegā un iemest ar sniegu kādam pa seju, un pasmieties. :D

Ko jūs dariet šādā laikā?

btw, tagad šitāds laiks varētu būt līdz februārim.. :)

tomēr mani mīļākie gadalaiki ir ziema un vasara.

p.s. tomēr reāli garlaicīgs topiks, bet ir bijuši vēl garlaicīgāki.

p.p.s. esmu ievērojis, ka ar aukstumu urlas savairojušās stacijā. :(

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šodien pirmais hoķis tika rauts uz dīķīša. Itkā jau zajebis, tikai jālej ledus. Par aukstumu runājot - ahujenna pretīgi, man besī. Ārā ilgāk par 2h nevar nosēdēt, tad uz reiz jāiet vainu uz kādu kafejnīcu vai pa taisno uz mājām!

Link to comment
Share on other sites

aitu ferma pakoju logus, Slidinos ar John deere , reku pagajushais gads slidinos ar 960 volvo ( nice 2,4 tdi rwd).

auksti. nenormali auksti - volvo nojuka radiators ar koleegu gajam majas ... tikko atnacu - ibio parsalu..

piektidien pirts beidzot.. kkada divaina gan, bet nu viens draugs teica ka jaaiziet.. kkur vecakjos

Link to comment
Share on other sites

oi pie drauga ar citreiz aizbraucu uzkapāt hoķi, kad viņam pļava uzsalst un ledus ir. Šogad vēl nav sanācis, bet pagajušogad tur smirdēja pēc govs sūdiem ,kā nekā - pļava. :(

kgan man hokejs pietiek, pats trenējos. :)

aukstums nežēlīgs, tapēc vajag silti saģērbties. tā jau normāli, bet tas vējš totāli saldē seju.

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

ziema ir suds. Ne nu protams, visam labam ir savi miinusi un visam sliktam savi plusi. Ziemaas plusi, izpriecas, var pikoties, snovbords(sleposhana), pikoshanas & shit. Minusi, pietiks tikai ar aukstumu. Vakar izgaju uzpipat ar draugu, jo gaju pie vinja pakalj pec xp instelacijas diska, man bija durainji un uzpipat normali ar tiem nevar, tapec ar pliku roku pipaju un nospriedu to, ka neieshu vairs lauka pipat, tikai majas pie lodzinja. Pirksti nejutigi uz savam 10 minutem. Bet nu skats labs no istabas, bet kad izlien ara tad ir psc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...