Jump to content
GIGN Forum

Rīgā Koncertēs Rammstein


Pusdzīvais
 Share

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:thumbsup:

Megamozg.lv

Jurko daft punks ir vienk kvalitatīvāks un man pašam patīk ļoti nekā Rammsteins . Vai nu tu ēd sūdus mājās un domā , ka ar šovu var nosegt izpildījuma "kvalitāti" , vai arī tu esi taisījis mājas lapu megamozg.lv

Interstella 5555 pierāda vien to , kad Daft punks un Rammsteins neatrodas uz viena līmeņā imaginārajā jurko galvas kosmosa kuģi. Tik žēl , ka dafts punks 200ls noteikti nemaksātu, bet ja pat būtu kkada huiņa un cena būtu 200ls , es samaksātu.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Interstella 5555 pierāda vien to , kad Daft punks un Rammsteins neatrodas uz viena līmeņā imaginārajā jurko galvas kosmosa kuģi. Tik žēl , ka dafts punks 200ls noteikti nemaksātu, bet ja pat būtu kkada huiņa un cena būtu 200ls , es samaksātu.

smags gadījums :superlol:

Vairs te neko neraksti, jo topiks nav par taviem daft punk. Tā kā koncerts tev bija par dārgu, tad tu brīvi vari iet dirst.

Par publiku runājot, fanu zona kārtīgi iesūkāja, protams tur tika tā saucamie "fani", kas spēja samaksāt 45Ls par biļeti. Tomēr pie pussy dziesmas viņi tika kārtīgi sodīti par savu pasivitāti un Lindemans, ar pārvietojamu locekli, nobaltināja pirmās 10 rindas. :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Interstella 5555 pierāda vien to , kad Daft punks un Rammsteins neatrodas uz viena līmeņā imaginārajā jurko galvas kosmosa kuģi. Tik žēl , ka dafts punks 200ls noteikti nemaksātu, bet ja pat būtu kkada huiņa un cena būtu 200ls , es samaksātu.

Tava spriestspēja un izklāsta kvalitāte ir vienkārši unikāla - žēl, ka Latvijā vairs netaisies debatēt.

1. Ko Tu domāji ar "Vai nu tu ēd sūdus mājās un domā , ka ar šovu var nosegt izpildījuma "kvalitāti" , vai arī tu esi taisījis mājas lapu megamozg.lv" ?

2. Kāpēc Tu centies salīdzināt divas pilnīgi dažādas stilu mūzikas? Tas, manuprāt, nav izdarāms.

Ja Tu salīdzinātu kaut vai Daft Punku ar Chemical Brotheriem vai Prodigy tad ok (lieki piebilst, ka pēdējie divi ir 100kārt labāki :muahaha: ). Bet ko Tu salīdzini metālu ar elektroniku?

Kā var pateikt kurš labāks. Man, piemēram, Daft Punks, izņemot pāris dziesmas, smagi riebjas.

+ elektronisko mūziku sakrāmēt un sasemplot ir simtkārt vieglāk kā spēlēt bungas, ģitāras, sintezatoru, dziedāt utt.

Pats esmu redzējis džeku, kurš taisa hip-hopu. Pie viena bīta viņš strādāja apmēram 1/2 gadu.

Un tad viņš man parādīja kā divās minūtēs uztaisīt elektronisko gabalu! Es tiešām apdirsos, jo cik ātri viņš uztaisīja ļoti labu elektronisko ritmu, tas bija vienkārši WOOOW!

Ja pie tā ilgāk piestrādā tad nav grūti sačinīt labus gabalus.

3. Nevajag dirst, ka Tu par Daft Punku maksātu jebkādu summu! NEMAKSĀTU! NEMAZ NESĀC!!!! NĒ! KUŠ! KŠŠŠŠ! NEDIRS! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Blee juutos loti labi, ne tikai redzeju koncertu, bet pashus dzekus rokas stiepiena attalumaa. Koncis redzeeju pa pusei, jo tomer biju darba, bet to ko redzeeju, redzeju no taada skata punka kad prieks :) Pats lielakais prieks, kad Angel dziesmas laikaa jau atradod zem skatuves un veroju Lindemanu no apakshas :superlol:

Pashi vinji veel arena dzeera Tervetnieku 2h pec koncerta sava gerbtuvee, hvz cik ilgi vinji vel plostoja :D

Katra zinjaa tas ko redzeju Arena nebiju redzejis neviena koncerta, Du Hast dziesmas laika shermuli parskreeja paari... Un pedejo 4 dziesmu laika publika vnk explodeeeejaaa.

Rezumee, shis ir bijis viens no retajiem koncertiem Latvija kur veerts buutu samaksaat 30ls, tapat kaa vienigais 3d kino, kas Latvija bijis par kuru verts bijis maaksaat ir Avatars. Ir lietas ko cilveki neaizmirst....

Iemetishu bildes kaa izskatiijas skatuves salikshana, kopa tas aiznema 6h, novakshaana 2.5 h. Crew bija vnk ideaala sadarbiiba, katrs zinaja ko kur un kaa darit, kurus vadus likt kastes vispirms, kurus peec tam, bija liels gods piedalities taadas skatuves tapshana latvija, Rammstein :thumbsup::sparta:

Nu ko cerams, kad ne peec 10gadiem redzesim vinus atkal :)

Gaidam Metallica, tomer shaubos vai vinji spes radiit to magiju, kas bija 4 marta areenaa :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu salīdzinātu kaut vai Daft Punku ar Chemical Brotheriem vai Prodigy tad ok (lieki piebilst, ka pēdējie divi ir 100kārt labāki :muahaha: ). Bet ko Tu salīdzini metālu ar elektroniku?

Kā var pateikt kurš labāks. Man, piemēram, Daft Punks, izņemot pāris dziesmas, smagi riebjas.

+ elektronisko mūziku sakrāmēt un sasemplot ir simtkārt vieglāk kā spēlēt bungas, ģitāras, sintezatoru, dziedāt utt.

Tas ir tā pat kā salīdzināt Hivemind ar debatētājiem.

Link to comment
Share on other sites

Interstella 5555 pierāda vien to , kad Daft punks un Rammsteins neatrodas uz viena līmeņā imaginārajā jurko galvas kosmosa kuģi. Tik žēl , ka dafts punks 200ls noteikti nemaksātu, bet ja pat būtu kkada huiņa un cena būtu 200ls , es samaksātu.

Hiveminds ir debatētājs nr. 1. Reti kurš teikums forumā no viņa puses nav uzrakstīts ar kādu kļūdu

un man pašam patīk ļoti nekā Rammsteins

Otra lieta, kas tevī hivemind ir lieliska, ir tas, ka tu dirs tādos apmēros, ka Šveices fekālais institūts sāk interesēties, vai tik tu neesi pārsitis Ginesa rekordu diršanā.

bet ja pat būtu kkada huiņa un cena būtu 200ls , es samaksātu.

Nē, tu nesamaksātu. Ja šis būtu cs.kompakts.lv servera forums, tad varbūt arī atrastos kāds sīkais, kas tevi sāktu apbrīnot. Šeit diemžēl, par tevi vienkārši pasmejas.

Link to comment
Share on other sites

:muahaha: ). Bet ko Tu salīdzini metālu ar elektroniku?

Kā var pateikt kurš labāks. Man, piemēram, Daft Punks, izņemot pāris dziesmas, smagi riebjas.

+ elektronisko mūziku sakrāmēt un sasemplot ir simtkārt vieglāk kā spēlēt bungas, ģitāras, sintezatoru, dziedāt utt.

eh, un flamevārs panesās.

bītu tiešām ir ļoti viegli uztaisīt (uz bungumašīnas house ritms ir katrs ceturtais taustiņš). bet nu spriest par DP tik vienkāršoti :thumbsdown:

jaunajam Tron mūziku taisa tieši viņi. šovs viņiem ir labāks nekā CB vai The Progigy. pateikt, ka patīk pāris dziesmas un pārējais riebjas ir "es zinu pāris viņu gabalus, bet man viņi nepatīk" allrigth?

tiešām gribi pastrīdēties cik vienkārši izklausās jebkas, kas ir radīts uz ģitāras? seriously?

Link to comment
Share on other sites

bītu tiešām ir ļoti viegli uztaisīt (uz bungumašīnas house ritms ir katrs ceturtais taustiņš). bet nu spriest par DP tik vienkāršoti :thumbsdown:

jaunajam Tron mūziku taisa tieši viņi. šovs viņiem ir labāks nekā CB vai The Progigy. pateikt, ka patīk pāris dziesmas un pārējais riebjas ir "es zinu pāris viņu gabalus, bet man viņi nepatīk" allrigth?

tiešām gribi pastrīdēties cik vienkārši izklausās jebkas, kas ir radīts uz ģitāras? seriously?

outlawz nav jega strideties ar jurko un gludekli. Abiem diviem peleko sunu daudzums ir minimals. Gludekli pasutisu tevi atkal publiski dirst! Jurko es nemeginu salidzinat metalu ar elektrisko,es meginu tev ieskaidrot,ka vinu izpildijums tehniski ir labaks,un tapec viniem nav tik daudz uz sovu jaspiez.

Link to comment
Share on other sites

Otra lieta, kas tevī hivemind ir lieliska, ir tas, ka tu dirs tādos apmēros, ka Šveices fekālais institūts sāk interesēties, vai tik tu neesi pārsitis Ginesa rekordu diršanā.

Nē, tu nesamaksātu. Ja šis būtu cs.kompakts.lv servera forums, tad varbūt arī atrastos kāds sīkais, kas tevi sāktu apbrīnot. Šeit diemžēl, par tevi vienkārši pasmejas.

:10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm:

sry par postu nevietaa, bet shis man man lika .. eeM smaids visai dienai :)

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

bītu tiešām ir ļoti viegli uztaisīt (uz bungumašīnas house ritms ir katrs ceturtais taustiņš). bet nu spriest par DP tik vienkāršoti :thumbsdown:

jaunajam Tron mūziku taisa tieši viņi. šovs viņiem ir labāks nekā CB vai The Progigy. pateikt, ka patīk pāris dziesmas un pārējais riebjas ir "es zinu pāris viņu gabalus, bet man viņi nepatīk" allrigth?

tiešām gribi pastrīdēties cik vienkārši izklausās jebkas, kas ir radīts uz ģitāras? seriously?

Nē, nē.

Es nesaku, ka DP muzons ir baigi vienkāršais, neesmu viņā tā iedziļinājies un netaisos.

Es saku, ka iemācīties spēlēt bungas, ģitāru ir daudz grūtāk nekā likt bītu un basu un samplēt muzonu uz kompja.

Par DP šovu esmu dzirdējis, bet tā kā man viņu muzons nesaista, tad šovs priekš manis nebūtu iemesls lai ietu uz konci.

Jā, Daft Punku es neesmu klausījies visu diskogrāfiju (un arī netaisos), bet no dziesmām divdesmit ko esmu dzirdējis man patīk labi ja piecas.

Tas teksts bija vairāk domāts visu cilvēku cilvēkam "Emulatoram" starptautiskajam debatētājam Mr. Argumentam - Hivemindam! :thumbsup:

A jā, Outlaw, un pasaki par to ģitāru, kas izklausās vienkārši :) Gribētu dzirdēt :)

Link to comment
Share on other sites

:) Gribētu dzirdēt :)

nu vecumvecais "ai ko tur ģitāra, piecas stīgas", "ai ko tur vijole, piecas stīgas un lociņš", "ai ko tur..." utt utt. tavs arguments, pa pusei ir patiess, bet otra puse ir - katrs mūzikas stils var izklausīties supervienkāršs, bet īstenībā ir sarežģīts un ar vēsturi.

piemērs - mongoļu throat singing :) un tāpat ir ar bītu un semplošanu.

ok pietiks offtopiku dzīt, šis topiks tomēr ir par Ram-štain koncertu (nebiju iedomājies, cik labi hokeja bungas var organizēt pūli, uz izsaukšanu ritmu uzdeva tieši tās) :)

Link to comment
Share on other sites

savukārt ar tevi ir milzīga jēga strīdēties. Paskat, kādi argumenti nāk no tevis ārā šajā postā

1) gludeklis un jurko ir ar minimālu daudzumu pelēkajām šūnām

2) gludeklis tiek pasūtīts dirst

3) Daft punk izpildījums tehniski ir labāks (par rammstein)

Noliecu galvu šo argumentu priekšā. It īpaši pēdējā, tas ir kārtīga debatētāja viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/306583-n...mas_pusei_rigas

dogy, lasu tavus tekstus un sāku aizdomāties - vai tik tu vienreiz netiki nobanots par stulbumu? Jo tu te runā tik respektabli anāli, ka tā sāk šķist. Es skatos, ka tev tas ir pārsteigums, ka cilvēki iet uz koncertu, lai klausītos dziesmas. Nu ko, surprise, surprise, tas tiešām ir iemesls, lai ietu uz koncertu.

macho, nē nēsmu bijis banots ne no foruma ne csā. Tadēļ, ka nerakstu neko daudzu un pēdējo 3 mēnešu laikā ienācu apskatīties kas te labs un nenoturējos ierakstīt :)

Laikam pārprati mani, jo tā nebiju domājis.

Koncers bija ideāls, vienīgi SECURITY čalīši bišku pa traku tur uz daudziem lecās, bet bija jākontrolē tas pūlis.

Link to comment
Share on other sites

Jaa starpcitu, bungas bija vietaa, jo liakas kad bars ir paraak uzbudinats, lai vienotos kopeja sauciena, aks mani paarsteidza, bet vnk visi tik loti blaava, kad ik pa laikam kadaa sturii saktais rammstein rammstein, apklusa :)

By the way iesildoshaa grupa arii bija loti ok, Combichrist, ta ka pats esmu aktivi klausijies Industrial EBM itie dzeki normaali nodeva, paaris bija liidzi lekajams dziesmas(dzirdeeju tikai kaadas 4), so sitas arii ira labs plusins :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...