Jump to content
GIGN Forum

Velesanas


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Idejiski man ļoti patīk TB/LNNK, bet nav ticības viņu solijumu izpildei.

Jā nu atslēdznieks jau nu ''nesadarbojas'' ar krieviem, kas tur minēja, ka SC tiek sponsorēti no Krievijas vēstniecības puses, nu jā, arī viņi paši to nenoliedz, bet nu šļesars jau ir tik ļoti saslimis ar naudu un tās ''pelnīšanu'', ka pat savu māti pārdos, lai tikai vairāk nopelnītu.

Es balsotu par Māras zemi, bet tāda vairāk nepastāv cik zināms :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PS un JL no manas puses. es kв mauka pвrdevos pоrвdziтiem, un KrRRRRrrrRrrRRrristovskis ir vnk seksоgs!!!

O o

/ќ/___________________________ _ __/

| I'MMA FIRIN MA LAZOR BLAAAAAAAARGG!!!

\_\ќќќќќќќќќќќќќќќќќќќќќќќќќќќ ќ ќќ\

Link to comment
Share on other sites

Idejiski viņi ar savu tagadējo reklāmu brauc tādās auzās, kuras ilgi izpļaut nevarēs. Ko var baidīt ar krieviem? Vot jums krievi nāk:

[..] Ja visi balsstiesīgie krievi tik tiešām būtu aizgājuši un nobalsojuši par ?Saskaņas centru?, SC vēlēšanās būtu dabūjis 31% balsu, uz pusi vairāk nekā ?Tautas Partija?, uzvarētu ar tiešām pārliecinošu balsu pārākumu un mums jau sen viss būtu tad tik sācies. Bet kā iznāca? SC nespēja savākt ne pusi tik vienoto krievu vēlētāju balsu [..]

Un TB/LNNK pilnīgi noteikti nav tie, kuri domā par nāciju.

Es blieztu par JL, diemžēl šoreiz man prieki ies garām, jo pase tiek mainīta.

PS: Ja kādam gribējās Māras zemi, tad uz Eiroparlamentu varat ņemt Latvijas Atdzimšanas partiju ( #15 tajā sarakstā ). :D

PPS: Bet labāk tomēr neākstīties pa tukšo un balsot par Jauno laiku. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Vot jums krievi nāk:

Un TB/LNNK pilnīgi noteikti nav tie, kuri domā par nāciju.

Es blieztu par JL, diemžēl šoreiz man prieki ies garām, jo pase tiek mainīta.

PS: Ja kādam gribējās Māras zemi, tad uz Eiroparlamentu varat ņemt Latvijas Atdzimšanas partiju ( #15 tajā sarakstā ). :D

PPS: Bet labāk tomēr neākstīties pa tukšo un balsot par Jauno laiku. :thumbsup:

bļin, labi, ka atgādināji, jāaiziet izņemt pase ārā, jau mēnesi slinkums aiziet viņu izņemt :D

Link to comment
Share on other sites

kāds vēl SC,jūs,latvieši būdami,balsosiet par SASKANJASD CENTRU? Kur Nils ,vēl intervijā pateica,ka nu RD tagad jau varētu runāt abās valodās oficiāli. Kas tiešām neesat saspiedušies? :D Ja viņus ievēlēs,tad varēsim atkal likt uz mājām ielu plāksnītes krievu valodā arī. :)

Protams,ka par JL vai ,ko tml.,bet ne jau par SC.

Link to comment
Share on other sites

phe , zinu ka varbut nevietā , bet balsošu par JL , pagaidam liekas vislabakais variants Jūrmalai. TB/LNNK višibalas gāza no amata Munkevicu kurš bija Jūrmalas Mērs. Runājot par pimpjiem ar Ģirtu Trenci un Aigaru Tampi priekšgalā JL butu labakais risinājums lai viņus ieraktu zemē.

Link to comment
Share on other sites

Jā nu atslēdznieks jau nu ''nesadarbojas'' ar krieviem, kas tur minēja, ka SC tiek sponsorēti no Krievijas vēstniecības puses, nu jā, arī viņi paši to nenoliedz, bet nu šļesars jau ir tik ļoti saslimis ar naudu un tās ''pelnīšanu'', ka pat savu māti pārdos, lai tikai vairāk nopelnītu.

Es balsotu par Māras zemi, bet tāda vairāk nepastāv cik zināms :/

Kādēļ nevēlies balsot par, piemēram, Visu Latvijai?

Link to comment
Share on other sites

Jauna partija, maz esmu lasijis par viņiem, viņu plāniem, uzskatiem, tipāži man personīgi nezināmi, uz dullo jau nobalsot par kādu arī negribu. It kā jau daudzi saka, ka tie būs tie īstie, kas varētu ko grozīt un labot, bet vai var ticēt, ka tik neizrādās kārtējie solītāji.

macho tev par lielu nožēlu es pie tv pavadu tik pat maz laika kā spēlējot frīzbiju =]

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Jauna? lol. Partijai ir kādi 3 gadi, bet tā viņu organizācija/apvienība ir kādus ~10 gadus veca, tā ka tur nekā jauna nav.

man par nožēlu? diez vai. sev par nožēlu? droši vien. Ne jau man vajag, lai tu zinātu par ko vajag balsot.

Link to comment
Share on other sites

es visticamāk pašvaldības vēlēšanās nebalsošu. pārlasīju Talsu sarakstus. no sākuma man gribējās smieties, tagad raudāt. pusi no viņiem pazīstu un zinu, ka viņi par deputātiem grib iet tikai, lai pagarinātu krānus. vēl interesanti, ka dažam labam pat tur ir pamatskolas izglītība. Eiroparlamentā par Jauno Laiku.

kādreiz varbūt būs jāsadūšojās izveidot radikālu partiju. man te tādas izmaiņas prātā, lai Latviju par normālu valsti pataisītu. visiem šitiem augoņiem acis ar vilnu aizaugušas. baigie problēmu risinātāji. problēmas nevajag risināt, vajag iznīdēt problēmu cēloņus. pirmā lieta, ko es gribētu mainīt ir pāriet uz divu partiju sistēmu valstī vai pacelt saeimā iekļūšanai nepieciešamos procentus uz kādiem 20%. tad vismaz neviens nevarēs mētāt tukšus solījumus un pēc ievēlēšanas sūtīt visus dirst. ķipa atmaskas: "ko mēs ar saviem 5% balsu varam izdarīt?". Vislabākais jau ir divas partijas, kuru ievēl uz tiem gadiem, tad tā arī diktē noteikumus valstī. un to var arī saukt pie atbildības.

otra foršā lieta ir no manas Nīderlandes pieredzes. alu pārdot personām no 16 gadiem un arī pēc 22:00. nevienam nav noslēpums, ka Latvija pēc alkoholu lietojošo jauniešu skaita ir viena no vadošajām Eiropā. šeit vairāk runa iet tieši par nepilngadīgajiem, kuri visu laiku pa visādām točkām slapstās visādus sūdus dzerdami. būs normāli alus pieejams veikalos, točku bizness noies pa burbuli.

ai, ir vēl vairākas idejas prātā, bet tās paturēšu pašlaik pie sevis.

Link to comment
Share on other sites

man par nožēlu? diez vai. sev par nožēlu? droši vien. Ne jau man vajag, lai tu zinātu par ko vajag balsot.

ok, nepareizi izteicos, par to partiju neesmu interesējies, jo kaut kā saeimā viņus neesmu manijis.

nesaprotu ko tu vispār gribi izspiest? lai es pasaku, ka neesmu nekāds specs par partijām, man nav grūtību to pateikt :thumbsup:

vbyuer palasīšu, paldies.

ā un jā, kas ar to koncertzāli notika? kur tā nauda aizpeldēja?

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kādas diskusijas tiek izvērstas šajā topikā, negribās arī iedziļināties tajā trīs lapu garumā, bet varu padalīties informācijā par to, par ko šogad par 60% esmu izlēmis balsot.

Rīgas pašvaldības vēlēšanās visticamāk, ka savu balsi atdošu Pilsoniskajai Savienībai ar Ģirtu Valdi priekšgalā. Interesanti, bet arī Eiroparlamenta vēlēšanās savu balsi esmu nolēmis atdot Pilsoniskajai Savienībai ar Sandru Kalnieti priekšgalā.

Tā kā šis ir mans balsošanas uzmetums tikai tā pavirši tam visam pieejot, tad ļoti iespējams, ka savas domas vēl mainīšu, bet partijas, par kurām es noteikti nebalsošu ir: SC, PCTVL, TP, TB/LNNK, LC/LPP, ZZS.

Link to comment
Share on other sites

Reāli jau nav variantu, vai nu jābalso par PS vai varbūt par SCP (tas gan lielākoties Loskutova pēc). Bet nu es ar domāju - nobalsošu par PS un mieriņš.

pie Alvja nebalsošanas partijām varu piemest vēl pārīti - libertas, vai kā sauc to superīgo MĀMIŅAS partiju, par dzimteni (šaubos ka šeit domāta Latvija ar sešiem ŽURAVĻOVIEM sarakstā) un JL man ar kaut kā sāk drīzāk nepatikt nekā patikt. Par šo gan lielākais paldies retardētajam Repšem.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties, ka Repshe tagad uzlabojis savu telu! Nav vairs tik lecigs! :) Par Visu Latvijai nav jegas balsot - vini ir parak radikali un parak maz balsis viniem. Ari par PS un SCP neredzu tradel jegu balsto, jo ari viniem par maz balsis.

Ja atmetu SC, LC, TBBLNNK, tad paliek JL tuvaikais pec reitingiem. Par to ari balsosu!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

JL popularitāte krītās, PS - strauji pieaug. PS, ja nemaldos, pēc pēdējiem reitingiem ir 6,5%, kas droši liecina par viņu iekļūšanu Rīgas Domē. Arī Visu Latvijai! popularitāte ir 2x augstāka par Tautas Partijas, kā arī augstāka par ZZS popularitāti.

Link to comment
Share on other sites

Kristovskis jau pirmajā duēli pret vienu no sīvākajiem pretiniekiem Čārgali tika veiksmīgi galā.

Un šī rīta duelis bija vienos vārtos.

Tātad parīt arī atdošu savu balsi gan par Kristovski, gan Kalnieti, kas arī EP ir visatbilstošākā no visiem kandidātiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...