Jump to content
GIGN Forum

Velesanas


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Saskaņas Centrs, PCTVL un PDz ir vienīgie politiskie spēki, kas vēlas destabilizēt šobrīd pāstāvošo ļoti trauslo balansu starp etniskajām grupām.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A nevarētu būt tā, ka ja SC nepietiek balsis, viņi apvienojas ar tiem otriem krieviem un ar Šleseru?

Jo visi PS, JL, LNNK etc.. ir pret Šleseru un nevēlas ar viņu sadarboties.. un vēl Šlesers teica, ka pieaicinās kko no Azerbaidžānas, Ukrainas un Krievijas...

Uzskatu, ka 100% nevajag balsot par A.Šleseru un LPP.

Ceru, ka PS vai JL vinnēs, liekas vissakarīgākie..

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

JL pēdējā laikā dara visu, lai Rīgas Domē varētu darboties 2 partiju koalīcijā kopā ar Saskaņas Centru. Balsojot par JL, tu balso arī par Saskaņas Centru.

Link to comment
Share on other sites

Jukka, ar savu iepriekš rakstīto es vēlējos tikai pateikt, ka arī ar Krieviem ir jāreiķinās. Nekādu sūdu par divvalodību es neminēju ( par, ko esmu kategoriski pret, kā jebkurš normāls latvietis ). Mēs viņus tā vienkārši nevaram izsūtīt..

Vienalga, vēlējos tikai pateikt, ka Kristovskis man nu ļoti nepatīk. Ep,, Kalniete gan varētu iet.

Link to comment
Share on other sites

sitas nedarbs nu ir veikts :)

nobalsoju par PS'iem pasvaldiba, ieliku krustu kristovskim un kaiminam, kas ar kaut kadu 25to nummuru ir. EP devu savu balsi godzham un minusu slesera sievai ieliku. sieviete, kas precas ar buldozeru, nevar but ista :D

Link to comment
Share on other sites

Jo visi PS, JL, LNNK etc.. ir pret Šleseru un nevēlas ar viņu sadarboties.. un vēl Šlesers teica, ka pieaicinās kko no Azerbaidžānas, Ukrainas un Krievijas...

Uzskatu, ka 100% nevajag balsot par A.Šleseru un LPP.

Ceru, ka PS vai JL vinnēs, liekas vissakarīgākie..

nahuj ne par LPP/LC ?

Link to comment
Share on other sites

Iesaku noskatīties vakardienas KNL atkārtojumu, ja tam netici. Mazākais ļaunums ir domāts tupus mīzējiem. :)

Link to comment
Share on other sites

RĪGAS MĒRS? Exit pools: Šlesers-26%; Ušakovs-21%; Kristovskis-20%; Jaunups-8%; nezin/neviens-7%

LTV&BNS&RSU EXIT POOL: SC-27%; LPP/LC-18%; PS-16%; JL-15%; TB/LNNK-5%; ZZS-5%; TP-4%; SCP3%; PCTVL-3%, pārējiem- 1% vai mazāk!

Šlesers ar Ušakovu priekšā.

Link to comment
Share on other sites

tapēc ka viņš vadīja projektus un nevarēja novadīt līdz galam deļ Trenča un Tampes ? viņam ir/bija daudz projekti jurmalā kā arī dzintaru parka/sk8parka projekta vadītājs un citu sūdu , pagaidām viņš ir vienīgais kurš jūrmalā kautko ir izdarījis. Tas ka viņu izmeta no mēra amata deļ tā, ka viņš mahinēja ar īpašumiem , pieņēma lēmumus (par labu tautai) kurus varēja pieņemt tikai valde - man pilnīgi pohuj. labi ok viņš aplauzās ar ceļu remontiem jo nebija finansiāla seguma , so what. nakošreiz pirms dirs mēģini pamatot savu sakāmo. Tu esi daunis! re es ari māku nepamatoti dirst.

Un bļa , ja SC uzvarēs rīgā es pārgriezīšu vēnas un skriešu pa jūrmalas šoseju ar uztetuvētu kārškrustu uz muguras. bļa bļa bļa!

btw , kā jau teicu visi ulas balsos par SC un Šleseru :)

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

Un bļa , ja SC uzvarēs rīgā es pārgriezīšu vēnas un skriešu pa jūrmalas šoseju ar uztetuvētu kārškrustu uz muguras. bļa bļa bļa!

btw , kā jau teicu visi ulas balsos par SC un Šleseru :)

Wow uzcēla s8parku. Tu kautkads siiks pedinjsh gadiijumaa neesi, kursh shita raksta s8parks. :blelohs: Also, viņš gadījumā nebija arī tas, kurš meģināja privatizēt slimnīcu? :lolza:

Link to comment
Share on other sites

:blelohs: Also, viņš gadījumā nebija arī tas, kurš meģināja privatizēt slimnīcu? :lolza:

iespējama, ka esmu, bet tu tā arī neesi pateicis kapēc Munkevics sūkā tapēc suck on that bijach. Un ja es gribētu dzirdēt daunismu , es paprasītu krievam , kapēc viņš balso par PCTVL...

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

Provizoriskais vietu sadalījums RD:

SC = 18/19 vietas

PS = 13/14

LPP/LC = 10

JL = 8/9

PCTVL = 4/5

TP = 4

PCTVL un TP gan veiksmīgā gadījumā var arī nepārvarēt 5% robežu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...