Jump to content
GIGN Forum

Velesanas


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Dusmas bija par to SC Rīgā , bet man prieks , ka Jūrmalā vinnēja Munkevics ;) moš viņš tagad spēs pageigt savus projektus kurus bija iecerējis 06 gadā mēra amatā , bet nevarēdams deļ Trenča un Tampes. Tas pimpis arī tagad ārdās

"Jūrmalas domes pašreizējais vadītājs Ģirts Trencis (TP) ir pārliecināts, ka pašvaldību vēlēšanu rezultāti Jūrmalā tiks pārsūdzēti."

GG.

btw tam ag0ny ir visai spēcīgi argumenti :D *sarkasms*

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D:D:D ej dirst,par taviem tekstiem var ne pa jokam apsmieties. :DD

Kas būs? Šlesers ar SC veidos kodolu,tā vietā ,lai LPP aizietu kopā ar Kristovski un JL pret SC,tagad Šlesers būs ar SC,un Šlesers varēs mierīgi apzagt mūs visus,un Ušakovam būs poh.

Bet ja būtu bijis otrādāk,tāds neks nenotiktu,jo Kristovskis tiktu par mēru un neko tādu neļautu darīt līdejam Šleseram. :)

Es tev varu vienīgi atbildēt Šlesera stilā - Aizver muti!

Ja LPP/LC ietu kopā ar JL un PS, tad viņš gan biznesu negribētu bīdī :blelohs: , tu gadījumā neesi akutkads pastulbs? Kas būtu bijis otrādāk? Tas, ka SC ieņems pirmo vietu jau bija zināks kautkur 1.5 gadus? Kristovskis tiktu par mēru tikai tad, ja cilveku balsotu par JL un PS...

Link to comment
Share on other sites

Rīgas Domē ir liels skaits komiteju, komisiju, aģentūru, tai ir milzīga ietekme uz Rīgas izpilddirekciju vienībām, departamentiem un citām institūcijām, kurām, jā, pārsvarā ir saimnieciski pienākumi, taču arī caur šāda rakstura institūcijām SC ir iespējas pildīt savas un sava elektorāta vēlmes attiecībā uz plašu tēmu loku, kas saistītas ar etnisko jautājumu. Piemēram, pašvaldība var sniegt finansiālu un organizatorisku atbalstu 9. maijā, 13. oktobrī (jaunais slapjais sapnis ir šo datumu atzīmēt kā Rīgas atbrīvošanas dienu) un citos datumos. RD ir spējīga mainīt vidi Rīgā caur dažādu simbolisku pieminekļu, statuju uzsliešanu Rīgas centrā, tāpat RD ir atbildīga par sociālo politiku (tā, piemēram, SC var koncentrēties uz saviem vēlētājiem sāpīgajiem jautājumiem, kas saistīti ar, piemēram, pašvaldības dzīvokļu piešķiršanu). Caur kultūras departamentu ir iespējams manipulēt ar finansējuma piešķiršanu dažādiem muzejiem un citām kultūras iestādēm. Ar sapulču, gājienu un piketu komisijas lēmumiem var pilnībā ierobežot tādus pasākumus kā Leģionāru piemiņas diena, 18. novembra aktivitātes, komunistisko represiju piemiņas dienas. RD pakļautībā atrodas arī valodas dienests, kas ir atbildīgs par valodas pārkāpumu kontroli un valsts valodas likuma efektīvu realizēšanu dzīvē. Pats galvenais ļaunums gan, manuprāt, būtu panākams caur Izglītības departamenta kontroli, kas lielā mērā atbild par sākumskolu, pamatizglītības un vidējās izglītības iestāžu mācību saturu un atbild par skolu darbību kopumā.

Link to comment
Share on other sites

vbyuer, jāatceras, ka mums tomēr ir likumi par valsts valodu utt, kam domei ir jāpakļaujas, no tā visa nosauktā vienīgais, kas nāk prātā ir financiāls atbalsts krievu svētkiem un leģionāru piemiņas pasākumu aizliegšana. Nedomāju, ka viņi mēģinās uzcelt Staļinam pieminekli :D Tā nu nebūtu nekāda lielā katastrofa. Mani vairāk uztrauc nauda, ko Rīga pazaudēs, kad Šlesers šaks dot atlaides saviem biznesa partneriem...

Link to comment
Share on other sites

:D Tā nu nebūtu nekāda lielā katastrofa. Mani vairāk uztrauc nauda, ko Rīga pazaudēs, kad Šlesers šaks dot atlaides saviem biznesa partneriem...

Es šobrīd nerunāju par Šleseru, bet gan par etnisko jautājumu un SC. Jā, ir gan valodas likums, gan pašvaldību likums, taču ir arī tāda lieta kā kontroles institūcijas, bez kurām ar likumiem var doties uz ateju. Nē, Staļinam neviens pieminekli necels, runa, ja nemaldos, bija par Pēteri I.

Link to comment
Share on other sites

A, pedējo reizi, kad es to redzēju, viņš stāvēja izgāstuves vidū, teikā - paraktiski pretī manas vecmātes mājai. :D Manis pēc to pieminekli var likt kur grib, kautkāds Pēteris I tiešām mani vismazāk satrauc. Es vēlreiz saku, man nav nekāds prieks, ka krieviem tik labi veicas, man vispār krievi nepatīk un pats krieviski nerunāju. Vienkārši kaitina tā attieksme, galvenais jābalso par latviešu partiju, lai netiktu krievi, kautvai par tādiem salašņām, ka TP.

Link to comment
Share on other sites

:D Manis pēc to pieminekli var likt kur grib, kautkāds Pēteris I tiešām mani vismazāk satrauc. Es vēlreiz saku, man nav nekāds prieks, ka krieviem tik labi veicas, man vispār krievi nepatīk un pats krieviski nerunāju. Vienkārši kaitina tā attieksme, galvenais jābalso par latviešu partiju, lai netiktu krievi, kautvai par tādiem salašņām, ka TP.

bļā tu esi attapīgākais čalis ever.

Link to comment
Share on other sites

:blelohs:

jā un viņš uzvarēja vēlēšanās. tu tā arī neesi pateicis ar ko viņš ir slikts , tapēc tavi vārdi neko nenozīmē. Nezinu kapēc bet man liekas , ka tev nav 18 un tu nemaz nevēlēji. pirms atbildi sadali pareizi prioritātes manam tekstam.

Link to comment
Share on other sites

Paradoksāli, bet ja daļa latviešu vēlētāju nebūtu kārtējo reizi uzkāpusi uz vecā grābekļa "KRIEVVVI NĀĀĀK" bet vēsu galvu apdomājot neizbēgamo faktu, ka SC būs absolūtais līderis - viņi nebūtu izmetuši savas balsis TB/LNNK un VL - bet atdevuši tās PS/JL, kuru politiskā programma nesastāvēja tikai no agresīva nacionālisma - un PS un JL būtu krietni lielākas iespējas aizstāvēt mūsu nacionālās intereses RD.

Tautai ir tāda valdība, kādu tā ir pelnījusi

Link to comment
Share on other sites

Tautai ir tāda valdība, kādu tā ir pelnījusi

Pilnībā piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot man vairs nav jāklausās gudrās runas ar visnotaļ tematisko "tev taču jādodas uz vēlešanām!". Aizgāju, saņēmu savas lapiņas un sāku tās šķirstīt. Šķirstīšanu godrpātīgi, atkārtoju šo procesu trīs reizes, cītīgi apskatot katru no A4 formāta lapām. Neviena no tām gan mani neuzrunāja un biedēšana ar "kreisajiem" (kuri, mūsu gadījumā ir izteikti labēji nacionālisti) uz mani vairs nekādu efektu neradīja, tādēļ tās visas izmetu miskastē. Es netaisos izvēlēties "mazāko ļaunumu", jo tas tik un tā paliek ļaunums.

Sarkaņos toņos ieturēto aploksni gan paturēju kā trofeju ;)

P.S. Vienīgais sarūgtinājums ir ždanokas iekļūšana Eiroparlamentā, ja es to gaisa jaucēju satiktu - bez kautrēšanās pateiktu, ko par viņu domāju. Bet tā ir labi, ka neviena no naciķu (kā latviešu, tā citu) partijām nav tikusi Rīgā pie teikšanas (it īpaši liels prieks par TB/LNNK). Pietiks te piesegt ikdienā vārītos sūdus un naudas zagšanu ar nacionālām domstarpībām.

šo te izlasīju draugiem.lv dienasgrāmatu sadaļā, gribot negribot, radās jautājums - ir tak iespēja nobalsot PRET , vai ne tā? tam seko vēl kāds jautājums, ja jā, tad varu iedomāties, cik bezinformēta ir tauta, jo viens no iemesliem, kāpēc cilvēki nebalso ir tieši šāds - nav jau par ko balsot - visi sūdīgi

Link to comment
Share on other sites

Balsot pret partiju tu nevari, ja ten nepatiik zhdanoka tas noziime, kad tu balso par vinjas partiju, bet vinju izstriipo...

Runajot par rezultatiem veel lielaka pakalaj nav bijis pie varas domaa visticamak buus Ushakovs, ks caur pukjeem like saprats, kad spiedis, uz otro valodu Rigaa, Shelesers, kurs ir ieravis stieni ar to, kad nehuja nesabalsoja, bet jau ir sarunajis ar Ushakovu, kad par paris zemes gabaliem un vertigaam akcijam, vins buus meers :slap: Ne velti pedejas diskusijas Ushakovs nevienu briidi neapstiprinaja, kad bus meers, nevienu, tikai teicas kad runas ar Ainaru :meele:

Man bratuks ar draugu arii nobalsoja par sleseru jo vins reali vienigais kaut ko sakarigi tjipa runaja, reali man sencis teica, akd vinjam kauns apr savu deelu, luuk tada ir muusu jaunatne, reali populistiski ar reklamam ietekmejama, zheel es pilniba piekriitu vbyer teiktajam kas ir cilveki, kas balsoja par LPP/LC, pidinji ble, pidinji :slap:

Link to comment
Share on other sites

Sarkaņos toņos ieturēto aploksni gan paturēju kā trofeju ;)

Idiņš :lohs: Nebalsojot tas mazākais ļaunums mazāks nepaliks, palikts tikai lielāks. Tu nekad nesagaidīsi partiju, kura tev pilnībā patiks, tieši tāpēc šadi idini nebalsotāji ir gan pārtikušās valstīs (Norvēģija, Dānija utt), gan nabadzīgās, kā Latvija.

Piekrītu bencik, no 900 sekundēm skaidri var nolasīt, ka Ušakovs ir pārdevis Šlesaram mēru.

Link to comment
Share on other sites

Vai nav vienalga? Tikai nesaki, ka viņi ir daudz tur labu lietu uzceluši, jo tas ir tikai tādēļ, ka TP valdībā negodīgi sadalīja līdzekļus pašvaldībām, savām attiecīgi piešķirot financējumu, bet citām nē, kas attiecīgi kopmua valstij nak tikai par sliktu un vispār ir atklāts kretīnims.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...