Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Lev Poprad : Torpedo X2 = 1.52 / start time - 18:00 LV /

West Bromwich : Tottenham Hotspur X2 = 1.24 / start time - 17:00 LV /

Bristol City : Southampton Handikaps 2(-1) = 2.42 /start time - 17:00 LV / *ENG futbols chempionaats

Portsmouth FC : Leicester 1.5/2 over = 1.41 / start time - 17:00 LV / *ENG futbols chempionaats

Leeds United : Barnsley 1.5/2 over = 1.32 / start time - 17:00 LV / *ENG futbols chempionaats

Norwich : Queen Park Rangers 1.5/2 over = 1.32 / start time 17:00 LV /

Carlisle United : Colchester 1.5 over = 1.20 / start time 17:00 LV / *ENG futbols 1.liiga

Chelsea : Wolverhampton Wanderers 2 over = 1.27 / start time 17:00 LV /

Forest Green : York City 2.5 over = 1.81 / start time 17:00 LV / *ENG futbols konference

MK Dons : Wycombe 2.5 over = 1.66 / start time 17:00 LV / * ENG futbols 1.liiga

Manglerud Star : Valerenga 2 = 1.38 / start time 17:00 LV / *NOR hokejs

Kop. koeficients - 70.81

Link to comment
Share on other sites

Bruins vinnēs, definitely. Ieteiktu uzlikt uz "New Jersey Devils" uzvaru, "Buffalo Sabres - Washington Capitals" te var uzlikt pāri 4-5 vārtiem, jo abas komandas spēj samest vārtus daudz un tas pierādīts pēdējās spēlēs.. vēl var uzmest uz "Detroit Red Wings" un "San Jose Sharks izskatās diezgan pārliecinošas uzvaras. Nu, vismaz es tā taisos likt.

varbūt palīdzēju..

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Eh, palielināju mīnusu sarakstu, kur tā var nepaveikties - saliku likmes, atnāku mājās un čekoju - o viena uz Ls 9.00 izgājusi, pietiekami, lai pa nakti būtu plusos. Ieeju optibetā pačekot vai neesmu kļūdījies un kur bija, kur nē - pie likmes pievienots SJS1X. Īsti nespēju iedomāties kāda figa pēc kaut kas tāds tur bija.. Tagad gaidīšu, kad vai nu Mr.Red kaut ko labu ieliks, vai pašam būs brīvāks brīdis izpētīt, ja nākamie Ls 6.00 neiziet, tad uz kādu laiku pauzīte.

Link to comment
Share on other sites

26.11.2011

23:00

Getafe : Barcelona 1:0

/ take it or leave it! /

Koefs 14 :) Naijsiki :) Shodien DINAMO atkal smuki paceeela :) Esmu saprati ka metot uz pliku dinamo var pietiekoshi arii vinnet :) Shad tad nepaveicas bet pedejaa laika tas 2:1 rullleee :) Pret Sibir gan njemshu -1.5 :)

Link to comment
Share on other sites

Prieksh vienas likmes shodien ir loti , loti kaitinoshi -

FC Copenhagen : Koge HB Handikaps 1 (-2/1.5) = 1.75 [Danijas futbols - start time 17:00 LV ]

Itkaa biju planojis lidz brivdienam neko nopietnu nelikt, bet nu ja liek shaadus briinums o-bets , tad laikam buus jaapakaitina shie :)

P.S - SJS 1X pec shii briizha situaacijas NHL , galiigi nebija slikta likme. Tas ka Vankuuvera agri vai veelu saaks speeleet savaa liimenii..tikai kad..

EDIT : Nedaudz lielaaku speelu sarakstu ielikshu nedaudz veelaak (~stundas laikaa).

P.S - Good Man , staasts ir ne tik daudz par Getafes koefu (kas bija 17+) , bet par barcelonas koefu..ja sanaaks , mazliet veelaak ielikshu postu..bija interesantas paardomas par sho lietu vakar..

Edited by M.Red
Link to comment
Share on other sites

nu -2 es teiktu ka ir 85%..noteikti liktu arii -3 , ja optibets piedaavaatu.

Kopenhaagena ir muuzhiigi one man show Danijas chempioni + speelee maajaas.

Koge ir parliecinoshi peedeejaa liigas komanda (tika no 2.aas liigas shogad , un tikpat aatri izkritiis atpakal) ar izbraukuma speelju bilanci 8 speeles - 2 nichas un 6 zaagji + vaartu attieciiba izbraukumaa 4:19 .

Vieniigais par ko vareetu buut jautaajumi , ir sastaavs ar kaadu Kopenhaagena speelees un varbuut arii motivaacija, bet ar visu to es esmu parliecinats ka Kopenhaagena vinnees stipri paarliecinoshi!

EDIT : 1. sezonas speeli Kopenhaagena izbraukumaa vinneeja 4:2

Edited by M.Red
Link to comment
Share on other sites

Šodien NHL ir kaut kas jēdzīgs?

Uzliku uz KHL rītdienas spēlēm

HC Lev Poprad - OHK Dynamo Moscow (Moneylines) 2

CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod (Zem/Virs: 5.5) Under

Vityaz Chekhov - Barys Astana (1X2) 2

Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk (Zem/Virs: 5.5) Over

Kopējais koeficents8.60

Kopējā likme 5LVL

LVL Kopējie laimesti* 42,98

EDIT: Fak, 1 goals pietrūka 43 ls laimestam, nu neko darīt, tāda dzīve :) Cerams ka vismaz basis izies

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Sveiks :)

Chempionu liigu , shkjiet esi sajaucis ar Eiropas liigu :)

KHL - Dinamo 2 over = 1.85

NHL vel nav aiztikts..

Riga over 2 vispar ir davana :D pec vakardienas no 20 ls 200 mna vispar po :D intreses pec uzmetu uz dinamo over 2 :D bet jaatzist ta ir optibeta davana ,nezinu ko bukmeikeri ir sarijusies :D bet nu redzes ka bus :D

Link to comment
Share on other sites

Hmn, šodien diemžēl neizgāja ne

EDM + CHI, kur bija Ls 2 uzlikti.

ne

CHI1X + EDM1X + PHI(-1.5), kur bija Ls 3, man jau šķiet, ka phil vajadzēja paņemt ar 2 pārsvaru..

Ko šodien ar Leafs? Koeficenti labi. 3.77 uz uzvaru un 2.86 uz handikapu 0. Moš Ls 10 uzlikt uz handikapu.. Kādas domas? Pēdējā laikā kaut kā neiet šovakar jāsaliek kaut kas labs.

EDIT:

BOS + Leafs 2x = 2.02

BOS + Leafs 2(0) = 2.86

BOS + Leafs 2 = 3.77

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...