Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Mr. Red, vari lūdzu padomu. Patreiz esmu -43, domāju, ko darīt likt uz pits ~ 20 vai tomēr nē. Ja lieku un ja neiziet, tad jāsāk likt pret Bostonu.. Vai esi kādreiz licis pret kādu komandu kādu laiku? Kādas Jums visiem domas par šodienas PIT + BOS ?

-43 , ja Tu liec pa 20ls likmes , manupraat , nav nekas traks :)

Par to konstanto likshanu pret vienu komandu - tas manaas aciis ir bezjeedziigi. Kaada jeega ? Nu un kad buusi 5x vai vairak reizhu taa zaudeejis un tad vinji 2x zaudees , tad bez moraalaa gandariijuma jau nekas dizhi vairaak Tev , manupraat , nebuus.. + katru dienu , ir simtiem sporta speelu , kur mazliet pieseezhoties var pavisam mieriigi atrast izdeviigus variantus. It iipashi ja tu liec pa 10+ Ls likmeem.

Laika gaitaa sho lietu , ja ir veeleshanaas , var izkopt loti labi..un beigu beigaas viss , kas tas ir - taa ir maaka likt saliidzinoshi elementaarai matemaatikai straadaat Tavaa labaa.

Leenaam paskaties speeles , atrod kaut vai saakumaa vienu speeli , piemeeram , shonakt Blackhawks : Coyotes. Uz Bhawks ir loti labs koeficents uz tiiro uzvaru , labs arii uz (-1.5) handikapu , kas pec tabulas un peedeejaa laikaa abu komandu sniegumiem ir salidzinoshi reaals , bet! Ideaals koeficents ir uz dubultiespeeju - 1.37. Tagad paskaties - ja Tu kaut cik seko liidz konkreetajam sportam , + ~3min paskatiities tabulu un peedeejaas speeles , lai saprastu ka Bhawks ir liels favoriits uz uzvaru , bet taa vietaa Tu ari daudz droshaaku betu , ej iekshaa uz to , ka viss kas ir vajadziigs , ir nevis lai vinji vinnee ar kaadu konkreetu rezultaatu , bet lai nezaudee pamatlaikaa. 1.37 x Tavi 20 Ls = 27.40 Ls

Es savaa sisteemaa skatos koefu pret 100 Ls. Un ja uz 100 Ls viena speele pelna 37 Ls , ar salidzinoshi shaadu safe bet , tad tas ir loti izdevigi. Lai gan iipashi ar NHL lielos ciparos neaizraujos , bet pamatkapitaals lielaakoties naak tieshi no shaadiem ,~1.12 - 1.40 koeficientiem.

Link to comment
Share on other sites

St. Louis Blues - Detroit Red Wings

2.40 - 3.85 - 2.55 Koef.

Uzliku uz Red Wings laigan koeficents liecin par labu Blues , kādas jūsu prognozes?

Ja nebuus ljooti liela vietu atshkjiriiba tabulaa , NHL vienmer uz majniekiem buus mazaaks koeficients.

Link to comment
Share on other sites

Labaka likme Maple Leafs Devils over 5,5.

Atri uzmetot skatu:

Attiecigi Devils izbraukumaa- tikai 4-5 speles, bijushas under.

Toronto attiecigi 3-4 speles, bijushas under majas.

Visas under speeles- parsvaraa pret vaaji metoshaam komandaam.

Edited by flipsider
Link to comment
Share on other sites

Ja domā Jets - Ls 45.00

Šodien tā pa sīko, maz spēles bija un optibets laikam tiešām kārtīgi pakāsis, ja jau kādu nedēļu nepārāk daudz likmes piedāvā.

Ls 2.30 EDM + WSHx2 k 3.01

Ls 1.00 EDM + WSH > 5.5 + PHI > 5.5 k 6.77

Link to comment
Share on other sites

optibets laikam tiešām kārtīgi pakāsis, ja jau kādu nedēļu nepārāk daudz likmes piedāvā.

Nu ja liek idiotiskus koeficientus , tad naakas samierinaaties ar zaudeejumiem..shodien , humora peec , paliku live likmes (ko nebiju shkjiet muuzhiibu dariijis) dienas pirmajaa pusee , bet nu paskatoties , ko vinji piedaavaa , man palika tieshaam smiekliigi interesanti.

paaris peerles :

futbols , 89.minuute - rezultaats 2:0 , uz preciizu rezultaatu 2:0 koeficients 1.22 (pie tam speele , kur nevienai no komandaam neko shajaa situaacijaa vairs nevajag / Manchester City - Bayern / )

hokejs , 3. perioda 19.miinutes saakums , pie rezultaata 2:2 uz neizshkjirtu koeficients 1.24!!

un taa vareetu turpinaat.. SKA pret Salavatu vispaar bija cukurs , 16/18 live likmeem izspeeleeja :)

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko variet ieteikt KHL/NHL spēļu sarakstā šodien?

NHL daudz spēles - patīkami.

Pagaidām domāju par

PIT(0) + NJD - k 2.71 abu pretinieki btb.

FLA1x + DET1x + NJD1x k3.77

Interesē, kādas domas par to, ka bostona zaudēs? Itkā koeficents 1.98 uz FLA2x, kas, manuprāt, ir stipri par augstu..

Link to comment
Share on other sites

Vakaraa pec darba pacholeeshu kas notiek NHL... Uz KHL shodien uzmetu 3nieciiti Barys-Sibir over 5.5 tur jau izgaja, TOrpedo-Severstalj over 4.5 un Maskava-Vitjaz handikapu -1.5 , Torpedo spele man taa bailigi tapec metu tikai over 4.5 nevis 5.5 jo Torpedo ar severstalj savstarpeji ljoti cieshi spelee kur daudz ripas var arii neiekrist.... Bet ja buus tad otrajaa periodaa kadam 3ripaam jau jaiekriit...Un talak vel gan jau pa 1nai ripai gan sametiiis parejos periodos :)

Link to comment
Share on other sites

Aizvakar k 9 izgāja uz FLA un DET(-1.5), žēl, ka tik Ls 0.5 biju uzlicis.

Ir kādas domas šim vakaram? Good, Tu kaut ko izlēmi?

Es patreiz tā īsti neesmu pētījis, bet domāju, ka likšu uz BOS + DET Ls 6.00 gan vēl kādus mazākus čekus būs jāsaliek. Kādas domas Jums par šīm divām spēlēm?

Link to comment
Share on other sites

vot tas ir patikami uzliec uz over un jau 1.perioda dahuja goli :D

EDIT : vot tas ir patikami ,man vel ne reizi nebija visas likmes izgajusas uz nhl ,lai kam tpc ari ka reti lieku uz vinu :D

pa dienu biju iebraucis 30ls minusos nu tgd ir SMUUUUKI plusi :D jaiet laikam gatavoties Dinamo spelei :D

Edited by PliKaiS
Link to comment
Share on other sites

Izgāja abas

BOS + DET

BOS1x + DET1x + PIT1x

:)

+ Vakar čoms pamanīja kaut ko interesantu optibetā, stāvējā ~ 3min, diemžēl šim kontā bija Ls 0.00.

Pievērsiet uzmanību pasvītrotajam.

++ Kā ir, vai viens cilvēks optibetā drīkst atvērt vairākus kontus? Šis laikam ir vienīgais veids kā vienlaicīgi uz abām likmēm uzlikt, kamēr tās neizmainās, ne?

post-4020-0-33525400-1323605263_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pzdc tik reali visas NHL likmes vnk izgaja :) Bleee vajadzeja lieloo expresiiiti sataisiiit bet nebija laika,bet 4to vakaru pec kartas NHL cheks man iziet :) Man shobriiid riktiigi visus expresiiishus ja uir sapisis Dortmunde,kas nerubiija izmantot savas iespejas un iesist vel 1nus vajadzeja over 2.5 , Nu tagad KHL expresiitis arii skatos izies, DINAMO tikai janosargaa uzvara :) Pec tam doma uzsmet kaadu dvacaaru uz Bayern over 2.5 ar Stutgarti precizaak varetu arii uz rezutlatu Stutgarte - Bayern 1:2 uzmest

Link to comment
Share on other sites

Es labaak nevienu nemaaciishu :) Tak google iemet ,gan atradiiisi kaadu labu pamacibu :) MRed taads profinsh mums te ir :) Es tak teicu ka Bayern 2:1 panjems :) Un karteeejo reizi parliecinajos,ka nekad nevajag likt uz komandaam, par kuram tu ne reizi neesi neko dzirdeejis,un vnk vadijies pec koef. :) iegaza vairakus expresiishus atkal...

Shonakt uzmetu uz Blackhawks 1x + NYR -1.5= koefs 4.45 Taa kaa pedejaas 4naktis esmu trapijis desmitniekaa,tad atljavos 20Ls uzmest uz sho ekspresiitii :) Vairak likt iisti roka neceljas...

Link to comment
Share on other sites

Lasot jūsu sarunas tas Toķiks mani baigi ieinteresējis :) Bet nekad ar to neesmu aizrāvies. IR kādas pamācības, ieteikumi kā to visu sākt un kā tas viss notiek?

Nu pats galvenais vismaz man liekas ir likt ar galvu un neceret ka miljonus vinesi :D ja tikai saksi likt labak pa mazam naudam un maziem laimestiem kamer sapratisi kas un ka . Protams ir velama vismaz kkada sajega sporta. ja , piemeram, vairak rubi futene tad liec tu ir or what ever kur nevis tikai uz bukmeikeru domam palaujies :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...