Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Stavanger-Frisk Askaer 8:2

Uz vinju ieprieksheejo savstarpeejo speeli optibets bija ielicis 9.5 kaa lielaako overu , ar koeficentu 1.94.. Stavanger vinneeja 11:2 un arii es nesudzejos , a tgd kaa jau teicu shie nomiiza laikam :D

Link to comment
Share on other sites

Feel good this morning - luck is waiting out there , so let it be ;)

Avangard : Amur - 1.perioda rezultats X = 2.83

Yugra : Sibir - 3.perioda 1.5 over = 1.95

Traktor : Cska - 3.perioda 1.5 over = 1.90

Metalurg MG : Metalurg NK - 1.perioda 1.5 over = 2.18

Avtomobilist : Dinamo Minsk - 1.perioda rezultats 2 = 2.67

Barys : Lev Poprad - 2.perioda 1.5 over = 1.63

Vityaz : Severstal - 1.perioda 1.5 over = 1.95

Koeficients kopaa - 193.98 ; Likme - 5 Ls ? ; Iesp. laimests - 969.90 Ls

Cheers,

http://www.youtube.com/watch?v=Bz85o1paFMQ&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Mr.Marljikam ir labs koefs,bet tur viss izskataas ka nereali lai izietu....Laimests jau protams forshs,bet nee nee, :) Bet lai veicas :)

Pirmais paarsteigums jau ir :) Lielaa paarlieciibaa , ka esmu zaudeejis jau pirmo speeli nez kapeec kartigak apskatiju cheku un esmu uzlicis avangarda 2. periodu uz X :D 10 min jau nospeletas un 0:0 :D

Link to comment
Share on other sites

Jā, optibets nolažojis, čoms saņēma ziņu -

: --Atbilde/Ответ/Reply--

XXXXXX XXXXXX,

Visas LIVE likmes uz spēli Atlanta Thrashers - Philadelphia Flyers tika izmaksātas ar koeficientu 1. Tehnisku iemeslu dēļ kļūdaini bija norādīta mājnieku komanda: spēlēja Winnipeg Jets nevis Atlanta Thrashers.

Mēs ceram ka šī atbilde palīdzēja jums atrisināt jūsu problēmu, ja nē tad lūdzam jūs nesūtīt jaunu e-pastu, bet atbildēt (Reply) uz šo e-pastu lai problēma tiktu atrisināta ātrāk.

Мы надеемся, что этот ответ помог вам решить вашу проблему, если нет, то просим вас не посылать новое письмо, а ответить (Reply) на это, для того, чтобы проблема была решена быстрее.

We hope this response has sufficiently answered your questions. If not, please do not send another email. Instead, reply to this email. This will allow us to help you faster.

_______

Ar cieņu / С уважением / Best regards

OPTIBET.COM

Cik saprotu, šī nav pirmā reize. Vai tad nevar viņiem kaut ko izdarīt?

uzliek to Atlanta Trashers, paskatās:

ja kopā + tad neko nemaina

ja kopā - tad šādu izsūta.

Šādi tak nevar darīt. Turklāt saņēma vēstuli tikai tādēļ, ka pats aizsūtīja ziņu, lai saprastu, kas noticis, citādāk neviens nebūtu brīdinājis. Tā nav krāpšana?

Link to comment
Share on other sites

hmm , pats ar shaadu situaaciju neesmu saskaaries , jo vnm skatos speelu sarakstu arii oficiaalajaa lapaa (shajaa gadiijumaa nhl.com ) Nu nez , itkaa pasaulee jau arii par lielaakiem siikumiem var iztiesaat savu taisniibu , bet nu Latvijaa ? Shaubos vai atmaksaatos..

Link to comment
Share on other sites

x Napoli - Manchester City Mačs 2 2.01 x Manchester United - Benfica Lisbon Mačs 1 1.55 x Otelul Galati - Basel Mačs 2 1.78 x Trabzonspor - Inter Milan Mačs 2 2.65 x Real Madrid - Dinamo Zagreb Handikaps 1 (-3/-2.5) 1.90 x Bayer Leverkusen - Chelsea Mačs 2 2.10 x AC Milan - Barcelona Mačs 2 1.73 x Olympique Marseille - Olympiakos Mačs 1 1.54 XX

Koeficients: 156.22 Kopējā 3Ls . del Iesp. laimests: 468.66 Ls

P.s. Te jaabuuut pikjim :)

Avangard Omsk - Amur Khabarovsk Mačs 2 3.59 x Spartak Moscow - Severstal Cherepovec Mačs 2 2.67 x Atlant Maskavas apgabals - Vitiaz Chehov Mačs 1 1.50 x SKA St. Petersburg - Lev Poprad Mačs 1 1.37 x Barys Astana - Dinamo Minsk Mačs 2 2.98 XX Koeficients: 58.70 Kopējā likme, Ls:

Iesp. laimests: 176.1 Ls

P.p.s.Sheit arii izskataas ka varetu kaut kas uzspiideet :) Vairak nebija pikjis,butu 5Ls uzmetis...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Šodien izdomāju uzlikt totiņā bišku. Radās jautājums - ja esmu uzlicis multilikmi, tad ja kāda spēle neiziet tā, kā esu to uzlicis, tad laimests vispār netiek ieskaitīts, vai tikai neieskaitas laimests par attiecīgo spēli?

Ja viena neiziet papis visu...Taak Amur un Minska jau izgaja...Ska un Atlanta domaju ka panjems bez variantiem...Vienigi uz Severstalj jacer...Shodien ozhu buus lielaa ALGAS diena :) Vel jau uz Vefinju jacer :)

Ja viss izies, shovakar japameigjina bus uz NHL pa lielam uzspelet :) Marljik, ko tu vari piedavat? :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Ahh Manchester City vs Napoli bus vnk saldais ēdiens. Tā pat kā Nadal vs Federrer. Pat nevaru izlemt ko, lai skatās :)

PARLAY (8 TEAMS):

VILLARREAL vrs BAYERN MUNICH--> over 3

NAPOLI vrs MANCHESTER CITY-->MANCHESTER CITY

LILLE vrs CSKA MOSCOW--> over 2.5

INTER MILAN vrs TRABZONSPOR--> under 2

MANCHESTER UNITED vrs BENFICA-->MANCHESTER UNITED

AJAX vrs LYON--> under 2.5

DINAMO ZAGREB vrs REAL MADRID--> over 3.5

R NADAL vrs R FEDERER --> R NADAL

risk/win

5/1340

Single bet:

R NADAL vrs R FEDERER --> R NADAL @ 2.87

risk/win

20/57.4

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Jaaaaa davai.......Amurs,Minska,Ska jau izgaja ..... Severstalj - Spartak , 1mie atspeleejaas no 1:3 un tiko iesita 4:3 vel 10min, ariii Atlanta 3:2 vinneee... Vel 10min, lai paliek kaa ir tagad ....180Ls, ir tik tuvu....Lai gana nevajadzeja uz Vefinju mest,bet nekas koefs bija parak salds....Go Go Severstalj Go Go Atlanta...

P.s. Wuhuuuuuuuu Severstalj jau 5:3 vadiibaa :) 4bezatbildes varti :) Nu Atlanta pret Vitjaz tak noturees....

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

good, tu tiešām uzliki uz vefu 10ls?

Jap...bet tiko es izvilku uz KHL 176,10Ls :DD Un tas tikai no 3Ls,....Da blee nevajadzeja uz Vef mest tik daudz ,bet vareju 2viiti pievietot KHL Likmeem, butu 110Ls vairaak :) Pedejaa laikaa lielakais vinnests,bet vel jau ir CHempion liiga,kur ariii es zinu ka izies :)

nedelju atpakalj,kad novijas izvilka 129Ls uzmetot 1ls arii tad man butu izgajis viss,bet es neuzmetu, jo nozhmogjiijos :) Ritaa es 100Ls uzmetiishu uz DR over 4.5 Koefs 1.6 taa ir droshakaa likme, jo visas speles ar CSKA ir bijushi 5ci un vairak GOLU... droshakaa likme ever, dinamo pashi vismaz 4trus iemetiiis...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Jap...bet tiko es izvilku uz KHL 176,10Ls :DD Un tas tikai no 3Ls,....Da blee nevajadzeja uz Vef mest tik daudz ,bet vareju 2viiti pievietot KHL Likmeem, butu 110Ls vairaak :) Pedejaa laikaa lielakais vinnests,bet vel jau ir CHempion liiga,kur ariii es zinu ka izies :)

Trakais, labāk aizved sievu uz kārtīgām vakariņām "Baronā bumbierī" un pārējo naudu noslēp (Vari arī nopirkt mēteli, būsi tikpat stilīgs, kā es un Larins :DD)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...